Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


artykułach i komentarzach w komentarzach

Losowe zdjęcie

Modlitwa Inna Niż Wszystkie
Blokady jakie miałyśmy w naszym uczeniu się, w naszym logicznym myśleniu. Modlitwa
Proszę otwórz teraz Światłości moje serce, duszę, całą moją istotę. Proszę także o Boską ochronę dla mnie i dla mojej Duszy.
Jestem wdzięczna Tobie Światłości, za usunięcie z moich energii, z mojej duszy i z całej mojej istoty wszystkich szkodliwych transów, wibracji, intencji, kodowań, wzorców, oporów, jakie miałyśmy w naszym uczeniu się, w naszym logicznym myśleniu. Jestem wdzięczna Tobie Światłości, za usunięcie z moich energii, z mojej duszy i z całej mojej istoty wszystkich transów, wibracji, intencji, kodowań, wzorców blokad oporów jakie miałyśmy w naszym uczeniu się, w naszym logicznym myśleniu pochodzących z tego życia oraz ze wszystkich poprzednich inkarnacji mojej duszy. Jestem wdzięczna Tobie Światłości, za usunięcie z moich energii, z mojej duszy i z całej mojej istoty wszystkich transów, wibracji, intencji, kodowań, wzorców blokad oporów jakie miałyśmy w naszym uczeniu się, w naszym logicznym myśleniu pochodzących ze skutków budowania piramid, z propagowania magii i praktyk inicjacyjnych.
Jestem wdzięczna Tobie Światłości, za usunięcie z moich energii, z mojej duszy i z całej mojej istoty wszystkich transów, wibracji, intencji, kodowań, wzorców blokad oporów jakie miałyśmy w naszym uczeniu się, w naszym logicznym myśleniu, blokujących moją istotę od poczęcia, od czasu narodzin, od dzieciństwa. Oddaję teraz Tobie Boże stwórczej siły Miłości do kasacji oraz rozkodowania najważniejszy znany Tobie błąd jaki popełniłem ja, jaki popełniła moja własna Dusza i jej awatarowie w kwestii wytworzenia i doświadczania blokad, oporów jakie miałyśmy w naszym uczeniu się, w naszym logicznym myśleniu.
Fragmenty obszernego tekstu.
Dodano : 08-10-2012 Przez: s_majda Przeczytano: 513 razy
Komentowanie możliwe jest dla osób zalogowanych.