Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


artykułach i komentarzach w komentarzach

Losowe zdjęcie

Modlitwa Inna Niż Wszystkie
Moja Żona. Modlitwa dla mężczyzn jeszcze samotnych.

Pierwotnie tekst napisany został jako modlitwa ,,Mój mąż" i adaptowany przez Zbyszka.

Jestem wdzięczny Tobie Boże stwórczej Miłości za to, że otworzyłeś moje własne serce i umysł mój na doświadczanie szczęśliwego, bezpiecznego, spełnionego, w pełni harmonijnego, legalnego związku małżeńskiego. Ja ........... wiem to i rozumiem to, że na planecie Ziemi żyje teraz 6 miliardów ludzi. Z tej liczby połowę stanowią kobiety. Zaakceptowałem to, że na planecie Ziemi żyje teraz 3 miliardy kobiet. Dobry Boże, ja ............. jestem tobie wdzięczny, że znalazłeś dla mnie............ właściwą kobietę, która stała się w obecnym moim wcieleniu, moją legalną żoną.

Ja ............. Istota bożego światła, z ufnością i z całkowitym oddaniem pozwalam Bogu Stwórczej Sile Miłości, aby to właśnie Bóg przeprowadzał wszelkie pozytywne zmiany w moim życiu i działaniach mojej Duszy według swojego uznania.
Ja ............. Istota bożego światła, łatwo i chętnie pozwoliłem Bogu Sile Stwórczej Miłości dostosować mnie i moją przytomną Duszę do Jego boskiego planu wobec mnie.
Ja ............. Istota bożego światła, łatwo i chętnie pozwoliłem Bogu Sile Twórczej Miłości dostosować oczekiwania moje i mojej własnej Duszy, wobec mojej Żony i wszechświata, do Jego boskiego planu wobec mnie.
Wywyższyłem we mnie obecność kochającego Boga Twórczą Siłę Miłości ponad wszystkie moje dawne żony, ponad wszystkie moje dawne kobiety. Wywyższyłem we mnie obecność Boga Twórczą Siłę Miłości ponad wszystkie moje żony i moje kobiety z wszystkich moich poprzednich wcieleń.
Zaakceptowałem to, i wiem to, że moja legalna na to wcielenie Żona, najlepsza, jaką ma dla mnie Bóg Siła Twórcza Miłości kocha mnie, ja zaś kocham moją Żonę. Cieszy mnie to, że moja inteligentna, mądra życiowo i zaradna życiowo Żona ciepło odnosi się do mnie i innych, że promieniuje spokojem i pogodą ducha.
Zaakceptowałem to, że moja najukochańsza, radosna Żona, z woli Boga Sił Stwórczych Miłości ma podobne do mojego poczucie humoru. Cieszę się z tego, że moja sympatyczna Żona, najlepsza jaką dał mi Bóg Siła Twórcza Miłości z łatwością i ochotą nawiązuje kontakty z innymi ludźmi. Cieszę się i akceptuję to, że moja zdrowa i czuła Żona jest zgrabna, szczupła, ma piękny biust, uroczą talię i biodra. Cieszę się i akceptuję, że jako najlepszy dla mnie prezent od wszechmogącego Boga, moja Żona obdarzona jest ładnymi, prostymi i zgrabnymi nogami oraz stopami, prowadzona Miłością Bożą, stabilnie i lekko stąpa po Ziemi. Doceniłem to, iż moja mądra Żona z rozsądkiem, w wyważony sposób podchodzi do życia, do naszego małżeństwa. W pełni zaakceptowałem to, że ja niewinna i czysta Istota Bożej Miłości mam za Żonę zgrabną i piękną kobietę oraz wsparcie jej przytomnej, jasnej Duszy. W pełni zaakceptowałem to, że ja prawa i czysta Istota Boskiej Miłości mam za Żonę kobietę o zdrowej, jędrnej i gładkiej cerze, o zdrowych, jasnych zębach, czarującym uśmiechu, otwartym sercu. Ja ............. czysta i szczęśliwa Istota Boskiego światła przyjąłem jako moją Żonę kobietę o delikatnych, ładnych dłoniach, wyprostowaną, z pięknymi włosami na kształtnej głowie. Cieszę się i doceniam to, że styl ubioru mojej Żony odpowiada mi całkowicie. Cieszę się z tego, że używająca ładnych perfum Żona, akceptuje mój styl ubioru, mój wygląd zewnętrzny, oraz mój zapach. Pozwoliłem i zgodziłem się na to, aby moja Żona o pięknych oczach i zgrabnym profilu akceptowała mnie, moją osobowość, moją przytomną Duszę, całe moje ciało. Zaakceptowałem to, że ja .. Istota Boskiego światła, czysta i niewinna Istota Boskiej Miłości, podobam się mojej Żonie w całości, pozwoliłem aby moja Żona mnie kochała, aby lubiła moje ciało, doceniała mój umysł oraz by wspierała mnie też jej czysta Dusza. Cieszę się, że moja Żona, najwartościowsza jaką na obecne wcielenie ma dla mnie radosny Bóg Siła Stwórcza Miłości, lubi mnie i docenia moje zalety, potrafi dostrzegać i akceptować moje własne potrzeby. Cieszę się, że ja sam łatwo i chętnie dostrzegłem i zaakceptowałem prawdziwe potrzeby mojej Żony oraz jej Duszy.
Zaakceptowałem to, że moja kochająca mnie, pozbawiona kompleksów Żona o silnej, stabilnej osobowości, w pełni harmonizującej z moją osobowością, cieszy się moją obecnością, chętnie spędza ze mną czas, nasze wspólne noce i dnie. Ja ............. Istota bożego światła, z radością i wielką ochotą spędzam, bo lubię spędzać mój czas z moją Żoną życzliwą, interesującą, w pełni harmonizującą ze mną. Doceniłem to, że mając trwałe wsparcie kochającego Boga Sił Stwórczych Miłości z dużą radością i ochotą wspólnie z moją szczęśliwą Żoną bywamy w ulubionych miejscach, w miejscach dla nas bezpiecznych i nowych. Zaakceptowałem to, że mając trwałe wsparcie Boga Sił Twórczych Miłości razem z moją legalnie poślubioną Żoną radośnie podróżujemy, odkrywamy się na nowe, nieznane dotąd, bezpieczne i niewinne doświadczenia. W pełni zaakceptowałem i z radością przyjąłem to, że w małżeństwie z moją własną Żoną zawsze jestem bezpieczny, chciany, kochany i akceptowany taki jaki jestem. Cieszę się tym, że doskonały Bóg przewidział dla mnie, na obecne moje wcielenie mój niewinny, długotrwały i szczęśliwy związek małżeński. Cieszę się tym, że z dobroci Boga Sił Stwórczych Miłości tworzę bliski, harmonijny związek, odpowiadający pod każdym względem mnie i mojej Żonie oraz naszym przytomnym Duszom. Akceptuję i doceniam pełną harmonię uczuć, energii i celów w związku małżeńskim z moją Żoną. Z woli Boga Sił Twórczych Miłości odczuwam pełne bezpieczeństwo, spokój i zaufanie w intymnym związku z moją Żoną. Wsparcie doskonałego Boga, oraz bliskość i poczucie intymności związku z moją Żoną i jej Duszą napełnia mnie spokojem, poczuciem bezpieczeństwa, zawsze daje mi spełnienie, radość i zadowolenie. To jest piękne, że Bogu Siły Stwórczej Miłości podoba się nasz szczęśliwy i radosny związek z moją Żoną, który to związek małżeński jest dla nas obojga inspiracją do dalszego rozwoju, wzmacnia nas, wpływa korzystnie na naszą działalność zawodową, inspiruje nas do dostatniego zdrowego życia i do spełnienia. Jestem wdzięczny kochającemu za to, że obecność mojej Żony w moim życiu, kontakt z nią, świadomość jej istnienia wpływała ją pozytywnie na moje zdrowie, na moją męskość i samopoczucie. Żyję w świetle i bożej miłości przeto ja, Istota Boskiego światła, w równym stopniu wpływam na moją Żonę pozytywnie. To jest piękne, że wspólnie z Żoną inspirujemy się do życia w boskim dostatku, do spełnienia i harmonijnego trwania w Boskiej Miłości.

Ja ............. Istota Boskiej Miłości, łatwo i chętnie pozwoliłem szczęśliwemu Bogu Sile Twórczej Miłości dostosować mnie, moją Duszę, całe moje życie do Jego boskiego planu wobec mnie.
Jestem wdzięczny za to, że wspierani bożą Miłością razem z moją troskliwą i uczynną Żoną pielęgnujemy nasz związek, pielęgnujemy nasze wzajemne relacje, obdarzamy się Miłością i zaufaniem. Doceniłem to, iż wspólnie z moją ukochaną i najbliższą mi Żoną wspieramy się w domowych pracach i obowiązkach, które są dla nas wspólną przyjemnością. Jestem wdzięczny za to, że z woli sprawiedliwego Boga Sił Stwórczych Miłości moja zaradna życiowo Żona lubi nasz dom, dba o nasz dom. Cieszy mnie to, że moja małżonka z łatwością i ochotą przeznacza pieniądze na nasz wspólny dom. Jestem wdzięczny za to, że moja zadbana Żona, wolna jest od pedanterii czy manii na punkcie porządku, domu, pieniędzy. Zaakceptowałem to, że wspierana przez Boga Siły Stwórczej Miłości, moja odnosząca sukcesy Żona ma twórczych, wartościowych znajomych, interesujących również dla mnie. Zaakceptowałem to, że moi serdeczni, twórczy i wartościowi znajomi lubią moją kochaną Żonę i są dla niej interesujący. Zaakceptowałem też to, że najbliższa mi, lubiąca podróże i prowadząca ciekawe życie Żona, potrafi mieszkać w ciszy i skupieniu, lubi, szanuje i ochrania zacisze oraz intymność i harmonię naszego wspólnego domu, naszego życia. Jestem wdzięczny za to, że Moja szanująca i doceniająca mnie Żona, dobra i uczynna dla innych, chroni swoje, moje i nasze wspólne dobro duchowe i materialne.

Mogę mieć wspólne dzieci z moją ukochaną małżonką. Potrafię być wspaniałym ojcem dla naszego potomstwa. Mogę i potrafię kochać moje własne dzieci - mam przecież w klatce piersiowej serce pełne bożej Miłości.

Jestem wdzięczny za to, że Moja szczera i tolerancyjna Żona jest otwarta na moją rodzinę, na kontakt z nią, lubi też moje zwierzęta, potrafi się z nimi dogadać z łatwością i ochotą. Cieszę się również tym, że z łatwością i przyjemnością porozumiewam się z matką mojej Żony, z rodzicami mojej Żony. Moja cierpliwa Żona łatwo i chętnie porozumiewa się z moją matką, ojcem, rodziną i jest przez nich akceptowana.
Zaakceptowałem to, że oboje z moją legalną Żoną jesteśmy w podobnym wieku, w podobnej liczbie lat. Zaakceptowałem to, że oboje z moją Żoną mamy podobny potencjał długowieczności, życia w miłości, zdrowiu i sile umysłu. Cała nasza relacja z moją Żoną na poziomie duszy, ciała i umysłu jest łatwa, czysta, jest twórcza, przyjemna i inspirująca dla obu stron; jesteśmy dla siebie ważnymi, cennymi istotami, ukochanymi dziećmi Boga Sił Twórczych Miłości.
Ja............. Istota bożego światła, Boskiej Miłości, łatwo i chętnie pozwoliłem Bogu Sile Twórczej Miłości dostosować mnie i Duszę moją do Jego boskiego planu wobec mnie. Spokojnie akceptuję to że moja wartość w oczach Boga jest równa wartości mojej Żony.
Ja... Istota Boskiego światła jestem wolny od intencji, nawyków i potrzeb udowadniania mojej Żonie, że jestem mężczyzną, że jestem od niej mądrzejszy, lepszy. Jestem wolny od intencji, nawyków i potrzeb budowania poczucia mojej wartości na udowadnianiu sobie, swojej wyższości wobec mojej Żony. Jestem wolny od budowania mojego poczucia wartości na udowadnianiu sobie niższości wobec mojej Żony i innych kobiet nade mną. Przyjąłem i zaakceptowałem to, że jestem wolny od intencji, nawyków i potrzeb pragnienia walki z moją Żoną, aby być więcej wartym w oczach Boga, czy moich znajomków. Pogarda i wywyższanie się są dla mnie obce i nieosiągalne. Ja...................... Istota bożego światła, pozwoliłem na to, aby moja zaradna i samodzielna Żona lubiła miasto i ceniła rozum. Przyjąłem i raduję się tym, że moja doceniająca piękno przyrody Żona oraz jej Dusza akceptuje mnie, twórczego mężczyznę, akceptuje mnie samodzielnie myślącego i samodzielnie tworzącego, wytrzymuje moje tempo życia, dorównuje mi na każdym kroku, ja zaś dorównuję mojej Żonie. Jestem wdzięczny, że Dusza moja, będąca na właściwym sobie etapie rozwoju i wychodzenia z materii, z łatwością i ochotą porozumiewa się z Duszą mojej Żony, że obie inspirują się wspólnym działaniem zgodnym z planem jedynego Boga. Jestem wdzięczny za to, że razem z moją czułą i kochającą Żoną i z otwartymi na siebie Duszami naszymi, inspirujemy się wspólnie do życia, do działania i do rozwoju, że panuje między nami najwyższa z możliwych zgodność i harmonia uczuć, energii, celów, harmonia estetyczna, etyczna, moralna, światopoglądowa, harmonia Dusz i wszelka inna. Z woli kochającego nas Boga Sił Twórczych Miłości razem z moją inteligentną, mądrą i dobrze wykształconą Żoną mamy wiele wspólnych zainteresowań, hobby i tematów, a czas, który spędzamy wspólnie, oraz zajęcia które wykonujemy są dla obojga pasjonujące. Pozwoliłem też, aby zgadzająca się na moją własną twórczą i satysfakcjonującą pracę Żona z woli Boga Sił Stwórczych Miłości pracowała twórczo oraz doskonale i satysfakcjonująco dla nas zarabiała. Jestem wdzięczny za to, że Moja wspaniała dla mnie pod każdym względem Żona, może łatwo i z lekkością zarabiać i niewinnie tworzyć. Jestem wdzięczny za to, że Moja trzeźwa i przytomna, wolna od nałogów Żona, prowadzona przez Boga Siłę Twórczą Miłości, ma trzeźwą i przytomną Duszę Istoty Boskiego światła, pracuje i zarabia w trzeźwości i przytomnie. Jestem wdzięczny i akceptuję to, że moja piękna dla mnie Żona może mi dawać pieniądze które zarabia, ja zaś z woli Boga Sił Stwórczych Miłości zawsze mam swoje własne uczciwie zarobione pieniądze, które mogę dawać mojej Żonie. We wspólnej relacji z Żoną, z woli Boga Sił Stwórczych Miłości jesteśmy całkowicie wolni od karmy prostytucji i układu prostytutka-alfons-burdelmama.
Ja...................... Istota Boskiego światła, Boskiej Miłości, łatwo i chętnie pozwoliłem Bogu Sile Twórczej Miłości dostosować mnie i Duszę moją do Jego boskiego planu wobec mnie. Ja ... pozwoliłem na to, aby moja czuła i kochająca mnie Żona lubiła i z ochotą przytulała się do mnie z pełnym poczuciem niewinności, zawsze wtedy, kiedy ma na to ochotę, ja zaś z ochotą i chęcią, lubię przytulać się do mojej pięknej Żony.

Jestem wdzięczny za to, że pomiędzy nami Istotami Boskiego światła, całkowicie wolnymi od przeszłości związanej z prostytucją, panuje pełna harmonia seksualna, nasz temperament i upodobania erotyczne i seksualne są pokrewne, dopełniają się. Pozwoliłem aby Moja Żona Istota Boskiego światła, pachnąca pięknie i czysto, jak kobieta, lubiła zapach mojego ciała i mojego nasienia. Ja, Istota Boskiego światła, zgodziłem się i pozwoliłem na to, by moja dobrze według mnie zbudowana Żona lubiła moje dłonie, ramiona, lubiła kształt mojej klatki piersiowej, mój delikatny brzuch i ciepłe podbrzusze. Ja .... karmiczny mnich i karmiczny żołnierz zgadzam się na to, by moja zgrabna i urocza Żona doceniała, lubiła i akceptowała moją męską sylwetkę, męską posturę, delikatność i wrażliwość. We wspólnej relacji z Żoną, z woli kochającego Boga Sił Stwórczych Miłości jesteśmy całkowicie wolni od karmy seksualnych bóstw tantrycznych. Ja...... inkarnowany w przeszłości jako żołnierz, uwolniony od przeszłości prostytucji, mnicha, żołnierza pozwalam sobie na lubienie żoninej pochwy dopasowanej do mnie w sposób czysty i naturalny. Akceptuję piersi mojej Żony oraz zapach jej ciała, zapach jej krocza. Ja Istota Boskiego światła całkowicie niewinny i czysty, pozwalam sobie na odczuwanie przyjemności związanej z uprawianiem czystego i pięknego małżeńskiego seksu, pozwalam sobie zawsze na swobodny przepływ energii seksualnych przez wszystkie nasze czakramy, pozwalam na swobodny przepływ energii pomiędzy mną a moją Żoną. Doceniłem to i w pełni zaakceptowałem, że nasze Dusze oraz ciała fizyczne moje i mojej Żony są czyste, całkowicie niewinne. Zaakceptowałem to, że ciała moje i mojej własnej Żony są świętymi domami dla Dusz naszych, dlatego są czyste i całkowicie niewinne. Zaakceptowałem również to, że jako Istoty Boskiej Miłości zawsze możemy oboje z Żoną cieszyć się i radować naszymi czystymi, niewinnymi ciałami, możemy swobodnie, niewinnie i radośnie uprawiać seks. Pozwalam sobie żyć zawsze bez wysiłku i kochać się z moją Żoną tak jak mam na to ochotę oraz wówczas kiedy mam na to ochotę. Bóg nas hojnie wynagradza za udany, pełen fantazji seks. Wiem to i rozumiem to, że seks i inne cielesne przyjemności są świętością, a nie są grzechem. Zgodziłem się na to, by moje i mojej Żony wzajemne intencje oraz intencje naszych Dusz były czyste, niewinne względem siebie i innych

W pełni doceniłem to i jestem wdzięczny akceptującemu mnie Bogu Sił Stwórczych Miłości, że pomógł mi i Duszy mojej, uwolnić się i całkowicie zrezygnować z zachłanności na seks tantryczny, na seks z mistrzyniami tantry seksualnej, z żywymi boginiami, na manipulacje seksualne, odrzucenie i zamknięcie na Miłość. Dziękuję Bogu Siły Stwórczej Miłości za uwolnienie mnie i Duszy mojej od intencji, nawyków i potrzeb doświadczania seksu tantrycznego, od zachłanności na seks tantryczny, które oddalały mnie i Duszę moją od Miłości serca mojego, od boskiego światła. Jestem wdzięczny dobremu Bogu Sile Stwórczej Miłości, że pomógł mi i Duszy mojej uwolnić się od poczucia winy, od potrzeby karania się, od potrzeby cierpienia za moją seksualność dawną i obecną, od intencji zamykania się na prawdziwą bożą Miłość wyrażaną w niewinnym seksie. Jestem wdzięczny kochającemu mnie Bogu, że w swojej nieskończonej Miłości przywiódł mnie do momentu, w którym ja i Dusza moja zrozumieliśmy, że tylko jasna boża Miłość może dać nam spełnienie, tylko boska Miłość może pokazać mojej Duszy drogę trwałego szczęścia i wyjścia na zawsze z materii. Jestem wdzięczny życzliwemu Bogu Sile Stwórczej Miłości za to, że w swojej dobroci połączył na to wcielenie osoby i Duszę moją i Duszę mojej Żony, aby tworząc pełen harmonii, szczęścia, radości i spełnienia związek, pojęły to, czym jest boża Miłość, radość życia i szczęście, odwieczne aspekty jedynego Boga. Raduję się trwale, wespół z moją Duszą z tego, że w dobroci swojej Bóg Siła Twórcza Miłości otworzył moje serce na Miłość, uwolnił mnie od strachu przed zranieniami na sercu poprzez relacje małżeńskie.
Ja............. ukochane dziecko Boga Sił Stwórczych Miłości, całkowicie wybaczyłem sobie to, że używałam ciała, umysłu i mojego penisa w niewłaściwy sposób, wchodząc kiedyś w nieodpowiednie dla mnie związki w tym i w poprzednich wcieleniach z kobietami czy mężczyznami. Wybaczyłem sobie, że będąc zachłannym na doznania, na seks, na cierpienie tworzyłem kiedyś związki z kobietami i mężczyznami, które to istoty prowadziły Duszę moją oraz mnie do upadku i oddalenia od kochanego Boga, od realnej jasnej bożej Miłości. Jestem wdzięczny za to, że jestem już całkowicie wolny od zachłanności na seks, na tantrę, cierpienie, karanie się i obwinianie, dzięki woli Boga Siły Stwórczej Miłości zawsze traktuję moje ciało z należnym mu szacunkiem i troskliwością. Jestem wdzięczny za to, że będąc całkowicie wolny od potrzeby zamykania się na doskonałą bożą Miłość, od potrzeby mnożenia zranień w moim własnym życiu, sercu, pozwalam mojej Żonie i jej Duszy na stworzenie ze mną i moją własną Duszą związku opartego na bożej miłości i wzajemnym wsparciu i zaufaniu. Doceniłem samego siebie i doceniłem pracę mojej Duszy, jaką wykonała ona samodzielnie dla lepszego zrozumienia, czym jest świetlista i czysta Miłość, prawdziwy przymiot doskonałego jedynego Boga. Jestem wdzięczny za to, że pozwoliłem sobie oraz Duszy mojej na uzdrowienie naszych kanałów energetycznych którymi boskie moce sprawcze, przekazywane są nam przez kochającego mnie Boga Siłę Twórczą Miłości. Jestem wdzięczny za to, że, opierając moje życie i doświadczenie mojej Duszy na Miłości, rzeczywistej energii Boga, zawsze jestem otwarty na to, co Bóg Siła Stwórcza ma dla mnie ............ i mojej Duszy najlepszego i najkorzystniejszego. Jestem wdzięczny za to, że Dusza moja jest całkowicie otwarta na czysty niewinny związek z Duszą mojej ukochanej Żony, na pełny przepływ energii Miłości pomiędzy nimi i naszymi ciałami fizycznymi, naszymi umysłami. Jestem wdzięczny za to, że ja ...................... i moja ukochana Żona oraz Dusze nasze pozwalając sobie na swobodny, bezpieczny i trwały przepływ energii miłości wzbogacamy Miłością i obdarzamy Miłością inne Istoty bożego światła. Jestem wdzięczny za to, że ja wraz z moją Żoną oraz Dusze nasze działamy harmonijnie dla dobra naszego i dla dobra innych.
W pełni zgodziłem się i całkowicie zaakceptowałem to, że małżeński związek mój i mojej Żony oraz naszych Dusz oparty na bożej Miłości prowadzi Dusze nasze drogą trwałego wyjścia ze świata materialnego z ziemskich uwikłań. Zaakceptowałem w pełni i pozwoliłem, aby Bóg Siła Stwórcza Miłości prowadził związek mój, mojej Żony oraz naszych Dusz ku trwałemu wyjściu ze wszystkich ziemskich uwikłań. W pełni zaakceptowałem to, że z pomocą i prowadzeniem Boga Sił Stwórczych Miłości, intencje obu Dusz mojej i mojej Żony są spokojne i podobne, zaakceptowałem to, że wspólnie z Żoną dążymy do trwałego wyprowadzenia naszych Dusz ze wszystkich ziemskich uwikłań ze wszystkich nieczystych jeszcze intencji. Z woli Boga Sił Stwórczych Miłości zawsze też w boskich energiach wspólnie z Żoną inspirujemy się do życia, do działania i do rozwoju, harmonizowani i oczyszczeni mocą wiecznego Boga Siły Stwórczej Miłości, oczyszczeni z potrzeb pełnienia misji, ślubowań i zobowiązań. Wiem to, że razem z moją Żoną, my dzieci boże jesteśmy wolni od religijnego nawracania innych i siebie w naszym małżeństwie, oświecania siebie i innych na siłę, całkowicie wolni od potrzeby walki i konkurowania ze sobą. Zaakceptowałem i przyjąłem to, że z mocy czystego Boga Sił Stwórczych Miłości we wszystkich czakramach moich i mojej Żony panuje świetlistość oraz boska harmonia, a nasze intencje i tendencje prowadzą do zgodnego ich dalszego oczyszczania na wszystkich płaszczyznach, poziomach, kanałach i przestrzeniach.
Ja....................... Istota Boskiego światła, Boskiej Miłości, łatwo i chętnie pozwoliłem Bogu Sile Twórczej Miłości dostosować mnie i Duszę moją do Jej boskiego planu wobec mnie.
Ja............ Istota światła, dałem sobie czas i miejsce na własną Żonę w moim życiu: prowadzony Boską Miłością przyszedłem w życie mojej Żony w najbardziej odpowiednim dla nas momencie. Jestem wdzięczny za to, że z woli Boga Sił Stwórczych Miłości, spotkaliśmy się w najbardziej sprzyjających do tego okolicznościach, z czego nasze Dusze i ziemskie osobowości się radują. Pozwoliłem aby cały wszechświat zyskał na tym, że ja...................... Istota Boskiego światła spotkałem moją prawowitą Żonę, najwłaściwszą, najlepszą, jaką ma dla mnie Bóg Siła Twórcza Miłości. Chętnie i z łatwością zrobiłem przestrzeń w moim serduszku, w moim własnym życiu dla mojej Żony, a wszechmogący Bóg Siła Twórcza Miłości zawsze daje mi wszystkie pozostałe, potrzebne energie, wszystko co ma dla mnie najlepszego, czystego. Wiem to i rozumiem to, że Bóg Siła Twórcza Miłości zawsze i wszędzie mnie wspiera, wspiera też moją Żonę, wspiera nas razem i każde z osobna. Ja............. Istota Boskiego światła, łatwo i chętnie pozwoliłem Bogu Sile Twórczej Miłości dostosować mnie i Duszę moją do Jego boskiego planu wobec mnie.
Przebaczyłam całkowicie sobie i Duszy mojej to, że nie umieliśmy kiedyś wejść we właściwy najlepszy i czysty dla mnie związek małżeński, że odrzucaliśmy możliwość spotkania najwłaściwszej dla mnie Żony i jej Duszy, najlepszej jaką ma dla mnie Bóg Siła Stwórcza Miłości. Przebaczyłem całkowicie Duszy mojej, że zamiast powierzyć się wszechmocnemu Bogu Sile Stwórczej Miłości sama próbowała Boga wyręczyć, sama też najlepiej jak potrafiła usiłowała znaleźć dla mnie kochankę i Żonę. Dziękuję Duszy mojej, że zechciała oddać siebie rzeczywistemu i trwałemu bożemu prowadzeniu, cieszę się z tego, że Dusza moja, czysta i prawa, ze wszystkim oddała siebie i mnie jedynemu Bogu Sile Stwórczej Miłości.
Dziękuję Tobie Boże, Siło Stwórcza Miłości, że uczyniłeś mnie trwale wolnym od przekonania, że ja, Twoje ukochane dziecko, nie zasługuję na wyrażanie sobą bożej Miłości i małżeńskiego szczęścia. Jestem Tobie wdzięczny Boże, Siło Stwórcza Miłości, że uwolniłeś już całkowicie moją Duszę od potrzeby pielęgnowania w sobie i we mnie poczucia własnej niegodności, niezasługiwania, cierpiętnictwa, pokutowania. Jestem Tobie wdzięczny wszechmogący Boże Siło Stwórcza Miłości, że uczyniłeś mnie i Duszę moją wolnymi od potrzeby karania się za przeszłe decyzje, od potrzeby odsuwania od siebie Miłości i właściwych, korzystnych dla mnie związków. Jestem wdzięczny dobry Boże za to, że mocą swoją uczyniłeś mnie całkowicie wolnym od wikłania się w nieodpowiednie i szkodliwe dla mnie związki i szkodliwe relacje z bliźnimi. Jestem wdzięczny Boże i dziękuję Tobie za to, że Miłością swoją uwolniłeś mnie całkowicie od uciekania w samotność, oddzielenia, od karania się samotnością i od dźwigania brzemienia samotności, od losu samotnego mężczyzny. Dobry i szlachetny Boże, Siło Stwórcza Miłości, powierzyłem i oddałem w Twoją opiekę wszystkich moich i mojej Duszy strażników, pilnujących mojej samotności, kontrolerów poczucia niezasługiwania, strażników mojej niegodności, mojego dawnego prostytuowania się i karania się na wszystkie możliwe sposoby. Oddałem Tobie jedyny Boże wszystkich moich kontrolerów i strażników, broniących mi dostępu do małżeństwa, do bożej Miłości, światła i spokoju Boga, do Boskiego Spełnienia. Wszystkie swoje małżeńskie poprzednie przysięgi, ślubowania i obietnice oddałem na zawsze Bogu Sile Stwórczej Miłości. Oddałem Tobie jedyny Boże wszystkich strażników oddzielających mnie i Duszę moją od doznawania rzeczywistego szczęścia, spełnienia, dostatku i Miłości Boga. Powierzywszy siebie i Duszę moją radosnemu Bogu, Sile Stwórczej Miłości całkowicie i na zawsze mam otwarte moje serce i umysł na wyrażanie w moim małżeństwie miłości, światła i radości istnienia.


Link do strony WP z art. o coraz krótszym czasie zespolenia seksualnego

 


Dodano : 21-05-2008 Przez: s_majda Przeczytano: 790 razy
Komentowanie możliwe jest dla osób zalogowanych.
  • s_majda 15-09-2017 06:38:23

    Oglądam program ``pierwsza randka` i to jest bęrdzo śmieszne np panowie stare kawalery to na randke idą w czarnym pogrzebowym garniturze i jak widzę kolejną osobę w takim, to nie moge... Z otrzymanego listu.