Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


Modlitwa Inna Niż Wszystkie
Brak orgazmu w seksie kobiety. Kwestie techniczne.


Prelegent jednak gładko przeszedł nad kwestią samego orgazmu małżonki, uznając że każdy człowiek na Ziemi wie co i jak. Tego jednak nie wie ogromna ilość kobiet i mężczyzn. Kobiety może jeszcze wiedzą co by mogły chcieć, ale panom ta wiedza o sama z siebie nie przychodzi do głowy.

Polecam też test w tej samej sprawie Link

Wokół kobiecych narządów seksualnych a także w nich samych możemy często dostrzec energetyczną obecność np:
-licznych pasów cnoty założonych przez dawnych mężów lub kochanków
-pojawiają się (TUTAJ) karmiczne ślady i pozostałości po piciu oraz ćpaniu
-pochwa bywa wypełniona licznymi fallusami
-śladów wszelkich przebytych kiedyś chorób wenerycznych oraz prób ich leczenia np. rtęcią
– myślokształtów wbitych mieczy, noży itp.
-występują figurki bogów, bogiń oraz bóstw wkodowane na skutek identyfikacji z nimi przez poprzednie inkarnacje Duszy
-dookoła pochwy niekiedy widoczne są spore białe robaki, powstałe w wyniku przyciągania ich przez Duszę w celu chronienia siebie przed nierządem
-jest tu cała zgromadzona sperma z wielu wcieleń kobiecej duszy
-jest wiele kształtów figur geometrycznych płaskich i przestrzennych, podobnie jak liczb i liter
-Merkaby

Postawienie zatem pytania, dlaczego część kobiet ma niespełnienia w seksie i brak orgazmu, wydaje się być nie na miejscu. Skoro już jednak wiemy w czym tkwi bodaj część przyczyn, to bez pytania, czy my to mamy, każde z powyższych ograniczeń, w ciemno oddajemy Bogu do rozkodowania i kasacji, łącznie z intencjami do ich utrzymywania. Ale to może potrwać czas jakiś, a przecież w życiu borykać się trzeba nie tylko z samym orgazmem.
Szukajmy dalszej części odpowiedzi.
Problem braku orgazmu w seksie kobiety ma często dramatyczną przeszłość związaną, być może z karmą prostytutki lub żołnierza, ale jest rzeczywiście bolesny nawet fizycznie i porządnie może wnerwić.
Typową przyczyną będzie też sam mężczyzna, jeśli traktuje pochwę jako zastępczy onanizm. Parę minut dopieszczania małżonki a potem Schnelzug i koniec wszystkiego po paru szybszych oddechach. Że jest to typowe rozwiązanie spotykane w seksie, możemy się dowiedzieć nawet z dobrych filmów fabularnych i tematycznych pornosów. Tu państwo się grupowo trochę powygina, ona czasem postęka, on na moment stężeje i znów koniec odcinka. Brak jest kobiecego orgazmu nawet na takich filmach. W życiu codziennym niestety bywa podobnie i to w wielu domach, gdzie ona ma problem, bo niekiedy zbliża się już prawie do orgazmu, ale panu się pospieszyło i tak zaczyna tak się długotrwałe kobiece niespełnienie. Kobieta czeka na następny stosunek, kończący się podobnie. Po miesiącu takiego traktowania mężczyźnie pociekła by piana z ust, ale kobieta nie skarży się i cierpliwie znosi udręczenie, nawet przez całe seksualne życie, nie mając orgazmu nawet w zasięgu ręki.
Pamiętam, a było to dawno temu, że opowiadałem młodemu małżeństwo o technice 5000 pchnięć. Po pierwszym moim zdaniu równocześnie gruchnęli radosnym śmiechem.
-o czym ty Sławek mówisz
-opamiętaj się chłopie
Odniosłem wrażenie, że chyba mieli na myśli nie seks, ale słynną szarżę szwoleżerów pod Somosierrą .

Na komendę Kozietulskiego: „Naprzód! Niech żyje cesarz!” szwoleżerowie z obnażonymi szablami ruszyli galopem przechodzącym w cwał i wkrótce wpadli wprost na pierwszą baterię. Kiedy byli tuż przed nią, padła pierwsza mordercza salwa, która jednak nie załamała ataku. Fala jeźdźców nie zatrzymała się nawet na chwilę, przelatując nad armatami i tnąc kanonierów hiszpańskich w przelocie. W mniej niż dwie minuty po zdobyciu pierwszej, szwoleżerowie dotarli do drugiej baterii. Dzięki wysokiemu tempu szarży artylerzyści z drugiej baterii nie zdążyli zadać wielkich strat Polakom i zaraz padli pod szablami. Dalej, po kolejnym zakręcie, szwoleżerowie wpadli na trzecią baterię, obsługa armat miała dużo czasu, aby wycelować i odpalić. Jednak mimo ponoszonych strat, zarówno od ostrzału artyleryjskiego, jak i karabinowego (zwłaszcza z prawej flanki), impet ataku był tak duży, że zmiótł obronę i działa się już nie odezwały. Przed szwoleżerami został ostatni fragment drogi, biegnącej lekkim łukiem w prawo i wznoszącej się coraz bardziej stromo, Tu najwięcej było hiszpańskich piechurów stojących kilkanaście kroków od drogi i strzelających do polskich szwoleżerów. Polacy zdołali zdobyć czwartą baterię, ale była ich już tylko garstka. Cała szarża trwała 8,5 minuty.
W seksualnej technice 5000 pchnięć, nie chodzi jednak o jednorazowe, przedzgonne zajechanie na jakiś szczyt, ale o przyjemne spędzenie czasu we dwoje. Po latach okazało się, że znajomi sypiają osobno.

Wracając do niespełnienia…. Zanim kobieta i jej DUSZA oczyszczą czakrę seksualną i genitalia to rolą mężczyzny jest dopomóc w temacie spełnienia. I tu ujawnia się kolejny wielki społeczny dramat, bo liczni mężowie nie wiedzą, że ich żona potrzebuje orgazmu i że do mężczyzny należy zapewnienie pełnego wsparcia technicznego w tej kwestii.
Ale znowu skoro brakuje wiedzy mężczyźnie to kobieta może:
a) jemu powiedzieć
b) jeśli jest piśmienny, a umie też czytać, podsunąć zestaw książek o tantrze seksualnej
c) po jego orgazmie pokazać palcem;
co
jak
oraz gdzie poruszyć, aby i jej energie seksualne przeszły swobodnie aż do samych JEJ stóp.
Mężczyzna może łatwo i szybko zrozumieć swoje obowiązki i wypełniać je później chętnie oraz należycie.
Wszak literatura przedmiotu zachęca, aby po udanym stosunku obie strony podziękowały sobie, więc i kobieta powinna mieć za co. A z pewnością nie będzie miała za coś, co robił w temacie J.F. Kennedy. Choć jedna z jego prostytutek do dziś owe 30(trzydzieści) sekund seksu z JFK uważa nadal za najszczęśliwsze chwile życia.
Kolejny i nie mały problem mogą mieć kobiety opacznie wstydliwe, które za nic w świecie nie powiedzą mężowi o swoich przecież ludzkich potrzebach,. Ciekawe czemu?

 


Opublikowano: 21/08/2012
Autor: s_majda


Komentarze

Dodaj komentarz