Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


artykułach i komentarzach w komentarzach

Losowe zdjęcie

Modlitwa Inna Niż Wszystkie
Armagedon. Modlitwa ochronna
Trafiła do mnie osoba przepełniona lękami dotyczącymi Armagedonu.
Nie posiadam żadnych wizji ani własnej pewnej wiedzy o przemianach związanych z Armagedonem. Temat katastrof, oczekiwania na przemianę planety Ziemi mam odreagowany w związku z readingami Caycego. Za swojego życia pozostawił ok. 3 000 zapowiedzi dot. przyszłości. Większość dotyczyła czasów w których żył, wybiegając do przodu na kilka dni lub kilka lat. Z tej liczby nie sprawdziło się jedynie 8 oczekiwanych wydarzeń. 8 szt. to nie wiele. Jednym z nich miało być wynurzenie się Atlantydy zapowiadane na lata 1945 do 1998. „To musi się wydarzyć” uparcie twierdził.
Zmiany miały się rozpocząć od pewnego ruchu tektonicznego w 2 miejscach kuli ziemskiej na raz.
Sam nie czekam za zagładę świata, nie oczekuję nieszczęść w skali globalnej, zmian klimatu. Oddałem to wszystko Bogu.
Wiem, że ja mam prawo i mogę pomodlić się zawsze (poprosić) o uwolnienie Ziemi i nas od zapowiedzianych wojen, planowanych przez wielu globalnych katastrof. One nie muszą się pojawić. Mam prawo i wolę powierzyć wszystkich ludzi, wszystkie istoty inkarnowane na Ziemi opiece Boga. Akceptuję, że nie mam jednak wpływu na wolę każdej jednostki, na wolę każdej Duszy co do ich własnych zamierzeń związanych z zapowiadanym Armagedonem.


Proszę Boże otwórz moje serce i niech nastanie czas wiary.
Przebaczyłem sobie brak pewności mojego jutra, brak pewności co będzie kiedy nadejdzie Armagedon, czas Bestii, Jeźdźcy Apokalipsy.
Przebaczyłem sobie brak pewności, co do mojej przyszłości, co do przyszłości mojej Duszy w 2012 roku i w latach następnych, jeśli nadejdzie Armagedon, Jeźdźcy Apokalipsy.
Zrezygnowałem z intencji oczekiwania na nieszczęścia, na ból, na klęskę, biedę, nędzę, ubóstwo i ograniczenia jeśli nastanie Armagedon, czas Bestii, Jeźdźcy Apokalipsy. Zrezygnowałem z intencji, nawyków i potrzeb przyciągania do siebie katastroficznych nieszczęść, cierpienia, bólu, klęsk, biedy, nędzy, ubóstwa i ograniczeń, jeśli nastanie Armagedon. Zrezygnowałem z zachłanności na nieszczęścia, na cierpienia, na ból, klęski, biedę, nędzę, ubóstwo i ograniczenia doświadczane, kiedy nastanie Armagedon. Zrezygnowałem z doświadczania, z przyciągania do siebie transów, katastroficznych zobowiązań, misji, ślubowań jakie inne Dusze, inne istoty zaplanowały mnie i sobie do realizacji, jeśli nastanie Armagedon, czas Bestii, Jeźdźcy Apokalipsy.
Zrezygnowałem z transów przyciągania do siebie nieszczęść, bólu, katastroficznych cierpień i klęsk w obecnym roku, w 2012 roku i w latach następnych. Przebaczyłem sobie podtrzymywanie niepewności, co do mojej przyszłości, jeśli nastanie Armagedon, czas Bestii, Jeźdźcy Apokalipsy.
Przebaczyłem sobie wszystkie modlitwy i wizualizacje, zabiegające o moje nieszczęścia, o moje cierpienie, o ból, katastroficzne klęski, biedę, nędzę, ubóstwo i ograniczenia, jeśli nastanie Armagedon, czas Bestii, Jeźdźcy Apokalipsy. Zrezygnowałem z doświadczania skutków moich modlitw i wizualizacji, zabiegających o moje katastroficzne nieszczęścia, o moje cierpienie, o ból, klęski, biedę, nędzę, ubóstwo i ograniczenia, jeśli nastanie Armagedon, czas Bestii, Jeźdźcy Apokalipsy.
Przebaczyłem sobie wszystkich transy walki, cierpienia, boleści i choroby klęski, jakie zaplanowałem sobie do realizacji, jeśli nastanie Armagedon, czas Bestii, Jeźdźcy Apokalipsy.
Zrezygnowałem z doświadczania, z przyciągania do siebie i urzeczywistniania katastroficznych transów, zobowiązań, misji, ślubowań jakie ja i Dusza moja zaplanowaliśmy sobie do realizacji, jeśli nastanie Armagedon, czas Bestii, Jeźdźcy Apokalipsy.
Przebaczyłem sobie oczekiwania na katastroficzne nieszczęścia, nowe problemy, nowe cierpienia i boleści, jeśli nastanie Armagedon, czas Bestii, Jeźdźcy Apokalipsy.

Przebaczyłem sobie wizualizowanie sobie, planowanie sobie i przyciąganie do siebie następnych katastroficznych nieszczęść, nowych problemów, nowych cierpień i boleści, jeśli nastanie Armagedon, czas Bestii, Jeźdźcy Apokalipsy .
Zrezygnowałem z ze wszystkich skutków, następstw, ze wszystkich konsekwencji wizualizowania, planowania sobie i przyciągania do siebie rozmaitych katastroficznych nieszczęść, problemów, cierpień i boleści jeśli nastanie Armagedon, czas Bestii, Jeźdźcy Apokalipsy.
Ja.... jestem otwarty i gotowy na to, aby w roku obecnym, aby sukcesy moje i mojej Duszy były większe niż w latach poprzednich w 2012 roku i w latach następnych, nawet jeśli nastanie Armagedon, czas Bestii, Jeźdźcy Apokalipsy. Ja. jestem otwarty i gotowy na to aby w roku obecnym, aby w 2012 roku i w latach następnych doświadczenia moje oraz mojej Duszy i były radośniejsze, piękniejsze, szczęśliwsze niż w latach poprzednich, nawet jeśli nastanie Armagedon, czas Bestii, Jeźdźcy Apokalipsy.
Dodano : 10-09-2012 Przez: s_majda Przeczytano: 1283 razy
Komentowanie możliwe jest dla osób zalogowanych.