Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


artykułach i komentarzach w komentarzach

Losowe zdjęcie

Modlitwa Inna Niż Wszystkie
Modlitwa o dziecko. (+Intencje w tej sprawie)

Autorka Anya Morrison
Boże Stwórczej Miłości otwórz proszę teraz moje serce i moją Duszę na przyjęcie tej mojej modlitwy.
Jestem wdzięczna Tobie Boże Stwórczej Miłości że skasowałeś i rozkodowałeś wszystkie negatywne intencje, błędne wzorce, mechanizmy działania, zobowiązania, wyobrażenia, ślubowania, misje związane z moim macierzyństwem oraz ciążą takie jak ściąganie do siebie dzieci chorych fizycznie i psychicznie. Jestem wdzięczna Tobie Boże Stwórczej Miłości za przysłanie mnie i mojej dziecka pełnego Boskiego Światła i Boskiej Miłości, którymi promieniuje każdego dnia i którymi nas obdarza. Dziękuję Ci Stwórco za przysłanie do nas dziecka, które będzie zdrowe fizycznie i psychicznie.
Jestem wdzięczna Tobie Boże Stwórczej Miłości że skasowałeś i rozkodowałeś wszystkie negatywne intencje, błędne wzorce, mechanizmy działania, zobowiązania, wyobrażenia, ślubowania, misje związane z moim macierzyństwem oraz ciążą takie jak ściąganie do siebie dusz dzieci, które mogą mieć skłonności do częstych zachorowań, alergii, przez które mogłabym mieć problemy z pracą. Dziękuję Ci Boże Stwórczej Miłości za dziecko, które jest zdrowe na co dzień, bez skłonności do zachorowań i alergii, abyśmy mogli wspólnie cieszyć się każdym dniem i abym mogła również pracować zawodowo. Jestem wdzięczna Tobie Boże Stwórczej Miłości że skasowałeś i rozkodowałeś wszystkie negatywne intencje, błędne wzorce, mechanizmy działania, zobowiązania, wyobrażenia, ślubowania, misje związane z moim macierzyństwem i ciągłym myśleniem o pieniądzach.
Oddałam Tobie Boże Stwórczej Miłości wszystkie negatywne intencje, błędne wzorce, mechanizmy działania, zobowiązania, wyobrażenia, ślubowania, misje związane z moim macierzyństwem oraz ciążą takie jak ściąganie do siebie dusz dzieci moich lub mojego męża dawnych wrogów, wrogo do nas nastawionych, dusz moich lub naszych dawnych ofiar, prostytutek, z którymi nie będziemy umieli się porozumieć lub, które nas skrzywdzą. Jestem wdzięczna Tobie Boże Stwórczej Mocy Miłości za przysłanie do nas dziecka bez wzajemnych obciążeń karmicznych, które będzie nas kochało i z którym wzajemnie będziemy się darzyć miłością.
Oddałam Tobie Boże Stwórczej Miłości wszystkie negatywne intencje, błędne wzorce, mechanizmy działania, zobowiązania, wyobrażenia, ślubowania, misje związane z moim macierzyństwem oraz ciążą takie jak ściąganie do siebie dusz dzieci, które mogą umrzeć młodo, lub przede mną lub ulegną wypadkowi i zostaną w skutek tego fizycznie lub psychicznie upośledzone. Dziękuję Ci o Boże za duszę dziecka, które będziemy w Miłości pielęgnować i patrzeć z czułością jak w zdrowiu rośnie i dojrzewa, jak zakłada rodzinę, które będzie żyło długo i będzie szczęśliwe.
Oddałam Tobie Boże Stwórczej Miłości wszystkie negatywne intencje, błędne wzorce, mechanizmy działania, zobowiązania, wyobrażenia, ślubowania, misje związane z moim macierzyństwem oraz ciążą takie jak ściąganie do siebie dusz dzieci, które mogą być opóźnione w rozwoju, będą mieć kłopoty z nauką, inteligencją. Boże Stwórczej Miłości dziękuję Ci za dziecko, które będzie ładne i inteligentne i będzie sobie dobrze radzić w szkole, na studiach i w życiu.
Oddałam Tobie Boże Stwórczej Miłości wszystkie negatywne intencje, błędne wzorce, mechanizmy działania, zobowiązania, wyobrażenia, ślubowania, misje związane z moim macierzyństwem oraz ciążą takie jak ściąganie do siebie dusz dzieci, które popadają w jakiekolwiek nałogi jak alkohol, narkotyki, seksoholizm, zakupoholizm, pracoholizm i inne. Jestem wdzięczna Tobie Boże Stwórczej Miłości za przysłanie nam duszy dziecka, które nie będzie obciążone wzorcami jakichkolwiek nałogów jak np. alkohol, narkotyki, seksoholizm, zakupoholizm, pracoholizm i inne oraz będzie wolne od karmy DDA, narkomana, alkoholika, trzeźwe i przytomne.
Oddałam Tobie Boże Stwórczej Miłości wszystkie negatywne intencje, błędne wzorce, mechanizmy działania, zobowiązania, wyobrażenia, ślubowania, misje związane z moim macierzyństwem oraz ciążą takie jak ściąganie do siebie dusz dzieci, które nie będą umiały kochać ludzi i zwierząt. Jestem wdzięczna Tobie Boże Stwórczej Miłości za podarowanie nam duszy dziecka o otwartym sercu, pełnym Miłości i światła, pełnym czułości dla nas rodziców, dla swojego rodzeństwa oraz dla bliźnich a także dla zwierząt.
Jestem wdzięczna Tobie Boże Stwórczej Miłości za podarowanie nam tego dziecka już teraz.
Oddałam Tobie Boże Stwórczej Miłości wszystkie negatywne intencje, błędne wzorce, mechanizmy działania, zobowiązania, wyobrażenia, ślubowania, misje związane z moim macierzyństwem oraz ciążą takie jak samotne macierzyństwo, na skutek porzucenia mnie w ciąży przez męża, porzucenia mnie przez męża, kiedy dziecko się urodzi lub później, albo dążenie do bycia mamą, bez męża przy pomocy dawcy spermy. Jestem wdzięczna Tobie Boże Stwórczej Miłości za moje macierzyństwo przeżywane w otoczeniu miłości i czułości ze strony męża, za nasze rodzicielstwo pełne wzajemnej miłości i czułości. Jestem wdzięczna Tobie Boże Stwórczej Miłości za wzajemne dawanie sobie radości w małżeństwie, dzielenie się radością z dzieckiem i za wzajemną małżeńską opiekę nad nim. Dziękuję za to, że możemy razem w małżeństwie przeżywać w pełni piękno spokojnego rodzicielstwa, wspólnie wychowywać nasze dziecko i codziennie cieszyć się nim, i tym jak rośnie, rozwija się, stawia pierwsze kroki, uczy się różnych rzeczy, a wreszcie dojrzewa i zakłada własną rodzinę. Jestem wdzięczna Boże Stwórczej Mocy Miłości za wyjątkowe i radosne, wspólne przeżycie tego czym jest wychowanie człowieka i przekazanie mu pięknych wzorców, za podarowanie mu Boskiego światła, które będzie rozświetlać jego drogę przez całe życie.
Oddałam Tobie Boże Stwórczej Miłości wszystkie negatywne intencje, błędne wzorce, mechanizmy działania, zobowiązania, wyobrażenia, ślubowania, misje związane z moim macierzyństwem oraz ciążą takie jak zagrożona ciąża, ciąża wymagająca leżenia, albo ciężka ciąża osłabiająca mój organizm, wywołująca depresje i lęki. Jestem wdzięczna Boże Stwórczej Mocy Miłości za to abym w ciąży dobrze się czuła, była pełna energii i radosnego oczekiwania na dziecko. Dziękuję CI za to, że mogę w ciąży pracować, spotykać się z przyjaciółmi i że ciąża nie oddala, ale wręcz zbliża mnie z moim mężem. Dziękuję CI o Panie Dawco Życia, za ciążę zdrową, bez powikłań i za jej dobre przeżywanie, które od samego początku pomoże nam nawiązać z dzieckiem kontakt i relacje pełne akceptacji i miłości.
Oddałam Tobie Boże Stwórczej Miłości wszystkie negatywne intencje, błędne wzorce, mechanizmy działania, zobowiązania, wyobrażenia, ślubowania, misje związane z moim macierzyństwem oraz ciążą takie jak długi, ciężki i bolesny poród, lęk i poczucie zagrożenia podczas porodu o zdrowie dziecka, albo swoje, poczucie samotności podczas porodu, poczucie bezsilności podczas porodu, poczucie wyczerpania podczas porodu, poczucie złości podczas porodu. Jestem wdzięczna Boże Stwórczej Mocy Miłości za poród lekki, bez bólu i cierpień, z poród, który trwa niedługo, za poczucie spokoju i pewności, że wszystko przebiega zgodnie z planem, abym ten spokój i pewność mogła przekazać w trakcie porodu mojemu dziecku. Dziękuję Ci Boże Stwórczej Mocy Miłości za czułość i opiekę podczas porodu ze strony mojego męża, za dobrą opiekę ze strony lekarzy i położnych, za poczucie bycia zaopiekowaną i tego, że ja i moje dziecko jesteśmy w dobrych rękach. Jestem wdzięczna Tobie Boże Dawco Wszelkiego Życia za radosne powitanie przeze mnie i mojego męża naszego zdrowego i pięknego dziecka na świecie.

Intencje w temacie jakie warto uzdrowić. Link
1. macierzyństwa
2. ciąży
3. bycia w zagrożonej ciąży
4. ciąży wymagającej leczenia
5. ciąży osłabiającej organizm
6. ciąży wywołującej depresje, lęki, fobie
7. radosnego stanu bycia w ciąży
8. radosnego oczekiwania na dziecko
9. powitania wspólnie z mężem/partnerem zdrowego dziecka na świecie
10. zbliżenia z partnerem/mężem podczas mojej ciąży
11. obowiązków domowych, społecznych podczas ciąży
12. bycia samotną matką
13. ściągania Dusz dzieci chorych psychicznie i fizycznie
14. przyciągania Duszy dzieci zdrowych
15. przyciągania Dusz dzieci ze skłonnościami do częstych zachorowań
16. przyciągania Dusz dzieci ze skłonnościami do częstych alergii
17. pracy zawodowej kiedy będę w ciąży i kiedy zostanę matką
18. ściągania Duszy dzieci wrogo nastawionych do mnie, mojej Duszy, całej mojej istoty a także do męża, jego Duszy, jego całej istoty
19. ściągania Dusz dzieci karmicznych dawnych ofiar moich oraz mojego męża
20. ściągania Dusz dzieci z karmą prostytutki
21. ściągania Dusz dzieci z karmą żołnierza
22. ściągania Dusz dzieci z karmą ascety
23. ściągania Dusz dzieci z karmą mnicha tybetańskiego, buddyjskiego
24. ściągania Dusz dzieci z karmą mnicha/mniszki, zakonnika/zakonnicy
25. ściągania Dusz dzieci z karmą alfonsa
26. ściągania Dusz dzieci z karmą burdelmamy
27. ściągania Dusz dzieci z karmą bóstwa tantrycznego
28. ściągania Dusz dzieci z karmą satanisty
29. ściągania Dusz dzieci z karmą despoty
30. ściągania Dusz dzieci z karmą maga
31. ściągania Dusz dzieci z karmą bałwochwalczą
32. ściągania Dusz dzieci z karmą dorosłego dziecka alkoholika
33. ściągania Dusz dzieci z obciążeniami karmicznymi pomiędzy mną, a moim partnerem/mężem
34. obdarzania dzieci miłością rodzicielską
35. ściągania Dusz dzieci, które mają umrzeć młodo
36. ściągania Dusz dzieci, które mają ulec wypadkowi, na skutek którego chcą być chore psychicznie lub fizycznie
37. dojrzewania naszych dzieci
38. ściągania Dusz dzieci, które mają umrzeć za młodu
39. ściągania Dusz dzieci, które mają umrzeć przede mną, moim partnerem/mężem
40. ściągania Dusz dzieci, które mają być opóźnione w rozwoju
41. ściągania Dusz dzieci, które mają mieć problemy z nauką, inteligencją
42. ściągania Dusz dzieci zaradnych życiowo i społecznie
43. ściągania Dusz dzieci, które są wolne od karmy dorosłego dziecka alkoholika, narkomana, alkoholika
44. ściągania Dusz dzieci, które są wolne od popadania w nałogi takie jak alkohol, narkotyki, seksoholizm, pracoholizm, zakupoholizm, kompulsywne jedzenie oraz wszelkie inne nałogi
45. ściągania Dusz dzieci, które będzie trzeźwe, przytomne
46. ściągania Dusz dzieci, które będą miały problemy w wyrażaniu miłości do ludzi, zwierząt oraz wszelkich istot, w tym Boga Dawcy Życia
47. pomocy naszego męża przy wychowaniu naszego wspólnego dziecka
48. przeżywanego macierzyństwa wspólnie z partnerem/mężem
49. dot. wspólnej radości z naszym mężem w wychowaniu dziecka
50. wzajemnego obdarowywania dziecka wspólnie z naszym mężem światłem Boga Dawcy Życia

 


Dodano : 25-07-2012 Przez: s_majda Przeczytano: 716 razy
Komentowanie możliwe jest dla osób zalogowanych.