Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


artykułach i komentarzach w komentarzach

Losowe zdjęcie

Modlitwa Inna Niż Wszystkie
Brak i blokowanie miłości, światłości, niekochanie siebie, Stwórcy i bliźnich.
Boże Dawco życia wspólnie z moją duszą, z całą naszą istotą prosimy otwórz nas i moje serce na przyjęcie stuków nie tylko tej modlitwy.
Boże Dawco życia wspólnie z moją duszą, z całą naszą istotą jesteśmy Tobie Stwórco wdzięczni, że dla dobra wszystkich istot boskiego światła całkowicie i bezpowrotnie zakończyłeś wszystkie destrukcyjne wpływy jakie na ludzkość, na dusze, na nasze istoty kiedykolwiek wywierała, lub mogłaby wywierać moja dusza i cała nasza istota z uwagi na nasze a głównie mojej duszy z wszystkich przyczyn brak i blokowanie w nas i w innych miłości, światłości, niekochanie siebie, Stwórcy i bliźnich.
Jestem istotą wdzięczną Tobie Stwórco, za rozkodowanie i za kasację z moich energii, z mojej duszy i z całej naszej istoty wszystkich transów, wibracji, intencji, kodowań, oraz obciążeń i szkodliwych wzorców dotyczących bycia takimi i przyciągania wszelkiego rodzaju i poziomu kontrolerów strażników naszego a głównie mojej duszy z wszystkich przyczyn braku i blokowania w nas i w innych miłości, światłości, niekochania siebie, Stwórcy i bliźnich.
Jestem istotą wdzięczną Tobie Stwórco, za rozkodowanie i za kasację z moich energii, z mojej duszy i z całej naszej istoty wszystkich transów, wibracji, intencji, kodowań, oraz obciążeń i szkodliwych wzorców powodujących, utrzymujących, wznawiających nasze z Duszą potrzeby bycia istotą, która czując się odpowiedzialna za wszystko i za wszystkich niczym władca cudzej karmy ciągle z wszystkich przyczyn utrzymywała w nas i w bliźnich braki i blokowała w nas samych i w innych ekspansję miłości, światłości, nie kochała siebie, Stwórcy i innych.
Jestem istotą wdzięczną Tobie Stwórco, za rozkodowanie i za kasację z moich energii, z mojej duszy i z całej naszej istoty wszystkich transów, wibracji, intencji, kodowań, oraz obciążeń i szkodliwych wzorców powodujących, utrzymujących, wznawiających nasze a głównie mojej duszy z wszystkich przyczyn braki i blokowanie w nas i w innych miłości, światłości, niekochanie siebie, Stwórcy i bliźnich blokujących nam właściwe, niewinne, radosne relacje z Bogiem oraz innymi ludźmi, duszami, istotami.
Fragmenty

Dodano : 15-09-2013 Przez: s_majda Przeczytano: 1312 razy
Komentowanie możliwe jest dla osób zalogowanych.