Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


artykułach i komentarzach w komentarzach

Losowe zdjęcie

Modlitwa Inna Niż Wszystkie
Mantra uwalniająca od obciążeń duchowych oraz materialnych.
W kulturach wschodu jest wiele mantr. Część jest wartościowa, inne nie. Modlitwę nazwałem mantrą z uwagi na potrzebę wielu powtórzeń.
W odróżnieniu od mantr wschodnich, moje teksty konkretnie definiują wszystko czego pragnę się pozbyć.
Całość dobrze jest nagrać i odtworzyć kilkanaście razy przez miesiąc. Później dobrze jest powracać do tekstu na kilka dni. Możemy wyraźnie odczuć silny przepływ jasnych energii w całej naszej istocie fizycznej i energiach. Jedno czytanie może nie być tak spektakularne w skutkach.
Na tym portalu jest kilka różnych tekstów nazwanych przeze mnie mantrami i dobrze jest je połączyć w jeden dłuższy tekst.
.
Światłości jestem wdzięczny, że otworzyłaś trwale moje serce, duszę, umysł oraz osobowość, na pełne wyrażenie boskiej woli, na rozświetlenie zgodne z wolą Boga, mego stwórcy. Światłości jestem wdzięczny za to, że na trwałe oczyściłaś, uzdrowiłaś i odbudowałaś wszystkie komórki i atomy fizycznego ciała; uzdrawiając, oczyszczając, harmonizując je zgodnie ze wzorcem doskonałości, zgodnie z boską wolą i z boskimi wibracjami na wszystkich jego przestrzeniach, na wszystkich płaszczyznach, na wszystkich poziomach, na wszystkich kanałach energetycznych.
Światłości jestem wdzięczny za to, że na trwałe uwolniłaś mnie i moją duszę od mojego uzależnienia się od astralnych archaniołów Gabriela, Michała, Metatrona, i wszystkich im podobnych; uzdrawiając, oczyszczając, harmonizując mnie i duszę zgodnie ze wzorcem doskonałości, zgodnie z boską wolą i z boskimi wibracjami.
Światłości jestem wdzięczny za to, że na trwałe uwolniłaś mnie i moją duszę wszystkich przyjętych i wkodowanych mi kiedyś inicjacji i energii Reiki i wszystkich innych inicjacji oraz ich wszystkich negatywnych skutków; uzdrawiając, oczyszczając, harmonizując mnie i duszę zgodnie ze wzorcem doskonałości, zgodnie z boską wolą i z boskimi wibracjami.
Światłości jestem wdzięczny za to, że na trwałe uwolniłaś mnie i moją duszę od wszystkich podłączonych do mnie,
strażników, żywych bogów, bogów astralnych, guru, ludzi i istot obojga płci; uzdrawiając, oczyszczając, harmonizując mnie i duszę zgodnie ze wzorcem doskonałości, zgodnie z boską wolą i z boskimi wibracjami. Światłości jestem wdzięczny za to, że na trwałe uwolniłaś mnie i moją duszę od wszystkich podłączonych do mnie, do niego strażników, żywych bogów, guru, ludzi i istot obojga płci; uzdrawiając, oczyszczając, harmonizując mnie i duszę zgodnie ze wzorcem doskonałości, zgodnie z boską wolą i z boskimi wibracjami.
Światłości jestem wdzięczny za to, że na trwałe uwolniłaś mnie i moją duszę od wszystkich węzłów karmicznych i krzyży karmicznych; uzdrawiając, oczyszczając, harmonizując mnie i duszę zgodnie ze wzorcem doskonałości, zgodnie z boską wolą i z boskimi wibracjami. Światłości jestem wdzięczny za to, że na trwałe uwolniłaś mnie i moją duszę od wpływu wszystkich praktyk inicjacyjnych oraz od ulegania wpływom ich twórców, zarządców, właścicieli i struktur; uzdrawiając, oczyszczając, harmonizując mnie i duszę zgodnie ze wzorcem doskonałości, zgodnie z boską wolą i z boskimi wibracjami. Światłości jestem wdzięczny za to, że na trwałe uwolniłaś mnie i moją duszę wpływu wszystkich piramid oraz od ulegania wpływom ich twórców, zarządców, właścicieli; uzdrawiając, oczyszczając, harmonizując mnie i duszę zgodnie ze wzorcem doskonałości, zgodnie z boską wolą i z boskimi wibracjami.
Światłości jestem wdzięczny za to, że na trwałe uwolniłaś mnie i moją duszę od wszystkich wpływu grupy fioletowego płomienia, grupy Reiki, Beliala oraz od ulegania wpływom ich zarządców, właścicieli i struktur; uzdrawiając, oczyszczając, harmonizując mnie i duszę zgodnie ze wzorcem doskonałości, zgodnie z boską wolą i z boskimi wibracjami. Światłości jestem wdzięczny za to, że na trwałe uwolniłaś mnie i moją duszę od wszystkich energii wężowych, od wężowych astralnych istot i wszelkich zależności od nich; uzdrawiając, oczyszczając, harmonizując mnie i duszę zgodnie ze wzorcem doskonałości, zgodnie z boską wolą i z boskimi wibracjami.
Światłości jestem wdzięczny za to, że na trwałe uwolniłaś mnie i moją duszę od wszystkich energii wężowych, od wężowych astralnych istot i wszelkich zależności od nich; uzdrawiając, oczyszczając, harmonizując mnie i duszę zgodnie ze wzorcem doskonałości, zgodnie z boską wolą i z boskimi wibracjami. Światłości jestem wdzięczny za to, że na trwałe uwolniłaś mnie i moją duszę od wszystkich przyjętych i wkodowanych mi kiedyś inicjacji i energii satanistycznych, lucyferańskich i z nimi współbrzmiących; uzdrawiając, oczyszczając, harmonizując mnie i duszę zgodnie ze wzorcem doskonałości, zgodnie z boską wolą i z boskimi wibracjami.
Światłości jestem wdzięczny za to, że na trwałe uwolniłaś mnie i moją duszę od wszystkich od wszystkich trójkątów, okręgów, kwadratów merkab płaskich, przestrzennych wkodowanych we mnie i moje energie; uzdrawiając, oczyszczając, harmonizując mnie i duszę zgodnie ze wzorcem doskonałości, zgodnie z boską wolą i z boskimi wibracjami.
Fragmenty
Dodano : 04-12-2011 Przez: s_majda Przeczytano: 512 razy
Komentowanie możliwe jest dla osób zalogowanych.