Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


artykułach i komentarzach w komentarzach

Losowe zdjęcie

Modlitwa Inna Niż Wszystkie
Kobiecie wolno się modlić. Modlitwa
W religii żydowskiej nie wolno kobiecie modlić się w synagodze. Na koncercie jaki wysłuchałem w polskim kościele, żydowskiemu kantorowi J. Malowanemu towarzyszył chór mieszany. Podkreślono, że kobiece śpiewania nie są możliwe w ortodoksyjnej synagodze.
Kobiety nie czytają świętych pism, nie szkolą się w tym temacie. Mogą tak czynić jedynie mężczyźni i wiedzę o Bogu oni przynoszą do domu dla swoich kobiet. Czego mąż, brat, syn dowie się ma przekazać podległej jemu kobiecie.
Przebywając za granicą nie mogłem wejść do pewnej świątyni z moimi dziewczynami, w czasie odprawianej modlitwy, bo jest to zabronione.
Odreagować można sobie całe pokłady niegodności z wcieleń męskich projektowane na kobiety, oraz z wcieleń żeńskich już doświadczane w materii.

A swoją drogą, natknąłem się niedawno na grupę kobiet, które po wielu wcieleniach odzyskały utracone kiedyś anielskie skrzydła a ich zmówione Dusze występujące w męskich aspektach, ( pojawiające się na dodatek w wojskowych skórzanych kurtkach) ogłosiły natychmiast, że ,,Bóg nie istnieje”. Żyją też i działają zgodnie z własnym przesłaniem.
Ktoś już wieki temu zaobserwował i to w wielu kulturach, że kobiety jakoś inaczej widzą świat, Boga, rodzinę niż mężczyźni. Prawda nie ma innych wymiarów zależnie od płci, tylko te kobiece Dusze kierują się własnymi chęciami, oczekując splendoru, zysków z posiadanej chwilowo wiedzy i władzy nad innymi Duszami.
Proszę mi nie dorabiać teraz etykiety mizogina mającego ukryte lęki i niechęć do kobiet. Napisałem kilka tekstów wyłącznie dla kobiet, bazując na mojej kobiecej przeszłości poprzednich wcieleń. Tak traktuję też poniższą modlitwę. Ona pewnie wydobędzie na wierzch ograniczenia, ukaże je czytelniczce pod postacią emocji.

W związku z powyższym pracując z tekstem dobrze jest równocześnie przerobić Link modlitwę „Wszystkie matki mesjaszy” oraz Link modlitwę ,,Wariatów i łapaczy Dusz powierzyłem Bogu”.

Zaakceptowałam równość kobiet i mężczyzn we wszystkich bożych prawach i bożych energiach.
Jestem istotą bożego światła tak samo jak każdy mężczyzna.
Mam prawo efektywnie modlić się, niezależnie od poglądów i oczekiwań mojego tatusia, mojego męża, brata, syna.
Wiem to, że moja Dusza i ja sama nie jesteśmy gorsze od mężczyzn w poznawaniu prawdziwej wiedzy o Bogu i jego Miłości.
Nie muszę być szurniętą, zakłamaną mitomanką i zawsze potrafię przyjmować prawdziwą wiedzę o Bogu i jego bożej Miłości.
Mam prawo modlić się, niezależnie od tego co myśli mój tatuś, mąż, syn, brat.
Potrafię na trzeźwo, rozumnie i przytomnie korzystać z wiedzy o Bogu i jego bożej Miłości.
Akceptuję moją kobiecość, realizując plan Boga dla mnie, poznając prawdę o Bogu i jego bożej Miłości.

Dodano : 07-09-2008 Przez: s_majda Przeczytano: 672 razy
Komentowanie możliwe jest dla osób zalogowanych.