Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


artykułach i komentarzach w komentarzach

Losowe zdjęcie

Modlitwa Inna Niż Wszystkie
Pustka, nicość (buddyjska) w umyśle- intencje do przemodlenia

Pustkę w umyśle koduje się inkarnując w buddyzmie. Opracowano tam specjalne ćwiczenia w celu pozbycia się logicznego myślenia i zdobycia całkowitej pustki -czyli bezmyślności, uważanej tam za cnotę. 1. Naszego we wszelkich płciach i z wszelkich przyczyn podtrzymywania(-nie), kodowania (-nie), tworzenia(-nie), inicjowania(-nie)nam samym i innym, oraz w nas i w innych istotach, bytach, tworach, ludziach, duszach wszelkiego rodzaju m.in. pustki, nicości, próżni, transów, nietrzeźwości, nieprzytomności i zaślepień oraz ograniczeń z nimi powiązanych blokujących skrzydła mojej duszy oraz ich ciała auryczne oraz doświadczania(-nie) wszelkich tego skutków.

2. Naszego we wszelkich płciach i z wszelkich przyczyn podtrzymywania(-nie), kodowania (-nie), tworzenia(-nie), inicjowania(-nie)nam samym i innym, oraz w nas i w innych istotach, bytach, tworach, ludziach, duszach wszelkiego rodzaju m.in. pustki, nicości, próżni, transów, nietrzeźwości, nieprzytomności i zaślepień oraz ograniczeń z nimi powiązanych a pochodzących z obcych cywilizacji energetycznych i materialnych oraz doświadczania(-nie) wszelkich tego skutków.
3. Naszego we wszelkich płciach i z wszelkich przyczyn podtrzymywania(-nie), kodowania (-nie), tworzenia(-nie), inicjowania(-nie)nam samym i innym, oraz w nas i w innych istotach, bytach, tworach, ludziach, duszach wszelkiego rodzaju m.in. pustki, nicości, próżni, transów, nietrzeźwości, nieprzytomności i zaślepień oraz ograniczeń z nimi powiązanych pochodzących ze skutków bycia prostytutką, alfonsem i burdelmamą oraz doświadczania(-nie) wszelkich tego skutków.
4. Naszego we wszelkich płciach i z wszelkich przyczyn podtrzymywania(-nie), kodowania (-nie), tworzenia(-nie), inicjowania(-nie)nam samym i innym, oraz w nas i w innych istotach, bytach, tworach, ludziach, duszach wszelkiego rodzaju m.in. pustki, nicości, próżni, transów, nietrzeźwości, nieprzytomności i zaślepień oraz ograniczeń z nimi powiązanych blokujących nasz mózg, móżdżek, nasze serce, nasz układ nerwowy oraz doświadczania(-nie) wszelkich tego skutków.
5. Naszego we wszelkich płciach i z wszelkich przyczyn podtrzymywania(-nie), kodowania (-nie), tworzenia(-nie), inicjowania(-nie)nam samym i innym, oraz w nas i w innych istotach, bytach, tworach, ludziach, duszach wszelkiego rodzaju m.in. pustki, nicości, próżni, transów, nietrzeźwości, nieprzytomności i zaślepień oraz ograniczeń z nimi powiązanych blokujących nasze 12 ciał aurycznych, 21 czakramów głównych, punkty akupunkturowe, meridiany oraz doświadczania(-nie) wszelkich tego skutków.
6. Naszego we wszelkich płciach i z wszelkich przyczyn podtrzymywania(-nie), kodowania (-nie), tworzenia(-nie), inicjowania(-nie)nam samym i innym, oraz w nas i w innych istotach, bytach, tworach, ludziach, duszach wszelkiego rodzaju m.in. pustki, nicości, próżni, transów, nietrzeźwości, nieprzytomności i zaślepień oraz ograniczeń z nimi powiązanych pochodzących ze skutków budowania piramid, z propagowania magii i praktyk inicjacyjnych oraz doświadczania(-nie) wszelkich tego skutków.
7. Naszego we wszelkich płciach i z wszelkich przyczyn podtrzymywania(-nie), kodowania (-nie), tworzenia(-nie), inicjowania(-nie)nam samym i innym, oraz w nas i w innych istotach, bytach, tworach, ludziach, duszach wszelkiego rodzaju m.in. pustki, nicości, próżni, transów, nietrzeźwości, nieprzytomności i zaślepień oraz ograniczeń z nimi powiązanych blokujących naszą istotę od czasu narodzin, od poczęcia, od dzieciństwa oraz doświadczania (-nie) wszelkich tego skutków.
8. Naszego we wszelkich płciach i z wszelkich przyczyn podtrzymywania(-nie), kodowania (-nie), tworzenia(-nie), inicjowania(-nie)nam samym i innym, oraz w nas i w innych istotach, bytach, tworach, ludziach, duszach wszelkiego rodzaju m.in. pustki, nicości, próżni, transów, nietrzeźwości, nieprzytomności i zaślepień oraz ograniczeń z nimi powiązanych blokujących nasze serce i jego energetykę, naszą grasicę oraz czakrę serca oraz doświadczania(-nie) wszelkich tego skutków.
9. Naszego we wszelkich płciach i z wszelkich przyczyn podtrzymywania(-nie), kodowania (-nie), tworzenia(-nie), inicjowania(-nie)nam samym i innym, oraz w nas i w innych istotach, bytach, tworach, ludziach, duszach wszelkiego rodzaju m.in. pustki, nicości, próżni, transów, nietrzeźwości, nieprzytomności i zaślepień oraz ograniczeń z nimi powiązanych pochodzących ze skutków bycia żywym bogiem, półbogiem, asurą, guru lub bogiem energetycznym oraz doświadczania(-nie) wszelkich tego skutków.
10. Naszego we wszelkich płciach i z wszelkich przyczyn podtrzymywania(-nie), kodowania (-nie), tworzenia(-nie), inicjowania(-nie)nam samym i innym, oraz w nas i w innych istotach, bytach, tworach, ludziach, duszach wszelkiego rodzaju m.in. pustki, nicości, próżni, transów, nietrzeźwości, nieprzytomności i zaślepień oraz ograniczeń z nimi powiązanych pochodzących z tego życia oraz ze wszystkich poprzednich inkarnacji mojej duszy oraz doświadczania(-nie) wszelkich tego skutków.
11. Naszego we wszelkich płciach i z wszelkich przyczyn podtrzymywania(-nie), kodowania (-nie), tworzenia(-nie), inicjowania(-nie)nam samym i innym, oraz w nas i w innych istotach, bytach, tworach, ludziach, duszach wszelkiego rodzaju m.in. pustki, nicości, próżni, transów, nietrzeźwości, nieprzytomności i zaślepień oraz ograniczeń z nimi powiązanych narzuconych mojej istocie przez żywych bogów, przez bogów energetycznych, półbogów, asurów, guru oraz doświadczania(-nie) wszelkich tego skutków.
12. Naszego we wszelkich płciach i z wszelkich przyczyn podtrzymywania(-nie), kodowania (-nie), tworzenia(-nie), inicjowania(-nie)nam samym i innym, oraz w nas i w innych istotach, bytach, tworach, ludziach, duszach wszelkiego rodzaju m.in. pustki, nicości, próżni, transów, nietrzeźwości, nieprzytomności i zaślepień oraz ograniczeń z nimi powiązanych blokujących moją istotę od pierwszej inkarnacji w ciele materialnym oraz doświadczania(-nie) wszelkich tego skutków.
13. Naszego we wszelkich płciach i z wszelkich przyczyn podtrzymywania(-nie), kodowania (-nie), tworzenia(-nie), inicjowania(-nie)nam samym i innym, oraz w nas i w innych istotach, bytach, tworach, ludziach, duszach wszelkiego rodzaju m.in. pustki, nicości, próżni, transów, nietrzeźwości, nieprzytomności i zaślepień oraz ograniczeń z nimi powiązanych pochodzących ze skutków mszczenia się na Bogu i na innych istotach oraz doświadczania (-nie) wszelkich tego skutków.
41. Naszego we wszelkich płciach i z wszelkich przyczyn podtrzymywania(-nie), kodowania (-nie), tworzenia(-nie), inicjowania(-nie)nam samym i innym, oraz w nas i w innych istotach, bytach, tworach, ludziach, duszach wszelkiego rodzaju m.in. pustki, nicości, próżni, transów, nietrzeźwości, nieprzytomności i zaślepień oraz ograniczeń z nimi powiązanych, wytworzonych przez ego moje a także mojej duszy, całej naszej istoty pochodzących z satanizmu, lucyferanizmu, z czczenia różnych istot mroku jak również doświadczania(-nie) wszelkich tego skutków.
54. Naszego we wszelkich płciach i z wszelkich przyczyn podtrzymywania(-nie), kodowania (-nie), tworzenia(-nie), inicjowania(-nie)nam samym i innym, oraz w nas i w innych istotach, bytach, tworach, ludziach, duszach wszelkiego rodzaju m.in. pustki, nicości, próżni, transów, nietrzeźwości, nieprzytomności i zaślepień oraz ograniczeń z nimi powiązanych pochodzących m. in. z odurzania się narkotykami, alkoholem, papierosami, ziołami, wszelkimi substancjami, lekami, jedzeniem, stosowania hipnoz, wchodzenia w uzależnienia i współuzależnienia wynikających z rozmaitych szkodliwych praktyk oraz doświadczania (-nie) wszelkich tego skutków.
55. Naszego we wszelkich płciach i z wszelkich przyczyn podtrzymywania(-nie), kodowania (-nie), tworzenia(-nie), inicjowania(-nie)nam samym i innym, oraz w nas i w innych istotach, bytach, tworach, ludziach, duszach wszelkiego rodzaju m.in. pustki, nicości, próżni, transów, nietrzeźwości, nieprzytomności i zaślepień oraz ograniczeń z nimi powiązanych pochodzących ze skutków naszej niskiej samooceny oraz doświadczania (-nie) wszelkich tego skutków.
73. Naszego we wszelkich płciach i z wszelkich przyczyn podtrzymywania(-nie), kodowania (-nie), tworzenia(-nie), inicjowania(-nie)nam samym i innym, oraz w nas i w innych istotach, bytach, tworach, ludziach, duszach wszelkiego rodzaju m.in. pustki, nicości, próżni, transów, nietrzeźwości, nieprzytomności i zaślepień oraz ograniczeń z nimi powiązanych pochodzących od wpływu wszelkich węzłów i krzyży karmicznych oraz doświadczania (-nie) wszelkich tego skutków.
74. Naszego we wszelkich płciach i z wszelkich przyczyn posiadania (-nie), uzależnienia(-nie) od i przyciągania(-nie) do nas wszelkich strażników, świadków, kontrolerów i weryfikatorów podtrzymujących (-nie), kodujących (-nie), tworzących (-nie), inicjujących (-nie) nam samym i innym, oraz w nas i w innych istotach, bytach, tworach, ludziach, duszach wszelkiego rodzaju m.in. pustki, nicości, próżni, transów, nietrzeźwości, nieprzytomności i zaślepień oraz ograniczeń z nimi powiązanych oraz doświadczania (-nie) wszelkich tego skutków.


Dodano : 02-08-2014 Przez: s_majda Przeczytano: 4303 razy
Komentowanie możliwe jest dla osób zalogowanych.
  • s_majda 21-05-2022 09:59:34

    Snuję ostatnio teorie, że ta cała metydacja ta cisza czy jak to piszą niektórzy pustka jest wtedy, jak cała istota zamknie buzię na chwilę i nic nie mówi. (Z otrzymanego listu).