Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


artykułach i komentarzach w komentarzach

Losowe zdjęcie

Modlitwa Inna Niż Wszystkie
Złote oczy żywych bogów

       Niekiedy możemy spotkać osobę, a raczej duszę z oczami greckich bogów Link. Jednak przekaz który dała nam historia i archeologia, nie musi być pełen. Bowiem kamienne rzeźby bogów i bóstw wykonano bez źrenic w gałkach ocznych. Zachowały się bez kolorów, jakie kiedyś im nałożono w Helladzie. Zatem nie sposób określić jakie były barwy samych gałek ocznych, przedstawianych na posągach. Przyczyna nie pokazywania źrenic u posągów nie jest dokładnie znana. To co przekazali ówcześni pisarze, nie musi być tym co wiedzieli ci, którzy tak musieli owe bóstwa przedstawić wszystkim wiernym.     Część wiedzy zaginęła, jednak ludzie, a raczej Dusze wiele pamiętają karmicznej przeszłości. Kilka lat po publikacji filmowego Stargate SG1, bo dopiero w 2015r. obejrzałem ten serial. Podpowiedzią jak to wówczas przedstawiano i jak widzieli bóstwa tamtejsi jasnowidze, może być tzw. Goa,uld a raczej jego nosiciel. W wielu odcinkach serii pokazano, że niektórym osobom oczy stawały się na pewien czas złote. Działo się tak wówczas, kiedy wężowy pasożyt bytujący w człowieku, przejmował kontrolę HIPNOTYCZNĄ nad otoczeniem. A ludzie znajdujący się w pobliżu, wykonywali wszelkie polecenia. Możliwe, że Dusze w ten sposób wywierające presję, mają na krótką chwilę oczy w kolorze złotym. 
Warto sobie przepracować tematyczne intencje bycia taką postacią, ze złotymi hipnotyczni oczami, oraz ulegania innym Goa,uld,om, którzy mają ,,moce”, używają hipnoz i nie tylko ich.
     Zapewne istnieje też ścisły związek pomiędzy byciem bóstwem, którego polecenia są realizowane natychmiast przez wielbicieli, a obecnością w energetyce astralnych węży. Na filmie pokazano je z małymi płetwami przypominającymi skrzydełka. Jednak węże astralne, które zawsze obecne są przy chorobie raka, na ogół ich nie posiadają.

W całym serialu wymieniono imiennie i pokazano wiele osób, które były bogami i bóstwami w rozmaitych kulturach i religiach. Dominowało środowisko Egiptu i Bliskiego Wschodu np. Ra, Ozyrys, Baal ale w jakimś odcinku trafił się również nasz polski Swarożyc. Ominięto za to postacie Indian Amerykańskich, liczne Hinduskie Boskie Matki i bóstwa chrześcijańskie.   
     

        Domyślam się, że złote oczy pokazane na filmach, są tylko obrazem astralnym. Bowiem jeśli ktoś afirmuje sobie boskość, to jego Dusza pamięta, że była już wcześniej na Ziemi bóstwem/ bogiem, któremu wszyscy kłaniali się w pas. Który miał splendor, poklask i ,,dary niebios" na zawołanie. Osoby a raczej Dusze z karmą bóstwa, mogą mieć w energiach kolor złoty, stworzony przez siebie, ale nie pochodzący od Boga. Ta sztuczna złota barwa nie przechodzi nigdy przez serce, zatem wszelkie działania, nie wynikają z miłości. Obecne mogą być pokodowane a widoczne w energiach, rozmaite złotej barwy szaty, bronie, urządzenia, myślokształty. Nawet współcześnie, takie postacie z uwagi na własnej produkcji złotą barwę, obecną w energiach, odbierane są jako oświeceni. Trafiają się liczni Hindusi, promotorzy własnej boskości. Pokazują się również jej amatorzy- Polacy, którym już nie rozum jak u Hindusów, ale ich własne wahadełka, ujawniają napełnienie się boskością, do poziomu co najmniej 85%. ,,Klękajcie narody"-wydaje się być głównym i bezcennym mottem takiego działania, a choroba raka i objawy Downa przykrym skutkiem w kolejnych inkarnacjach Duszy. 

Kilka tematycznych intencji opublikowałem w pokrewnym artykule Link.

 


Dodano : 15-08-2015 Przez: s_majda Przeczytano: 960 razy
Komentowanie możliwe jest dla osób zalogowanych.
 • s_majda 22-08-2015 09:37:02

  Od kilku lat pieką mnie oczy. Czuję w nich ciepło, a sam wzrok z doskonałego stopniowo się pogarsza. Pokazały mi się w którymś momencie złote oczy i pamięć wizualizacji w której zakodowano małe złote Słońca w gałkach ocznych, aby one swieciły tą barwą. Hm. Wówczas wydawało się to dobre dla osiągnięcia celu np. poprawy jasnowidzenia i dorównania w mocach tym, co używali złotego wzroku. Jak się tego teraz można skutecznie pozbyć? Z otrzymanego listu.

  Odp. W wirtualizacjach można kodować sobie i koduje się cokolwiek. Wiele z pomysłów nie pochodzi z trzeźwego myślenia, ale z objawień narkotycznych, z zachłanności na "moce". Przy osobach ze wzorcami Goauda widoczne mogą być np. kłącza Marihuany, wzorce zatrucia opiumatami i nie tylko nimi. 

 • Sławomir Zgłobicki 22-08-2015 10:17:58

  Czytałem wpis o złotych oczach. Tyle tych białych pasów Białego astralu nigdy nie widziałem! Aż się przestraszyłem.
  Sławomir Majda: Od czytania tekstu zobaczyłeś to ?
  Sławomir Zgłobicki: Tak. Takie grube białe pasy, wyraźne. Na caly pokój. Czytać ciężko było.
  Sławomir Majda: Kilka razy już widziałem u ludzkich Dusz złote oczy. Genialny serial -Stargate skoro takie tematy wydobywa.

   A przy okazji http://www.invexremedies.pl/pl/produkty,78,Linia_Golden_Touch.html:Mgiełki do twarzy użwamy z całą rodziną. U jednej osoby zanotowaliśmy poprawę wzroku - nie chcę już okularów do czytania. Psikamy to na oczy, nawet otwarte. Wszyscy mają objawy jak pieczenie, gryzienie itp. Po jakimś czasie oczy stają się bardziej ładne, bardziej białe itp jak po kroplach usuwających zaczerwienienia. Mi od paru dni wyłazi z oczu jakaś wydzielina, oczy mam spuchnięte. Co będzie dalej zobaczymy. Cayce w swoich odczytach podawał wielokrotnie, że brak złota w organiźmie zaburza pracę gruczołów dokrewnych. Pomaga co niektórym odzyskać włosy, jak już ich niewiele zostało:) Pomaga także wyrzucić metale ciężkie z organizmu, szczególnie z mózgu, gdzie w zamian złota pojawia się niekiedy aluminium z racji ogólne skażenia środowiska smugami chemicznymi, metalami w jedzeniu, szczepionkach itp.

 • s_majda 22-08-2015 22:18:03

  Ze 2 lata temu myślałem, że mi się oczy świecą złotym blaskiem, bo tak mnie światło Boże wypełnia. Z otrzymanego listu.

 • s_majda 23-08-2015 10:39:22

  Błachy jak mi się wydawało temat złotych oczu, które można spotkać u ludzkich Dusz, rozrasta się znacząco o kolejne elementy. Sławek napisał mi, że wzorzec złotych oczu pokazano mu z poziomu blokad biało-astralnych , widocznych w postaci pasów białego światła. Kolor biały jako szkodliwy w gałkach ocznych to tzw bielmo, biała błonka uniemożliwiająca widzenie. Dopiero od niedawna istnieje operacyjna możliwość jej usuwania. Wzorzec bielma w kontekście Goaudów może mieć za przyczynę bałwochwalstwo. bo skoro nie chcesz widzieć Boga, to nie zobaczysz już za wiele. 

  Goaudów pokazano w serialu Satargate również z innym obciążeniem, mianowicie z nisko ustawionym ,,gardłowym” głosem. Tak mówią Goaudzkie kobiety i mężczyźni. 

  Celem „Ustawienia” sobie gardła stosowane są przez Dusze nawet współcześnie rozmaite techniki, z których najpopularniejsza to wpuszczenie do czakry gardła astralnego węża średnich rozmiarów. Z biegiem czasu ów wąż zaczyna wyjadać okoliczne tkanki. Poza basem słyszanym w głosie kobiet, poza rozmaitymi ciągłymi chrypkami owocuje to chorobami min. tarczycowym  wolem. Jeśli wąż astralny naruszy przytarczki, to powstaną choroby stawów i kręgosłupa z racji ich odpowiedzialności za przemianę wapnia w organizmie. Koronnym dowodem jego obecności jest też tracheotomia, operacyjne usunięcie części tchawicy. Głos "poprawiany" jest również min. za pomocą rozmaitych lejków wtykanych w gardło. 

  W języku angielskim jasnobrązowe lub złote oczy są czasami określane jako whiskey eyes (oczy koloru whiskey).  Co może  wskazywać pośrednio  na pijackie  źródło  koloru oczu u danego bóstwa. 

 • 11-03-2016 22:12:45

  Poddałam się regresingowi i otrzymałam dostęp do niektórych wspomnień mojej duszy.

  Kiedy poprzednia wizja skończyła się, zobaczyłam następną- jasne światło niczym blask słońca, który wypełnił mi całe pole widzenia. Z początku niewinna jasność, zaczęła przybierać i przybierać na sile. Zrozumiałam, że ten blask zaczyna ranić- wwiercać mi się w głowę. Chciałam zakryć oczy dłońmi, ale wiedziałam, że przed tym blaskiem nie jestem w stanie się osłonić i że nie ma przed nim ucieczki. Blask pełen mocy po prostu wypalał mi oczy. Zaczęłam płakać: ,, Ra wypala mi oczy,,.  W wizji chciałam uciec, ale proces już się zaczął i nie było odwrotu -już sie dokonało. Zrozumiałam, że czekałam na coś i że nie to spodziewałam się otrzymać:  nie to cierpienie i palący, oślepiający blask. To nie tak miało być! Jednocześnie wizje przeplatały się, widziałam to, co poprzedziło to wydarzenie. Zobaczyłam przestrzenną małą piramidę ze złota z wygrawerowanymi symbolami m.in. okiem Ra, a dotykały jej z obu stron dłonie ludzi.  Wiedziałam, że to zainicjowało uwolnienie złotego blasku słońca.

  Następnie zobaczyłam trzy piramidy na pustyni, jedna była wyższa. W jednej stał sarkofag pokryty złotem, a rysunki na nim miały przypominać postać faraona. Zobaczyłam złote łańcuchy, które mnie oplatają i rozpaczałam: ,, Ra mnie uwięził ,, . Pewnie to było ceną, jaką zapłaciłam wtedy za złote oczy żywego bóstwa.

  09-04-2016 14:03:33

  W końcówce teledysku  M83 `Midnight City` od około 3 minuty pokazano inicjowanie dzieci w Goaudów. Link

 • s_majda 03-10-2016 23:11:58

  Goaud pokazany na filmie X-men

   

  Oczy podobne do Goauda ma Riddick, niezykle skuteczny i niepokonany zbójca, pochodzący z tak ukształtowanej rasy. Budzili oni strach w imperium. Jego oczy są białe, a nie złote. 

   

 • Karolina Blitek 10-06-2018 19:02:54

  Kolejny przykład stosowania złotych oczu do hipnozy jak u Goauldów zestawiony z obniżaniem głosu od drugiej minuty w wideo.

 • s_majda 23-08-2018 22:56:41

  Postać arcykapłana z grupy tzw. ``Ori`` – rasy ze świata ``Gwiezdnych wrót`` występująca w serialu Stargate SG-1.