Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


Modlitwa Inna Niż Wszystkie
Kosmiczne Boskie Matki- o czym marzą asceci ?

         Boskie Matki Kosmiczne, to jest opowieść o czym marzą asceci oraz celibanci.
Nigdy nie poszukiwałem wiedzy o Boskich Matkach. Pojawiała się stopniowo i wraz upływem lat, nabierając jakości oraz tempa. Niosąc też strumień informacji, który potrafił wcisnąć głębiej w fotel, a niekiedy przymuszał do łapania się ze śmiechu za brzuch.
Pierwszą ideą zupełnie obcą dla mnie Europejczyka była informacja, że w Indiach i w Nepalu jest dziś tak wiele Boskich Matek, że ustanowiono ich gradację i żyją tam min.:
-Krajowa Boska Matka;
-Wojewódzkie Boskie Matki;
-Powiatowe Boskie Matki;
-Miejsko-gminne Boskie Matki.
              Przypomnieć warto, że w innych krajach oficjalnie pracują w mniejszych ilościach. W np. Czechach aktualnie działają 2, w RFN 1 osoba. Te o większych mocach objeżdżają cały świat w swej pielgrzymce, promującej działania na niwie duchowej.
Wraz z grupą znajomych, spisaliśmy odpowiednie modlitwy oraz intencje, aby udało się nam uwolnić od nawet potencjalnych podobnych wzorców i obciążeń, które mogą w nas samych tkwić. Z upływem lat, przyszła informacja o kolejnej ich grupie: mianowicie o Kosmicznych Boskich Matkach.
Upraszam, aby teraz jeszcze się nie śmiać.
Postaram się precyzyjnie przedstawić ideę, której służą Kosmiczne Boskie Matki, oraz posługę zbawczą wykonywaną przez nie.
Bowiem ich zbawcze działania nie są skierowane w kosmiczną próżnię, lecz do konkretnej grupy często znanych nam ludzi i do ich nieśmiertelnych Dusz. Pamiętać należy, że kosmitami zajmuje się tysiące osób. Ludzie ci promują poglądy, że nasza cywilizacja pochodzi z kosmosu, że kosmici już tu są.
Inaczej niż wspomniane wyżej fizyczne Boskie Matki, nazwijmy je Ziemskimi, lub Regionalnymi, te działające na niwie kosmicznej, czynią swoją posługę wyłącznie jako Dusze. Zatem kobieta, której Dusza wykonuje takie usługi, może o tym nie wiedzieć.
     Warto poświęcić chwilę na przyjrzenie się beneficjentom ich działania. Są nimi przeważnie seksualnie dojrzali mężczyźni, którzy wyrzekli się seksu z kobietami. Nie jest mi wiadomo, czy Kosmiczne Boskie Matki docierają również w swym trudzie do środowiska męskich homoseksualistów.
Przy okazji zadajmy sobie pytanie, któż oprócz gejów żyje w stanie bezżennym? Przede wszystkim są to rozmaici mnisi, kapłani, zakonnicy. Głównie te środowiska, nie tylko w dalekiej Azji, promują kult Boskich Matek. U nas w Europie, chyba każdy mężczyzna słyszał kapłana nawołującego do zwrócenia się nie tyle do Boga, ile do Boskiej Matki. Bo ,,ona ciebie przytuli do swej Matczynej Piersi”. Ktoś kto nie rozumie jak żyją i działają ludzkie Dusze, ucieka od wiedzy o skutkach takich nawoływań.
     Asceta i męski celibant przez połowę swojego dorosłego życia, przypierani są mocno doskwierającym im nadmiarem cielesnych żądz. Brak rozładowania u siebie adekwatnych napięć, kobiety sygnalizowały przez stulecia szydełkując, dziergając na drutach rozmaite sweterki. A także poprzez palenie papierosów lub cygar.
Ascetyczni mężczyźni na poziomie Dusz, znaleźli sposób częściowego rozładowania napięć przy pomocy seksu astralnego, a w tym przypadku poprzez promowane w tysiącach świątyń, przytulenia się do Matczynej Piersi oraz tego skutki.
W uproszczeniu, posługa praktykowana jest w świecie Dusz, a wygląda mniej więcej tak, że na umówiony znak Ascety, pojawia się nad nim Dusza kobiety z odsłoniętymi piersiami. Pokazuje to pierwsza grafika.
Poniżej publikuję kolejne zdjęcie, w pełni ukazujące ideę, której Asceta na jakiś czas poświęca swoją uwagę.
Po zakończeniu ceremonii, Dusza wizytującej Kosmicznej Boskiej Matki odchodzi do kolejnego Ascety, potrzebującego jej wsparcia i posługi. W sposób przewrotny sprawdza się tu powiedzenie, że ,,gołąbki same lecą do gąbki [gębusi]”.
Sam akt obcowania z Matczyną piersią, możemy obejrzeć u kapłanów i mężczyzn wychwalających daną Boską Matkę, również na terenie rozmaitych świątyń. Za każdą przyjazną i ciepłą wypowiedź przychodzi z niebios natychmiastowa nagroda.
Tym sposobem wszyscy są zadowoleni.
-Widzowie, na żywo oglądający akt kapłańskiego spotkania się z bóstwem i uszczęśliwienie beneficjenta.
-Asceta z tego, że tak jak obiecywał, przez całe życie trwa dzielnie w stanie bezżennym, a Dusza Kosmicznej Boskiej Matki z bycia społecznie użyteczną. Żadna ze stron nie dostrzega zakłamania własnego i cudzego.
Asceza zwykle wynika z przesycenia nadmiarami seksu w poprzednich inkarnacjach Duszy. A podawanie piersi co chwilę innemu chętnemu mężczyźnie [jego Duszy], czym innym jest, jeśli nie odmianą prostytucji? Skąd zatem idea kobiecego trudzenia się na taką kosmiczną skalę? Otóż podobnie jak samotni mężczyźni, to samotne kobiety również miewają swoje niezaspokojone potrzeby seksualne.
Patrząc na prostytutki oraz na skutki ich działania, łatwo dostrzegamy, że upływem czasu, wraz ze starzeniem się kobiety, ma ona coraz więcej zawodowej wprawy, ale i coraz mniej klientów. Poszukuje ich wówczas poza terenem na którym sprawnie działała dotychczas.
Trzeba zatem zadać sobie pytanie:,,Cóż zaszło takiego, że kobieta musi szukać w kosmosie chętnego na seks z nią samą, lub na namiastkę seksu [ssanie piersi], kiedy na Ziemi żyje teraz 3,5 mld. mężczyzn?”. Dlaczego eksploracja galaktyk jest ważniejsza od szczęśliwego tutaj i teraz, od zadowolenia z codziennego małżeńskiego życia?
Od wielu lat pracuję z kobietami, które nigdy nie parały się prostytucją. Ale ich Dusze mają takie doświadczenia za sobą. Na puszczenie wzorców Boskiej Matki wszelkiego rodzaju, rangi, wielkości jak do tej pory niewiele osób zdecydowało się. Początkowo informowałem, że 2 lata intensywnej pracy z tematyką może pozwolić na uwolnienie istoty od ciężaru przeszłości, dotykającego zarówno mężczyzn jak i kobiety.
Z tych kilku moich art. można wnioskować o drodze ,,rozwoju” seksualnych umiejętności, o inicjacjach jakie przeszła istota, oraz o przeszkodach możliwych do zaistnienia w trakcie uwalniania się od przeszłości. Sam zamysł uzdrowienia siebie i Duszy to jedno, ale wolność od uwikłania to drugie.
Niekiedy w TV lub na filmach możemy oglądać nieświadome kobiety, których Dusze mają wpojone te umiejętności i kodowania. Wówczas spełniając się medialnie, Link publicznie i przed kamerami, ich nieprzytomne Dusze, będące w transach, pokazują co i jak potrafią w tej kwestii uczynić, dla ulżenia napięć rozmaitym ascetom-celibantom. Inne skutki wzorców i zachowań Boskich Matek, których wiele osób nie łączy ze sobą, omawiam w art. ,,Mleko Boskiej Matki a choroba raka piersi. Wzorce obciążeń duchowych.” Link
Z prowadzenia działalności Kosmicznej Boskiej Matki, biorą się też liczne małżeńskie kłopoty a nawet rodzinne tragedie, ale dopiero w kolejnych już inkarnacjach Dusz. Wynikające z tego, że Asceta nie potrafi rozmawiać z żywą kobietą, ponieważ zbyt długo żyje w samotności lub z podobnymi sobie osobnikami. Ma jedynie wizje astralne i cała jego wzajemna interakcja z Wizytantką, ogranicza się mniej więcej do tego, co ukazane jest na fotografiach. Podobnie Matka Boska czyniąc swoją posługę przez bardzo krótki czas, nie wdaje się przecież w rozmowy o filozofii, teatrze, o naturze wszechrzeczy. Tym bardziej, że druga strona ma już zajęte swoje usta w trakcie spotkania. Zatem robi tylko to, co oczekuje zleceniodawca i udaje się do kolejnego spragnionego jej wsparcia.
Kiedy po kilku wcieleniach para spotyka się fizycznie np. na Ziemskiej dyskotece, to oboje wiedzą doskonale jak tę posługę należy wykonać właściwie i sprawnie. Bywa, że nawet inicjują się wówczas małżeństwa. Lecz brakuje w nich twórczych rozmów, a także wzajemnego zrozumienia drugiego człowieka. Połączyła ich bowiem iluzja, urojenie a nie miłość prawdziwa. Każde z nich swoje myśli trzyma daleko od spraw codziennych, od tutaj i teraz. We wzajemnych relacjach trwają a nawet narastają nierozwiązane [nierozwiązywalne] konfliktujące bieżące przeboje, dopełniane starymi hitami.
Odrębnym wzorcem obciążeń pozostaje kwestia wzajemnego przyciągania się zainteresowanych osób. Jak widzimy na ilustracji, to wyłącznie mężczyzna wabi taką kobietę, i ten mechanizm wdrażany jest później w intymnych związkach. Po nasyceniu się Ascety, jak zwykle odprawia on usłużną niewiastę, identycznie jak w lunaparze. Inaczej przecież nie potrafi, i nie dostrzega w tym nic złego, skoro ,,zawsze” działo się tak samo.

Jeśli czytelniku zmęczyłeś się ilością poruszonych w art. tematów, to wiedz, że opisałem zaledwie niewielką ich część.
Przecież żadna Dusza nie widzi potrzeby, aby mieć taką samą płeć, jaką ma jej aktualna ziemska inkarnacja. Dusza kobiety często pokazuje się i wyraża się jako mężczyzna. Podobnie Dusza mająca męską ziemską osobowość, sama może wykonywać posługi Boskiej Matki wobec innych mężczyzn i ich Dusz. Spotkać można wielu panów z poukładanym życiem rodzinnym: żonatych, dzieciatych, których Dusze w swoim przekonaniu, działają na niwie Duchowej szlachetnie, a nawet doskonale w płci odmiennej jako rozmaite Boskie Matki. Niekiedy dobry Bóg pozwala, jak dzieje się to masowo na Tajlandii, na transfer seksualny z jednej płci do drugiej. W tym kraju liczebność osób które zmieniły płeć wynosi ok. 2 mln. Część mężczyzn operacyjnie montuje sobie silikonowe piersi, zostawiając jednak penisa. Wzorzec ten i cała idea nowością jest niedzisiejszą. Jest skądś doskonale znany ich duszom.

Szerzej wzorce i kodowania Boskich Matek omawiam w kilku art.
1],,Kursy, szkolenia na boginię, oraz jak później się od tego uwolnić”Link
2],,Bogini Matka w starożytności” Link 

 Powiązany temat opisany jest w art. pt. ,,Marihuana i opium w energetyce ludzkiej. Wzorce obciążeń.” Link 


Opublikowano: 05/08/2015
Autor: s_majda


Komentarze

Dodaj komentarz

Ten wpis ma 6 komentarzy

 • s_majda pisze:

  Wciągnął mnie ten temat i nie mam spokoju. Celibanci mnie nie kręcili nigdy w tym życiu, jako kobietę. Może nie umiem czytać z duszy? Jak ktoś wybiera stan „wyższy” bo mu żeńskość szkodzi, to niech w nim siedzi, a nie kombinuje dojenie kosmicznych piersi.
  Bardziej złość mnie ogarnia na odrzucenie kobiecości, kobiecej energii jako takiej. To uczucie jest we mnie od dawna, więc to nie jest ułuda. Jako facet może pogardzałam? Analizować będę długo.
  I odwrotnie z tym pogardzaniem energii męskiej, też może być.
  A mi się śmiać chce, że właśnie w tym swoim wywodzie przyznałam tobie racje.
  [2015-07-21 22:20:17] Sławomir Majda: A byłaś przeciwna? Jakoś nie odniosłem tego wrażenia.
  [2015-07-21 22:20:23] Beata: No pewnie, i co się dziwisz?

 • s_majda pisze:

  Syndrom odstawienia jest zjawiskiem kojarzonym z narkotykami, alkoholem i innymi używkami. Definicja uzależnienia lekowego: Taki sposób używania środków odurzających lub narkotycznych, który cechuje;

  a) niepohamowana chęć ciągłego ich przyjmowania (głód narkotykowy),

  b) konieczność zabezpieczania dostępu do nich i

  c) duże ryzyko nawrotu przyjmowania po ich odstawieniu. Podobny syndrom odstawienia Matek Boskich ma 2 formy. 

  1) Dla kobiet. Trwałe lub nietrwałe odstawienie od własnej piersi ascetów, którzy ciągle mają chęci na obcowanie. Uwolnienie się kobiety i jej Duszy od intencji Matki Boskiej wszelkiego rodzaju, rangi, poziomu i płci i problemy z tym powiązane. 

  2) Dla mężczyzn. Samodzielne odstawienie siebie od ,,Matczynej Piersi”, zaniechanie seksu astralnego oraz samozadowolenia. O ile w powyższym przypadku kobieta, lub jej Dusza rozumie potrzebę uwolnienia się od przeszłości, to asceta musi dobrowolnie przejść długą drogę od modlenia się do obrazu i bóstw, by powrócić do Boga, skupiając się wyłącznie na Nim. Musi zrozumieć, że seksualność jest dobrem trwałym dla niego i dla jego duszy, że Dusza nigdy nie odstąpi od seksualności. Musi wreszcie spotkać się z Bogiem a nie z astralnym bóstwem, zacząć szukać Boga, rozmawiać  z Bogiem, a nie z bóstwami. Musi być tym, który zaprzestał nakłaniać Boga, aby ten umniejszony, w figurze drewnianej zamieszkał. O narkotykach napisano jeszcze że „Przyczyny powstawania uzależnienia nie są do dziś dokładnie poznane. Tym niemniej, uznaje się za nie takie czynniki jak predyspozycje genetyczne (obciążenie rodzinne), „siłę uzależniającą” danej substancji, nacisk otoczenia, zaburzenia emocjonalne, nerwice, depresję, niską samoocenę oraz stres. Bardzo rzadko uzależnienie może także powstać na skutek podawania silnych leków przeciwbólowych w uzasadnionych medycznie przypadkach. Czynniki ryzyka dotyczą większego prawdopodobieństwa, że uzależnienie powstanie właśnie u tej, a nie innej osoby i wiążą się z prawdopodobnymi przyczynami powstawania uzależnień. Potencjalnie bardziej narażone na uzależnienie są osoby, które gorzej radzą sobie ze stresem i kłopotami, łatwiej poddają się presji otoczenia lub potrzebują natychmiastowej ulgi w nieprzyjemnych sytuacjach.”

  Po czym można poznać, że nasze dziecko zaczyna brać narkotyki? http://www.if-pan.krakow.pl/~popikp/narkotyki/narkotyki.html Przede wszystkim po zmianie zachowania. Możemy zacząć coś podejrzewać, gdy nasze dziecko:

  1. Zachowuje się inaczej niż zwykle

  2. Zaczyna długo przebywać poza domem, nie podając wyraźnego powodu

  3. Zmienia grupę przyjaciół, zaczyna się obracać wśród innych osób

  4. Izoluje się

  5. Bez wytłumaczalnych powodów opuszcza się w nauce

  6. Osłabia związki z domem i rodziną

  7. Zaczyna kłamać i kraść

  8. Zaczyna mieć kłopoty z prawem

  9. Wygląda na zatrute, pijane, halucynujące, splątane, nieprzytomne

  Po czym można poznać syndrom odstawienia ascety od Piersi Boskich Matek?

  1) Szuka kobiety i seksu z kobietą. Może mieć dzieci i potrzebę ich wychowania. 

  2) Zaczyna przebywać poza środowiskiem celibantów i ascetów. Może nawet ich potępiać, znieważać. 

  3) Zmienia grupę przyjaciół. Może zacząć budować więzi rodzinne z osobami płci odmiennej. 

  4) Izoluje się, dając sobie czas na zrozumienie własnych potrzeb i boskich praw. 

  5) Bez wytłumaczalnych powodów opuszcza się w kulcie bóstw. Szuka Boga w sercu, a nie za lasami. 

  6) Tworząc własną rodzinę, osłabia związki z grupą, która go wspierała w kulcie bóstw oraz w celibacie. 

  7) Zaczyna mówić inaczej o bóstwach. Przestaje całować obrazy, ręce guru, stopy kapłanów, ich szaty. 

  8) Zaczyna mieć poważne kłopoty z prawem religijnym, z doktrynami, z dogmatami. Odmawia przyjmowania kolejnych inicjacji i błogosławieństw bóstw. 

  9) Ma halucynacje na temat własnej Duszy. Może słyszeć głos Boga, lub boskie podpowiedzi. 

  Ps. Słowo „musi” oznacza, że ktoś coś komuś wmawia, i „musi” się coś wykonać. Jednak w relacji z Bogiem przymus niejako jest wpisany w strukturę każdej istoty. Bowiem każda Dusza musi świadomie stać się wolna nie w bóstwach lecz w Bogu, razem z jej osobowościami. Zatem przymus dobrowolnego „powrotu jednostki” do Boga jest pewnikiem i kwestią czasu. Każdy kiedyś staje się świadomym tego, że Bóg istnieje i poza Nim nie dzieje się nic. Zatem kult bóstw, Boskich Matek i jego przejawienia, zanikną kiedyś jak woda na rozpalonej gwieździe Słońca. 

 • Małgorzata Krata pisze:

  Bhuwaneśwari jest znana w Wedach jako Aditi Wielka Kosmiczna Matka, nieograniczona, niezniszczalna, stanowi źródło wszelkiej manifestacji pierwotnego kosmosu. Jej uśmiech uzasadnia macierzyński aspekt Wielkiej Kosmicznej Mocy. Na jej piersiach rozsmarowana jest pasta sandałowa z szafranem, piersi jej są bardzo duże ponieważ żywi ona wszystkich swoich wiernych jak i innych bogów, którzy otrzymują ekstrakt esencji życia. Jedna z legend opowiada o powstaniu trzeciego oka u boga Śiwy pod wpływem przyglądania się jej. Według niektórych indyjskich tradycji Bhuwaneśwari złączona z Śiwą tworzą formę światła elementu kosmosu fizycznego, co nadaje jej tytuł Stworzycielki Kosmosu. Link

 • s_majda pisze:

  Paulina: Jechałyśmy z córkami obok przydrożnej kapliczki z matką boską i córka pyta z daleka Mamo czyj to grób? No myślała, że jak krzyżyk stoi to jest jak na cmentarzu.

  [19:06:47] Mirka:Te kapliczki to typowe z hinduizmu

  [19:07:48] Paulina: Dają swe piersi spragnionym nawet przy drodze, wychodzi im uliczna prostytucja. Wygląda to kamicznie na wystawanie się na każdym rogu. 

 • s_majda pisze:

  Serial „Wychowane przez wilki„.
  Opowieść mówi o dzieciach, jakie urodziły się na obcej planecie. Wychowały je dwa androidy zwane Ojciec i Matka. W czasie zagrożenia Matka uruchomiła procedury wojenne i siała zniszczenie, unosząc się w teleportacji na planetą. W trakcie jej ataku ofiary rozpadały się „w drobny mak„, a konkretnie nic z nich nie zostawało na gruncie, poza mokrą plamą krwi i płynów ustrojowych. Latające androidy, znane już jako Matka, były bronią, należącą do Agnostyków, jednej z dwóch stron, walczących w wojnie ostatecznej i przegranej przez wszystkich na Ziemi.
  Kontekst Duchowy odnoszę nie do tematu wojny, ale do Matek Boskich a szczególnie do Kosmicznych Matek Boskich, omówionych w tym artykule > Link. 
  Podobnie jak na filmie ich posługa, że tak powiem, odbywa się z nieba. Jest wiele sekt nie tylko hinduskich, czy Starożytnego Egiptu promujących kult Matek Boskich. Jeśli uduchowiony kapłan, asceta, mnich praktykuje kult Matek Boskich, to zostaje z niego mokra plama w Duchowości. Co na filmie pokazano w sposób jednoznaczny i radykalny.

 • s_majda pisze:

  Kosmiczna Matka Boska część swojej posługi dla wielbicieli, wykonuje poziomo brzuchem i piersiami skierowanymi w dół – jak to ukazane jest na pierwszej, najwyższej ilustracji. Możliwe, że ta specyfika i  zawodowe obowiązki Maki Boskiej powodują tzw. ,,grawitacyjne opadanie piersi” u kobiety. Hipoteza jest robocza, i nie musi mieć jednak związku z rzeczywistymi faktami.