Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


Modlitwa Inna Niż Wszystkie
Kobieta modliszka czarna. Przyczyny uwikłania. Kody.

Przyczyny dla których czarna modliszka i jej symbol występuje w energiach kobiet i mężczyzn mających problemy w związkach są dość specyficzne. Inicjację satanistyczną pokazał Polański na swoim filmie, ale niewiele wiadomo jest o czarnej modliszce której obraz pojawia się nader często.

Po otrzymanej pierwszej inicjacji na kobietę o wzorcach kobiety modliszki w kolejnych inkarnacjach żeńskich (jej) Dusza mogła przyjąć kolejny energetyczny lub fizyczny miecz w serce. Dzięki zabiegowi , kobieta o tych wzorcach zyskiwała nowe walory i destrukcję za pomocą czarnej magii. Wchodziła na jej wyższy stopień. Owe damy wyspecjalizowane były w wojnach psychologicznych z mężczyznami. Potrafiły biegle owinąć każdego z nich wokół palca i niezauważalnie niszczyć, a także wkodować w energetykę jego Duszy (swojej męskiej ofiary) dowolne kody poddaństwa na kolejne wcielenia. (Taka Dusza ofiary inkarnowana jako )Mężczyzna w kolejnych wcieleniach jest ślepo zakochany w niej (swoim niszczycielu). Nawet kiedy ona go niszczy lub on od niej ucieknie, to w dalszym ciągu będzie niczym nastolatek wzdychał do jej zdjęcia, lub do duszy, jaka bezustannie kontroluje ofiarę.

INICJACJA na czarną modliszkę
Dokonywana była w specjalnie dobranych warunkach pogodowych i układach planetarnych.

Najczęściej wybierali miejsca, w których były dokonywane rytuały satanistyczne albo były składane ofiary z ludzi bądź zwierząt. Na ołtarzu ofiarnym była składana kobieta, która chciała doznać wyższego stopnia poznania technik manipulacyjnych [teoretycznie w celu obrony]. Nie każda jednak mogła doznać tej ,, nominacji ”. Brana była pod uwagę jej hierarchia w zgrupowaniu [czarownic, mistrzyń czarnej magii], które udzielało inicjacji ale także była wymagana jej moc i znajomość magii [predyspozycje do działań destrukcyjnych]. W tej ceremonii brały udział wyłącznie kobiety. Im większy status inicjowanej tym większa ilość obecnych kapłanek.

Przebieg

Każda z kobiet, która uczestniczyła w ceremonii w srebrnej misie nacinały własnymi sztyletami dłoń , by kilka kropli krwi opadło na dno naczynia. W czasie tego czynu były śpiewane hymny ku złu, destrukcji wszystkiego, co żywe. Wielbienie nienawiści i zdrady. Inicjowana w tym czasie łańcuchami została przykuwana do ołtarza rytualnego by doświadczyć udręki w chwili śmierci- poczucia pustki, smutku, bez nadziei w jakimkolwiek działaniu. Wierzyli, że to pomoże im w kolejnych kobiecych inkarnacjach wyzbyć się wszelkich sentymentów, uczuć wobec mężczyzn. Bez ich kochania, zachowując zimną krew mogły osiągnąć najlepszą formę kontroli i manipulowania nimi. Mężczyźni byli beznadziejnie zakochani, a inicjowana kobieca inkarnacja Duszy mogła nimi rozporządzać jak przedmiotami, bez skrupułów i bez litości. Ale by nie czuć przyjaźni, miłości rozgoryczeń trzeba było doświadczyć nicości, przekonania że miłości prawdziwej nie ma, że Bóg nie istnieje. Po serii wymienienia rytualnych zwrotów, śpiewów inicjowana została polaną krwią obecnych kapłanek. Następnie z wbitym mieczem w serce umierały wielbiąc na ustach zniszczenie, bo miłości według nich nie ma, nie było, nie będzie.

Wpływy grup astralnych

Inkarnacje Duszy nie widziały wpływu grupy Beliala w tym precedensie. W czasie kiedy kobieta umierała wbijali oni w serce Duszy miecz z destrukcyjną czarną modliszką w głowni. Owa głownia i miecz są dowodem przejścia inicjacji.


Opublikowano: 05/07/2012
Autor: s_majda


Komentarze

Dodaj komentarz

Ten wpis ma 4 komentarze

 • s_majda pisze:

  czy był ktoś taki jak król ludożerców?

  [14:44:08] Sławomir Majda: w każdej wiosce

  [14:44:28] Ania: więc stąd intencja modliszki, aby mnie nie zjadł. Ja usidliłam aby nie jadł innych

  [14:44:57] Sławomir Majda: możliwe, a może dla władzy

  [14:45:23] Ania: i wyszło że przez modliszkę ja mam problem z pieniędzmi i z bogactwem.

  Dziękuję serdecznie bo nie sądziłam że to takie dla mnie ważne

 • s_majda pisze:

  ,,Kochani, mnie to już nawet modliszka nie chce„- Z otrzymanego listu.

 • s_majda pisze:

  ,,Kobiety ucinają czasem mężczyznom klejnoty a potem dziwią się, że oni na nie nie lecą”. Cytat z serialu Biały Lotos.

 • s_majda pisze:

  „Niektóre kobiety widzą w facecie przyjaciela, i traktują go jak zwierzątko” cytat z serialu „Good doctor”.