Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


artykułach i komentarzach w komentarzach

Losowe zdjęcie

Modlitwa Inna Niż Wszystkie
Kobieta modliszka najwyższej klasy. Opis uwikłań i skutków.

Opis władzy nad bliźnimi, niekiedy pociąga gorące głowy do naśladowania, zatem najpierw podam konsekwencje jakie poniosła kobieta żyjąca bez serca, za swoją szeroko pojętą działalność- rak szyjki macicy oraz wirus HIV.
W przybliżeniu wykazano poniżej blokady założone na jednego tylko samca. Uwodnica równocześnie rozpracowywała w podobny sposób całe autobusy ofiar.

Liczne pasy cnoty.
Liczne tubusy na penisa.
Liczne wkodowania autodestrukcji.
Energetyczna sieć pająka typu czarna wdowa.
Drapieżny ptak energetyczny.
Kiedyś zdenerwowana na chłopa, że w seksie nie potrafił jej zaspokoić zmajstrowała zastawki hamujące swobodny przepływ energii.
Energetyczny kształt rośliny rosiczki symbol niszczenia partnera seksualnego. ,,?ciągasz, wabisz i nie ma go- pochłaniasz całego energetycznie. Trzymasz go na łańcuchu lub na smyczy jak psa."

Przypominam o cenie jaką zapłaciła ta osoba.


Dodano : 26-06-2012 Przez: s_majda Przeczytano: 694 razy
Komentowanie możliwe jest dla osób zalogowanych.
  • s_majda 20-04-2013 11:02:47

    Zauważyłem pewną prawidłowość u medialnych kobiet w Polsce. Po rozwodach, rozstaniach, o ile wiek im jeszcze pozwala (lub zachęca) fotografują się na pierwsze strony rozmaitych pism dla ``Kucharek i Strażaków`. Robią tam też wywiady. Z tekstu zawsze wynika że kobieta jest już na łowach, a fotografia nie zostawia złudzeń. Panie pokazują się z nogami gołymi prawie do przyrodzenia, a do tego elementem obowiązkowym jest odsłonięte co najmniej pół biustu. Koniecznie na pierwszej stronie czasopisma.

    Próżność jednej da się zrozumieć, naiwność u drugiej też, ale żeby całe autobusy kobiet po rozstaniu ze swym panem gorzko rozpaczały w ten sam sposób ......

  • s_majda 18-02-2019 16:40:23

    Poznałem ostatnio dwie panie o urodzie twarzy Modliszki. Obie mają zwyczaj słuchać innych z głową przekrzywioną,  jak czynią te owady.