Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


artykułach i komentarzach w komentarzach

Losowe zdjęcie

Modlitwa Inna Niż Wszystkie
Uzdrawianie własnego dzieciństwa. Modlitwa ,,prenatalna”.
Modlitwa przydatna jest w uzdrawianiu relacji z tatusiem, mamusią. Pomaga też po ,,przerobieniu” łatwiej wchodzić w relacje z innymi ludźmi. Jest niezbędna przed ,,sesją” poświęconą obciążeniom prenatalnym. Doskonale opracował ,,sesje; p. Leszek Żądło"
Jestem wdzięczy Tobie Boże, że skuteczne otwarcie mojego własnego serca na uzdrowienie mojego dzieciństwa i czasu moich własnych narodzin.
Witaj ….... / Adamie, Ewo, synku, córeczko/ ukochane dziecko nasze. Witaj ........... ukochane dziecko nasze. ........... my Twoi rodzice jesteśmy otwarci na miłość do Ciebie.
Witaj ….... dziecko nasze, przyjacielu od serca, przyjacielu Miłości. Witaj ..........., wiemy to, że jesteś przyjacielem światła i Miłości. Wiemy ..........., że przychodzisz na świat a więc Przed Twoim poczęciem oboje rodzice jesteśmy już wolni od naszego własnego szoku porodowego i wzorców przejętych od naszych matki podczas pobytu w ich łonie. My Twoi rodzice cieszymy się ........... z tego, że poród Twój jest bezpieczny, łatwy, bezbolesny i wolny od stresów. Z miłością i życzliwością przyjmujemy w siebie (do swojej rodziny) nowe życie Twoje ........... życie Twoje istnienie ............ Wiemy to, że kochasz Boga Twórczą siłę Miłości. Witamy Ciebie ........... i radujemy się Tobą, Twoją obecnością z uwagi na to całe dobro, jakie wnosisz sobą w świat przejawiony, w nasze cudowne życie. Akceptujemy Ciebie ........... ufnie i z radością. ........... my Twoi rodzice wiemy, że Twoja obecność sprawi nam przyjemność. Wiemy ..........., że przychodzisz na świat a więc jesteś z nami i z Bogiem zawsze i wszędzie bezpieczny. Wiemy to, że jesteś przyjmowany chętnie i z radością w każdej grupie istot światła, istot radości, miłości i szczęścia. ........... my Twoi rodzice zdecydowaliśmy się na przyjęcie Ciebie i Twojej Duszy w świecie materialnym, decydujemy się na nasze dziecko, wspólnie oczyszczamy intencje wobec Ciebie naszego dziecka i naszego rodzicielstwa. Niech zwycięży miłość, niech nas obejmie, zaleje i przepełni. My Twoi rodzice cieszymy się ........... z tego, że jako nowonarodzone dziecko jesteś karmiony moją matczyną piersią,. Wiemy ..........., że przychodzisz na świat a więc z miłością i życzliwością przyjmujemy fakt poczęcia naszego dziecka. My Twoi rodzice akceptujemy Ciebie ........... za to, że jest wolny od chorób i od wszelkich schorzeń ciała, duszy i umysłu. ........... my Twoi rodzice kochamy cię ponieważ posiadasz intuicyjne, twórcze podejście do Boga do innych istot.
Wiemy ..........., że przychodzisz na świat a więc ufamy Twojemu szczęściu i bezpieczeństwu . Akceptujemy że Bóg stwórczej siły Miłości ochrania nasze dziecko, ponieważ jesteś również ukochanym dzieckiem Boga. My Twoi rodzice akceptujemy Ciebie ........... za to, że Ty istota ?wiatła i Miłości zawsze i wszędzie jesteś wolny, od przyciągania do siebie istot mroku, istot ciemności, strzyg i dzieci Beliala.
Akceptujemy Ciebie ........... i przyjmujemy Twój pozytywny wpływ i twoje wewnętrzne światło jakim nas obdarzasz. Wiemy ..........., że przychodzisz na świat a więc z łatwością przystępujemy do bezpiecznego porodu. My Twoi rodzice akceptujemy Ciebie ...........oraz Twoją Duszę za to, że jest wolny od transów, misji, i ślubowań. Akceptujemy Ciebie ........... i Twoją Duszę ponieważ wszystkie Twoje wizualizacje, Twoje materializacje zdarzeń i przedmiotów zawsze są niewinne, bezpieczne i zawsze też wnoszą światłość i miłość w świat przejawiony w życie naszej rodziny. ............ my Twoi rodzice pragniemy Twojej miłości do nie poczętego jeszcze naszego ukochanego dziecka to znaczy od Ciebie, Wiemy ..........., że przychodzisz na świat a więc pozwalamy Bogu, by całą Jego mocą uzdrawiał nas i nasze dziecko. My Twoi rodzice akceptujemy Ciebie ........... za to, że tak łatwo i tak chętnie przyjmujesz wszystkie boskie dary i wszystkie boskie błogosławieństwa. Wiemy ..........., że przychodzisz na świat a więc podczas ciąży ja twoja i ja Twój Tatuś mamusia jesteśmy wolni od stresów i wspólnie z Bogiem obdarzamy Ciebie miłością.
Wiemy ..........., że przychodzisz na świat a więc ciąża przebiega w pełnym zdrowiu i bez zakłóceń.
My Twoi rodzice akceptujemy Ciebie ........... za to, że Ty istota światła i Miłości zawsze i wszędzie przyciągasz do siebie istoty światła i Miłości.
My Twoi rodzice akceptujemy Ciebie ..........., za Twoją hojność którą przejawisz tak chętnie i tak łatwo. Wiemy ..........., że świat jest bezpiecznym i miłym miejscem dla Ciebie ........... Wiemy ..........., że przychodzisz na świat a więc dbamy, by wasze dziecko zostało przyciągnięte tutaj poprzez miłość. My Twoi rodzice akceptujemy Ciebie ...........oraz Twoją Duszę za to, że jest wolny od wszelkich misji, od ślubowań, od przyrzeczeń. My Twoi rodzice akceptujemy Ciebie ..........., za Twoją umiejętność i dar dzielenia się boskim dostatkiem, boskimi bogactwami jakie przekazujesz innym. Wiemy ..........., że przychodzisz na świat a więc wobec naszego dziecka jesteśmy zawsze niewinni i w porządku.
My Twoi rodzice akceptujemy Ciebie ...........oraz Twoją Duszę za bezpieczeństwo i niewinność jakimi przepełnione jest Twoje życie i to wszystko co doświadczasz zawsze i wszędzie. ........... my Twoi rodzice kochamy cię ponieważ jesteś niewinny, jesteś wolny od poczucia winy, od poczucia grzechu. My Twoi rodzice akceptujemy Ciebie ........... za to, że zawsze masz zdrową duszę, zdrowy umysł, zdrowe- witalne ciało. My Twoi rodzice akceptujemy Ciebie ........... za to, że łatwo i chętnie, bezpiecznie i niewinnie współpracujesz z innymi istotami oraz z Bogiem Twórczą siłą Miłości. My Twoi rodzice cieszymy się ........... z tego, że jako nowonarodzone dziecko jesteś karmiony moją matczyną piersią. My Twoi rodzice akceptujemy Ciebie ........... za to, że łatwo i chętnie, bezpiecznie i niewinnie współpracujesz z Bogiem stwórczej Miłości oraz z własną Duszą. My Twoi rodzice cieszymy się ........... z tego, że poród Twój jest bezpieczny, łatwy, bezbolesny i wolny od stresów............ my Twoi rodzice pragniemy chcemy Ciebie widzieć i cieszyć się tobą na co dzień z miłości do siebie Bycie Twoimi ........... rodzicami to szansa dla nas, by zająć się sobą i Tobą ..........., by wyrazić tu w świecie jeszcze więcej miłości. Wiemy ..........., że przychodzisz na świat a więc akceptujemy to, że zawsze masz wolną wolę w zakresie wyboru twojej przyszłości. My Twoi rodzice akceptujemy Ciebie ...........oraz Twoją Duszę za to, że tak łatwo, bezpiecznie i niewinnie dzielisz się z nami Twoją wiedzą i umiejętnościami. My Twoi rodzice akceptujemy Ciebie ...........oraz Twoją Duszę za to, że jesteś wolny od przyciągania, od tworzenia negatywnych energii, negatywnych emocji, negatywnych istot............ my Twoi rodzice kochamy cię ponieważ zgodziłeś się na świadome podejmowanie bezpiecznych niewinnych decyzji i ponoszenie skutków decyzji podjętych wcześniej. Wiemy ..........., że przychodzisz na świat a więc Przed Twoim poczęciem oboje rodzice jesteśmy już wolni od naszego własnego szoku poczęcia. My Twoi rodzice akceptujemy Ciebie ........... za to, że zawsze przejawisz się na trzeźwo i przytomnie.


Dodano : 14-05-2008 Przez: s_majda Przeczytano: 728 razy
Komentowanie możliwe jest dla osób zalogowanych.