Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


artykułach i komentarzach w komentarzach

Losowe zdjęcie

Modlitwa Inna Niż Wszystkie
830 Intencji dot. prostytucji, nierząduProcedurę omówiłem w zbiorczym art. pt. ,,800 intencji do oczyszczenia" Link

Warto aby panowie również przerobili te wszystkie intencje. Zestaw dostępny jest w osobnym pliku.
Pilnujmy, aby angażować własną duszę w każdym zdaniu modlitwy
Film instruktażowy jak pracować z Intencjami, nawykami, transami. Link


Przykład rozbudowanej kasacji INP w pokłonie dla przypomnienia:
Trzeba to zawsze robić przytomnie wypowiadając każde słowo. Ale ktoś kto pracował z intencjami nie powinien narzekać na SKUTKI jakie się pojawią po skorzystaniu z tej rozbudowanej formuły.
Mimo to, że został podany poniżej schemat to zachęcam do dodawania własnych elementów (spójnych, gramatycznych, logicznych i rozumianych w trakcie wypowiedzi zdań) do pokłonów a także do dokładnego omawiania problematyki.
Od tego zależy czas oczekiwania na rezultaty w materii.
UWAGI:
W miarę możliwości w intencjach należy uwzględnić szerszą karmę a więc słowa np. satanistę, kata, oprawcę oraz inne wzorce obciążeń, tak by była zachowana logika w wypowiedzi
Gdziekolwiek w wykazie zobaczymy słowo ‘swoje’, ‘siebie’; należy pamiętać, że w trakcie pokłonu należy zamienić na liczbę mnogą by uwzględnić DUSZĘ.
Mówimy Ja i moja dusza, lub -my.
Oczywiście każde zdanie osobno poprzedzamy wstępem z informacją że nie chcemy już danych wzorców obciążeń.

Intencje dotyczące prostytucji, nierządu
Całość dostępna w osobnym pliku
1. naszych powidoków, obrazów, scenek zapamiętanych z czasów nierządu, burdelu poprzednich inkarnacji mojej Duszy
2. naszego blokowania całej istoty obciążeniami z czasów prostytucji i burdelu poprzednich inkarnacji mojej Duszy
3. uprawiania prostytucji sakralnej przez poprzednie inkarnacji mojej Duszy
4. inkarnowania mojej Duszy w krajach gdzie prostytucja sakralna jest uważana za rzecz normalną
5. naszego czekania na mężczyznę jaki będzie uprawiał z nami seks za pieniądze pod świątyniami oraz w innych miejscach
6. naszego trzymania urazy do mężczyzn z jakimi uprawialiśmy seks za pieniądze przed świątyniami oraz w innych miejscach
17. wpisania się przez poprzednie inkarnacje mojej Duszy w rejestr prostytutek handlujących swoim ciałem i seksem
19. naszej niemocy podniesienia się z upadku moralnego
79. tworzenia pary skojarzeń nasze dzieci i ich tatuś to nasz sutener
80. naszego tworzenia nieodłącznej pary skojarzeń pieniądze i seks
113. naszego dawania jedynie miłości istotom, które w poprzednich inkarnacjach mojej Duszy w burdelu programowały je i krzywdziły najbardziej
133. naszego życia według programów narzuconych, wkodowanych nam przez inne istoty
174. naszego doświadczania braku jakiejkolwiek dyskrecji
215. sprzedawania się tanio by sprzedawać się częściej
226. obietnic zrobienia kariery scenicznej w zamian za prostytuowanie się
....................
830. naszego mieszania prostytucji z religijnością
831. naszej chęci ucieczki z burdelu do zakon
832. naszej niemożności widzenia rozwiązania przed nami i naszym pomieszaniem dotyczącymi naszego seksu zdecydowałyśmy się kiedyś na kolejny chaos jaki w efekcie przyniósł mi pobyt w rozmaitych miejscach odosobnienia

Pozostałe intencje dostępne są w osobnym pliku.
Spisywanie tych intencji dla innych jest czasochłonne, zabiera czas jaki można przeznaczyć na inne cele, nawet na ich oczyszczenie.
Jeśli chcesz czytelniku otrzymać pełen wykaz Intencji to:
a) zapracuj jakoś, lub
b) zapłać, lub
c) dokonaj wymiany na spisane przez siebie


Dodano : 11-10-2012 Przez: s_majda Przeczytano: 740 razy
Komentowanie możliwe jest dla osób zalogowanych.
 • Sławomir M. 11-10-2012 22:52:14
  Przy rozpisywaniu intencji, nawyków, potrzeb należy pamiętać o ukazaniu różnych perspektyw danego problemu.

  Np. w nagraniach o prostytucji przedstawione są cierpienia jakie doświadczyły poprzednie inkarnacje Duszy w czasach nierządu.

  Pamiętajmy, że Dusza z karmą prostytutki w kolejnych wcieleniach mogła stać się burdelmamą czy sutenerem.

  Dlatego ważne jest dopisanie INP z tej drugiej perspektywy.

  Bądź gdy w nagraniu jest o wykorzystywaniu poprzednich inkarnacji mojej Duszy, to należy równie dobrze uwzględnić, że poprzednie inkarnacje mojej Duszy mogły wykorzystywać inne istoty do swoich celów.

  Tak więc należy pamiętać przy danej tematyce aby rozpisać różne strony problemu. W ten sposób z jednego zdania modlitwy bądź teksu mogą wyjść z trzy (lub więcej) INP.
 • s_majda 11-10-2012 23:12:39
  Nagranie CD ,,Prostytucja" omawia większość znanych wzorców hańbienia siebie w seksie. Od zwykłej k... do burdelmamy i alfonsa, jak również wspominana jest rola sponsorów, czy jakby to powiedzieć zleceniodawców.
 • s_majda 18-10-2012 08:53:27
  Mężczyzna który przepracuje pełen zakres intencji powinien tez poprosić o regenerację i odbudowę własnej kobiecej sfery seksualnej, kobiecych narządów rodnych. Dusza może mieć blokady lub niechęć do swojej kobiecości po inkarnacjach prostytutki, zakonnic itp. Za kilkadziesiąt lat w nowej kobiecej swojej inkarnacji mogą być problemy, nawet z doświadczaniem orgazmu w seksie, co dla mężczyzny w zasadzie jest nie do pomyślenia.

  Co więcej

  a) może powstać opór u Duszy we współpracy z osobowością

  b) przyszła żona i jej Dusza (celowo użyte słowo, bo partnerka może być na jedną noc) będzie korespondowała z obciążeniami Dusz panów

  c) obciążenia z żeńskich inkarnacji są ściśle powiązane z inkarnacjami męskimi jak np. obciążenia Dusz z wojska związane są z prostytucją

  Bez ruszenia obu tematów kwestia wojska ORAZ prostytucji pozostanie
 • s_majda 13-08-2014 21:51:33
  Otwierania i odpowiednio zamykania naszego serca na miłość do i od min. wszelkiego rodzaju znaczenia, rangi poziomu, płci min prostytutek, Ł.K. gejów, lesbijek, alfonsów, burdelmam, socjopatów, psychopatów, pedofilów, zoofilów i nie tylko ich.
 • s_majda 13-08-2015 21:23:40

  Właśnie porozmawiałam z moją duszą o zmianę jej priorytetów i oczekiwań. Posadziłam ja naprzeciwko siebie, a ona szybko usiadła obok mnie. Jak zaczęłam wymieniać o co mi chodzi, szybko wstała zrzuciła w przestrzeń plecak, który miała na plecach i pokazała mi się w lokalu siedząca przy barku, gotowa do prostytucji (:| Może powinnam już teraz wprowadzić, oprócz innych, które już robię, intencje prostytucji? Straszne pomieszanie.

  Sławomir Majda: A to nie robisz ich jeszcze? Intencje z Wojska również trzeba ruszyć.

  Agata: Zaczęłam pracę 3 dni temu i robiłam intencje Stwórcy. Miałam zamiar od jutra zacząć też kolejne, a tu okazuje się, że są inne pilne.

  Sławomir Majda: Dusze kobiece z takimi intencjami mogą nosić czerwone sukienki. Czy masz CD z modlitwami o prostytucji?

  Agata: Tak mam wszystkie CD prostytucji i ich słucham wraz z innymi w ciągu dnia. Jak ich słucham to na zmianę płacze i śmieję się. Wcześniej, w zeszłym tygodniu widziałam moją duszę w gatkach z dziurą na pupie. Już wiedziałam co się święci, bo o tym czytałam w Twoich artykułach. Tak na marginesie to 4 lata studiowałam astrologię, aby dowiedzieć się dlaczego tak źle mi się dzieje w życiu. No i mam takie nazwijmy to połączenia energii, aspekty które dają destrukcję, są też prostytucji... ;(

  Sławomir Majda: Dowiedziałem się ostatnio, że jest większy popyt na gejów aktywnych, bo większość chce być gejami pasywnymi. Pewnie z tego biorą się te spodnie z dziurami na pupie.

  Agata: Wiem że z tym wszystkim przyszłam tutaj i wszystko tylko czekało na uaktywnienie do realizacji. Prostytucja też, a przyciąganie wykolejeńców to inna bajka ;(

  Sławomir Majda: No tak, socjopaci to dobrzy i stali klienci prostytutek

  Agata: Może i trochę poprawiło się w moim życiu, bo uzdrawiam wzorce od 15lat. Znam wszystkie techniki na rynku. Teraz widzę, że wszystko tkwi b. głęboko i to czeka na uzdrowienie.

  Sławomir Majda: Dobrze że TD -Twoja Dusza chce pracować. 

  Agata: Znajomy mówił, że należy poszperać w kulturach, religiach, ślubowaniach. Robiłam też tematy z ślubowania, prostytucję, ale to za mało i nie o taki wgląd chodziło. Dopiero jak zrozumiałam, że podświadomość to Dusza i można ją zobaczyć to mi pokazała się w całej krasie. Dobrze, że Tobie się chciało to zgłębiać, bo dzięki temu następni mają uproszczoną drogę.