Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


artykułach i komentarzach w komentarzach

Losowe zdjęcie

Modlitwa Inna Niż Wszystkie
Architektura wiedźmia. Kut bogini Andromedy
Aby w pełni poznać i zrozumieć zjawisko świata wiedźm trzeba widzieć te energie u mężczyzn i kobiet. Pomocne będzie przepracowanie dokładane art. pt. ,,Wiedźma i jej kapelusz. Wzorce obciążeń. " Linkłącznie z zebranymi intencjami z tego tematu.

Kapelusz wiedźmy oprócz tego, że noszony jest przez nadzwyczaj liczne rzesze dusz, to jeszcze bywa wbudowany w siedziby ludzkie jako dachy rozmaitych ,,magicznych”wieżyczek. Począwszy od zamkowych, przez nawet współczesne domki jednorodzinne, a skończywszy na świątyniach.
Pomijam tu WIEDŹMIE kwestie samotności kobiet, brak seksu u wielu z nich, kłopoty w związkach.Inne przykłady wiedźmich wzorców

Tam gdzie na wieży świątyni zbudowano dach jako architektoniczny kapelusz działa on tak samo jak u ludzi i ich dusz. Jego zdaniem jest odbijanie od osób modlących się, to co dać pragnie Stwórca. Siła grupowej modlitwy jest wielka i tu pomyślano, jak zrobić, aby Bóg nie ,,mieszał” duszom w ich planach. Takie wiedźmie świątynie jako miejsca kultu, propagują kult Andromedy, bardziej niż innych bóstw i wszelkiego rodzaju żywych bogów - Przykład angielskiej świątyni.
Dodano : 23-05-2013 Przez: s_majda Przeczytano: 985 razy
Komentowanie możliwe jest dla osób zalogowanych.