Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


artykułach i komentarzach w komentarzach

Losowe zdjęcie

Modlitwa Inna Niż Wszystkie
Oferty boskie dla dusz, przed ich kolejnym wcieleniem się na Ziemii
Przed wcieleniem
W literaturze spotykamy wiele opisów osób, które widziały jak ich Dusze (oczywiście ci ludzie myślą, że to oni dokonali wyboru) wybierały obecne inkarnacje.
Dokładnie tak samo błędnie twierdzą liczni w swej masie regreserzy- jakoby to oni osobiście inkarnowali.
Często znajduje się w tym miejscu przewodnik duchowy Dusz. Także wiele osób zajmujących się mediumizmem wraz z duchami (Duszami), opowiadają, że po śmierci Dusze trafiają do miast, w których pobierają nauki i decydują o czasie własnej inkarnacji żyjąc często w społecznościach (np. film ‘Nasz dom’ na podstawie relacji duchów= Dusz, Chico Xaviera).
Prawda jest jednak inna. To są pokazywane światy astralne, a Dusze w 90% przypadków inkarnują się w przeciągu kilku godzin do dwóch lat po śmierci osobowości (oczywiście zdarzają się wyjątki). Jednak Dusza, która ma obciążenia lepiej się czuje inkarnując jak najszybciej (aby mogła część brzemienia przenieść na osobowość). Tak, więc przerwa trwająca 5-100 lat w inkarnacji jest w zasadzie niemożliwa. Choć z kolei Cayce opiniował, że byłaby najlepszym rozwiązaniem, dającym jednostce czas na przetrawienie skutków tego zrobiła.

Jeśli widuje się Dusze ubrane w szaty rzymskie bądź króla to oznacza, że Dusza znajduje się w transie, czasem żyjąc nie będąc świadoma, że ma obecnie inną inkarnacje bądź podaję datę niż obecna, nawet z przed kilkuset, lub sprzed tysiąca lat.
Przed wcieleniem Dusza widzi zwykle trzy wcielenia do wyboru. Czasem liczba może być mniejsza, nigdy większa. Czasem jest okazana jedyna oferta.
Przykładowo Dusza Sławka mogła zstąpić na Ziemie w Polsce jako on, lub w USA jako kobieta zajmująca się handlem i mająca biuro w wieżowcu WTC. Hm.. miała tam spłonąć.
Dusza NIEKIEDY decyduje się na najlepszą opcję. Oferty przedstawiają im przewodnicy Duchowi, guru bądź istoty jakie czciła w ostatnim wcieleniu jej inkarnacja. Jeśli była ateistą i w nic nie wierzyła to sama dokonuje wyboru. Jeśli Dusza znajduje się w transie narkotycznym, hipnotycznym też może dokonać wyboru wcielenia— wtedy wybiera inkarnacje zwierzęce bądź roślinne lub na chybił trafił.
Natomiast gdy czczony był Stwórca Dusze mają okazję zobaczyć, co czeka ich w trzech inkarnacjach a nawet mają okazję negocjować z Nim. Również można otrzymać od Boga Dawcy Życia dar Prawo Łaski i inne przywileje.
Każda oferta na inkarnacje pochodzi zawsze od Boga Dawcy Życia a pojawiające się Dusze przy wyświetlanym filmem jedynie są pośrednikami na jakich zgodę przyzwoliły Dusze (płacąc przy tym cenę— brak możliwości negocjacji, zmieniania szczegółów w czasie inkarnacji).
Kwestia umów
Jeszcze zanim Dusza się wcieli niesie ze sobą także umowy karmiczne zawarte przed tysiącami (albo większej liczby) lat. Różne ślubowania, wyrzeczenia a także obietnice, które zostały zawarte w wyborze wcielenia (przecież Dusza wyraziła zgodę na takie a nie inne doświadczenia). Mimo to, Dusza także może zawierać nowe układy, zrywać stare i zawierać nowe sojusze przed inkarnacją a także w jej trakcie zmieniając swój pierwotny los. Może się okazać, że inkarnacja Duszy z jaką miało się ułożyć relacje małżeńskie zrezygnowała z tego układu bądź nie doszło do jej spotkania. Albo Dusza z inkarnacją o chorowitym ciele doznaje nagle uzdrowienia (Dusza np. w czasie wcielenia postanawia znaleźć sposób by doznać uzdrowienia i staje przed wyborem- czy zostać uzdrowionym przez Stwórcę, czy może dawnego karmicznego oprawcę albo inne bóstwo?- każdy wybór Duszy niesie inne konsekwencje).
Także Dusze próbują często wyrównywać rachunki same między sobą zobowiązania z poprzednich wcieleń. Np. jedna Dusza znajomej w podeszłym już wieku postanowiła cofnąć się do rozwoju rocznego dziecka, ponieważ w poprzednim wcieleniu nie doznała wystarczającej opieki od syna. Innym przykładem jest niszczenie w relacji małżeńskiej małżonka, bo w poprzednim wcieleniu jednej Duszy inkarnacja zdradzała.
Dusza 1 ‘A więc słuchaj— wcielam się tu i tu… Spotkamy się i wyrównamy karmiczne długi. Teraz ja oddam tobie za wszystkie krzywdy.’
Druga Dusza może się zgodzić, ale po kilkunastu latach (lub minutach) może zmienić zdanie i wtedy może zacząć się koszmar jeśli obie strony (poprzez inkarnacje) nie zwrócą się do Stwórcy z głębi serca (gdzie następuje dotknięcie Duszy).
Uwolnienie od umów
Pracując z uwalnianiem obciążeń Dusze także mogą zbaczać z obranej ścieżki i wracać do starych schematów myślowych. Trzeba nieco natrudzić się by wytłumaczyć Duszy, że takie działania nie mają sensu (mogą Dusze żyć w transie sprzed tysiąca lat!). Inne długo trzeba przekonywać o istnieniu Stwórcy. Tak więc potrzebna jest praca z modlitwami, pokłonami uzdrawiającymi relacje a także intencjami oraz aby z własną Duszą zawrzeć umowę o wzajemnej współpracy.
W pokłonie dla Stwórcy należy pokasować wszelkie umowy ze wszystkimi istotami i poprosić o Sąd boży oraz o Prawo Łaski. Jednak gdy się nie wierzy w otrzymanie takiej łaski należy popracować nad odnowieniem kontaktu ze Stwórcą.
Podsumowanie
Każda Dusza ma wolną wolę. Otrzymuje przed wcieleniem wybór inkarnacji, ale swobodnie może zadecydować o czasie śmierci, szczegółach oraz innych elementach własnego życia (o ile jest przytomna, co rzadko się zdarza). Dusze swobodnie mogą zawierać nowe umowy, także z grupami astralnymi ale i z Bogiem Dawcą Życia. Nic nie jest przesądzone. Nawet gdy Dusza mówi, że już widzi światło i chce się zmienić to po chwili może zmienić zdanie.

Dodano : 13-10-2012 Przez: Sławomir M. Przeczytano: 478 razy
Komentowanie możliwe jest dla osób zalogowanych.
 • Sławomir M. 22-06-2013 18:30:29
  [18:52:29] Asia: Monia, tu podają że jest na filmie anioł który pomógł w uzdrowieniu jak Ty to widzisz swoimi oczkami?

  (...) skoro wspominasz o trybucie to oznacza, że modlitwy nie koniecznie były kierowane do Stwórcy, czy one mają wspólnego przewodnika duchowego? Wydawało mi się, że kazda osobowość ma osobnego a moze nawet wielu... Ja jestem pewna, że mam opiekuna bo czasem słyszałam jak na mnie mocno krzyczał, gdy już było całkiem nie dobrze, tak mnie ratował Kochany jak tylko mógł (...) Poza tym wychowała mnie gorąca katoliczka, strasząca groźnym Bogiem i takie tam, a opiekun nigdy nie był straszny tylko nam pomagał, nie musiałam się go bać'  Warto zająć się kwestią przewodników duchowych, pośredników, aniołów stróżów, archaniołów, żywych bogów oraz strażników, ochroniarzy, świadków jacy mogą przejawiać się jako własna Dusza.

  Aby w nieskończoność nie oddawać ich wszystkich Stwórcy, bo konsekwentnie nachodzą i upominają się o swoje warto oddać intencje z powyższych tematyk Stwórcy a następnie wykonać pokłon uzdrawiający relacje z nimi i dopiero wtedy powierzyć ich wszystkich Bogu Dawcy Życia- nawet tych którzy nie chcą odejść.  'Strażnicy nie chcą, bądź nie mogą wycofać się ze służby. Argumentacja ich bywa mocno nieprzytomna.' (Strażnicy Inkarnacyjni. Modlitwa rozkodowująca)  'Jednak już E. Cayce w swoich odczytach podał, że pod lewą łapą Sfinksa wykonano jedną z 3 Komnat atlantyckich Kronik. Mgliście opowiedział o zawartości, ale wspomniał że jest tam też ich Strażnik broniący niepowołanym dostępu. Warto jest modlitwą i pokłonem uzdrowić swoje karmiczne relacje z całą 6 osobową grupą tych strażnikujacych dusz. ' (Strażnicy Sfinksa, Strażnik Księżyca informacje podstawowe)  'Sędzia Dusz opisany przez p. Nortona jest jedynie astralnym uwikłaniem. Pomiędzy kolejnymi wcieleniami niektóre istoty , "nagradzane" są przez astralnych, "panów" stanowiskiem w owym Sądzie. Etat policjanta i żandarma Pana Boga, to już poczucie Misji jakie ma dusza. Warto sobie odpuścić wszystkie podobne intencje, uwarunkowania, idee.' (Policjant Pana Boga. Modlitwa)  'Załóżmy, że naprawdę jesteś sprzątaczką. Ja nie poszedł bym w żadnej sprawie do pośredników, ale do WŁA¦CICIELA - do samego Boga. To pozwala mi oszczędzać czas, bo wszyscy oczekujemy natychmiastowej BOSKIEJ odpowiedzi, a nie cząstkowych informacji od pośrednika, znajdującego coraz niżej na drabinie społecznej. ' (Opiekun duchowy człowieka-informacje)  'Jakoś zimą tego roku przyszła wieść od znajomej osoby, że właśnie związano w astralu jakiegoś Anioła Stróża posiadającego skrzydła. Spętało go sznurami, jak barana, kilku astralnych cwaniaczków. Po modlitwie wstawienniczej, węzy zostały usunięte, mocą bożej Miłości. Aniołek nabrał się na bajeranckie gadki spryciarzy. Uwierzył w ich przekazy i osłabła w nim wiara w ochronną moc Boga (Łapacze Dusz. Modlitwa uwalniająca)  Skoro nasza Dusza i/lub jej poprzednie osobowości składały ślubowania (w tym przypadku Amitaby) to wiedz, że ona sama nadal pilnuje ich realizowania u rozmaitych istot. (Technika uwalniania się od (48+5) ślubowań Amitaby itp.)  O ile posiadając już czyste intencje, nie modlimy się z błędami w sztuce to w odpowiednim czasie nadejdzie boska odpowiedź na każdą modlitwę. Nie może być inaczej skoro wszystkie są wysłuchane. Dla jednego będzie to rok, dla drugiej osoby kilka dni i zależy wyłącznie od otwartości na jej przyjęcie.

  Przy wielkim wewnętrznym oporze można wytłumaczyć duszy, że komuś przecież trzeba zaufać, zatem najlepiej Bogu dawcy wszystkiego życia, znającego koniec każdego działania. On wie co robi i co powinna uczynić dusza, aby jej oraz samej osobowości żyło się bezpiecznie, niewinne, dostatnio. (Czy można zaufać Bogu?)  Powierzyłem Tobie Boże, wszystkich policjantów i żandarmów jacy stróżowali przy mnie i przy mojej duszy. Zwróciłem wolność wszystkim, którzy wypełniali przy mnie swoje misje policjanta i żandarma pilnującego moich zachowań. (Policjanci postawienie przy mnie. Modlitwa uwalniajaca)  'Oddałem już Twojej Boskiej ochronie wszystkich, których kiedykolwiek powołałem aby mnie ochraniali. ' (Ochroniarze karmiczni. Modlitwa)  'Skarżę się teraz szlachetnemu Bogu Sił Stwórczych Miłości na to, że moja własna czysta uczyniła ze mnie strażnika, kontrolera tybetańskich, buddyjskich, indyjskich, atlantyckich i innych' (Uwolnienie od strażników Tybetu)  'Akceptuję to, że ja istota boskiego światła nie muszę nigdy kłaniać się lotosowym stopom Satia Sai Baby, Wisznu, Kriszny, arcykapłanów, czy innych znanych i nieznanych mi żywych bogów, guru, półbogów, Asurów. (Uwolnienie od wpływu żywych bogów, półbogów, Asurów. Modlitwa)  Wiem to i rozumiem to, że ja istota bożej Miłości jestem zbyt cennym i wartościowym aby być niewolnikiem i więźniem cudzych poglądów, pomysłów oraz cudzych energii sprzecznych z doskonałym planem Boga stwórczej siły Miłości dla mnie. (Niewolnik i więzień. Modlitwa uwalniająca)  Intencje

  200 Intencji dot. strażnikowania, bycia strażnikiem

  ¦wiadkowanie, strażnikowanie ślubów, a w tym

  Mesjasz, Zbawiciel, Prometeusz. Intencje

  477 intencji dotyczących Boga Dawcy Życia/ Stwórcy/ ¦wiatłości/ Sił Stwórczych Miłości

  Intencje dotyczące duszy  Więcej?

  W wyszukiwarce proszę wpisać hasło 'kontoler', strażnik, strażnicy, ochroniarze
 • Jolanta Kochan 22-06-2013 19:59:32
  tu jest film "Nasz dom" po angielsku, innej wersji jeszcze nie znalazłam żeby tu wkleić http://www.youtube.com/watch?v=ffGMb7rfHvU