Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


artykułach i komentarzach w komentarzach

Losowe zdjęcie

Modlitwa Inna Niż Wszystkie
Wiedźma- intencje.

 Puszczanie wzorców wiedźmy widocznych w urodzie, zachowaniu, strojach zajmuje trochę czasu. Z każdym kapeluszem noszonym od wieków przez Duszę wypada udać się do Boga. Z każdym obciążeniem i wzorcem, który kiedyś wielu kobietom wydawał się atrakcyjny, pracować trzeba osobno.
 Intencje te są rozwinięciem art. ,,Kapelusz wiedźmy"
Link
 3.naszego we wszystkich płciach i na rozmaite sposoby i z wszelkich przyczyn m.in jako wiedźmy, czarownice, baby jagi, jędze, hetery, gnomy, czarodziejki, ŁK Link i odpowiednio czarodzieje, magowie, czarnoksiężnicy, jasnoksiężnicy, magicy, dżiny, ala Hary Poterzy i nie tylko, i kto jeszcze pamiętasz Boże Dawco Życia latania(nie), przemieszczania się(nie) m.in na miotle, kiju, drągu, gałęzi, świni, kogucie, ośle a także za pomocą innych naszych i cudzych rzeczy, przedmiotów, pojazdów, zwierząt i nie tylko m.in po to aby doznawać(nie) podniet i doznań seksualnych, orgazmów, drażnić(nie) -blokować nasze miejsca intymne a także aby oglądać(nie) m.in ludzi, świat z góry przez co widzieć(nie) jacy są malutcy, ułomni, gorsi od nas oraz naszego doświadczania(nie) tego skutków
 20.naszego we wszystkich płciach i na rozmaite sposoby i z wszelkich przyczyn m.in jako wiedźmy, czarownice, baby jagi, jędze, hetery, gnomy, czarodziejki, ŁK, jako  wróżki zębuszkiLink , dobre wróżki i odpowiednio czarodzieje, magowie, czarnoksiężnicy, jasnoksiężnicy, magicy, dżiny i ci wszyscy których Ty jeszcze pamiętasz Boże Dawco Życia  bycia(nie) m.in nieomylnymi, bezbłędnymi, wiarygodnymi, znającymi prawdę i wiedzącymi lepiej niż m.in inni ludzie, istoty, dusze, Stwórca i nie tylko i dlatego nikt i nic nas nie będzie pouczał, czegoś sugerował, narzucał nam, doradzał, wtrącał się i nie tylko oraz naszego doświadczania (nie) tego skutków.
 36.naszego we wszystkich płciach i na rozmaite sposoby i z wszelkich przyczyn m.in jako wiedźmy, czarownice, baby jagi, jędze, hetery, gnomy, czarodziejki, ŁK, jako  wróżki zębuszki, dobre wróżki i odpowiednio czarodzieje, magowie, czarnoksiężnicy, jasnoksiężnicy, magicy, dżiny i ci wszyscy których Ty jeszcze pamiętasz Boże Dawco Życia , rzucania (nie) klątw m.in sprowadzających ulewne deszcze, pioruny, gradobicia, niszczących domostwa, gospodarstwa, odbierających płodność ludziom i zwierzętom a także zatruwających(nie) studnie, rozprzestrzeniających dżumę i inne choroby i sprowadzających(nie) i blokujących  wszelkie nieszczęścia i niewyjaśnione zdarzenia a w tym deszcze, lodowce, opady, słońce oraz naszego doświadczania(nie) tego skutków
 
 47.naszego we wszystkich płciach i na rozmaite sposoby i z wszelkich przyczyn m.in jako wiedźmy, czarownice, baby jagi, jędze, hetery, gnomy, czarodziejki, ŁK, jako  wróżki zębuszki, dobre wróżki i odpowiednio czarodzieje, magowie, czarnoksiężnicy, jasnoksiężnicy, magicy, dżiny i ci wszyscy których Ty jeszcze pamiętasz Boże Dawco Życia, przybierania(nie) postaci m.in zwierząt w tym kotów, węży, gnomów, bóstw, bogów m.in aby dusić(nie) dzieci, ludzi  i wydrapywać im(nie) oczy a także z innych przyczyn oraz naszego doświadczania tego skutków
 64. naszego produkowania, sprzedawania, używania, promowania rozmaitych substancji narkotycznych min maści na latanie i nie tylko ich
 80. Naszego jawnego występowania publicznie z pokazami naszych mocy umiejętności duchowych, magicznych, cudotwórczych, erotycznych i nie tylko takich m.in jako wiedźmy, czarownice, baby jagi, jędze, hetery, gnomy, czarodziejki, ŁK,jako  wróżki zębuszki, dobre wróżki, i odpowiednio czarodzieje, magowie, czarnoksiężnicy, jasnoksiężnicy, magicy, dżiny i nie tylko min w telewizji, na rynku, na targach, przed władcami min w pornografii, w burdelach i nie tylko tam.
 Kwestie techniczne dotyczące idei oraz budowania zdań przy pracy z intencjami.
 Art 800 intencji do oczyszczenia Link
 ,,Budowanie obszernych Intencji i modlitw. Rozmowa Skype o technice " Link
 ,,Schemat 1 zdaniowy do intencji. " Link
 Słowo (--nie) dodane przy pracy z intencjami do jakiegoś  słowa oznacza, że warto je wymienić jako przeciwieństwo lub a nawet samodzielnie już w trakcie znaleźć i wypowiedzieć dowolne synonimy jakie się nasuwają na myśl razem z ich przeciwieństwami.
 np. -- bycia bałwochwalcami
 dobrze jest powiedzieć również z jego przeciwieństwem
 --bycia bałwochwalcami, --nie bycia bałwochwalcami
 Pozwala to od razu maksymalnie szeroko ruszyć dany wzorzec w odmiennych aspektach, również w jego przeciwieństwie. Warto też wiedzieć- że Dusze często myślą, twierdzą, że one nie mają takich przeciwnych wzorców np. że nie są bałwochwalcami jak w danym przypadku (danym słowie).
 Inny przykład:
 Dusza kobiety jaka stoi w zwiewnych kusych szatach, z kwiatami we włosach. Ma znamię motyla nocy na ramieniu i zaprzecza bycia prostytutką. Więc dodanie tu słowa przeczenia - nie bycia prostytutkąpozwolić jej może na zrozumienie stanu w jakim się znajduje.
 Bycie prostytutką, --nie bycia prostytutką--
 -Ależ skąd nigdy w życiu! To przecież są nie moje wzorce. To co ja robię jest moją prywatną sprawą a nie prostytucją.[-Mówi lub myśli o sobie dusza]. 


Dodano : 07-07-2015 Przez: s_majda Przeczytano: 699 razy
Komentowanie możliwe jest dla osób zalogowanych.
  • s_majda 18-03-2016 23:03:12

    Z tą miotłą wiąże się kwestia styku kija z częściami intymnymi kobiecego ciała. Po pewnym czasie obecność drąga mocno doskwiera. Zaczęto zatem stosować nie tylko ,,maść na latanie" wykonaną z narkotycznego lulka, ale i inną maść znieczulajacą, do smarowania samego drąga. Kwestią indywidualną jest uwolnienie duszy od pociągu do trzymania się kija, ale i uwolnienie jej od skutków znieczulania części intymnych, za pomocą rozmaitych wynalazków, maści, narkotyków itp.

  • 25-06-2016 13:17:49

    Jeden z najmłodszych polskich zdobywów Szczytu Korżeniewskiej – liczącego 7105 m n.p.m. trzeciego najwyższego wierzchołka tadżyckiego Pamiru, byl tym, którego podczas wyprawy nie opuszczał pech – najpierw problemy żołądkowe, potem choroba partnera, wreszcie kończące się zapasy żywności. Kiedy już przezwyciężył wszystkie problemy i ruszył w trzyosobowym zespole do ataku szczytowego... dopadły go niesłychanie barwne halucynacje. „Widziałem budkę z lodami, w której słodycze sprzedawał jakiś facet. A potem... czarownicę na miotle wylatującą z buta mojego kolegi” – opowiadał po powrocie. Poczekał chwilę, aż ustabilizuje się sytuacja (czarownica zrobi rundkę honorową) i ruszył w stronę wierzchołka. Link