Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


artykułach i komentarzach w komentarzach

Losowe zdjęcie

Modlitwa Inna Niż Wszystkie
Wysyłanie i odbieranie rozmaitych Energi od innych ludzi- intencje.

Opracowanie Sławomir Zgłobicki.

1. naszego ściągania(nie), brania(nie), odbierania(nie), otrzymywania(nie) od wszelkich osobowości, dusz, istot, bytów, tworów, bóstw, bogów, kosmitów, goaudów, gumbasów i nie tylko od nich z wszelkich przyczyn, wyrażając(nie) na to zgodę, świadomie(nie), pod wpływem środków odurzających, narkotyków, alkoholu oraz wszelkich innych substancji, na trzeźwo, w dobrej(nie) kondycji psychicznej, bezpośrednio(nie), przez dotyk, na odległość i nie tylko wszelkiego rodzaju energii, m.in. reiki, JAM JEST, terapii Domancica, Barsów, świętej geometrii, oraz otrzymania(nie) energii przez wahadło, przez piramidy, miejsca mocy i odpowiednio nie mocy:) i wszelkich innych znanych Tobie Dawco Życia energii, które byś tu Stwórco widział dla najwyższego dobra naszego i innych oraz naszego i cudzego doświadczania(nie) tego skutków.

2. naszego wysyłania(nie), dawania(nie), nadawania(nie), otrzymywania(nie) od wszelkich osobowości, dusz, istot, bytów, tworów, bóstw, bogów, kosmitów, goaudów, gumbasów z wszelkich przyczyn, wyrażając(nie) na to zgodę, świadomie(nie), pod wpływem środków odurzających, narkotyków, alkoholu oraz wszelkich innych substancji, na trzeźwo, w dobrej(nie) kondycji psychicznej, bezpośrednio(nie), przez doty, na odległość i nie tylko wszelkiego rodzaju energii, m.in. reiki, JAM JEST, terapii Domancica, Barsów, świętej geometrii, otrzymania(nie) energii przez wahadało, przez piramidy, miejsca mocy i odpowiednio nie mocy:) i wszelkich innych znanych Tobie Dawco Życia energii, które byś tu Stwórco widział dla najwyższego dobra naszego i innych oraz naszego i cudzego doświadczania(nie) tego skutków.

3. naszego rezonowania(nie), łączenia(nie) z innymi osobowościami, duszami, istotami, bytami, tworami na tych samych(nie) częstotliwościach, co m.in. skutkuje wysyłaniem i odbieraniem energii pomiędzy rezonującymi, a w konsekwencji brania i wysyłania wszelkiego rodzaju swoich energii jak. m.in. orgazmy, uwikłania, kodowania, przekazywanie(nie) naszej karmy oraz jej otrzymywanie(nie) i wszelkie inne znane Tobie Boże Dawco Życia energie, wibracje, które byś tu Stwórco widział dla najwyższego dobra naszego i innych oraz naszego i cudzego doświadczania(nie) tego skutków.

4. naszego uwolnienia(nie), chronienia(nie), przez Boga Dawcę Życia od brania(nie), otrzymywania(nie), odbierania(nie) i odpowiednio wysyłania(nie), nadawania(nie), wszelkiego rodzaju energii do i do wszelkiego rodzaju osobowości, dusz, istot, bytów, tworów, bóstw, bogów, kosmitów, goaudów, gumbasów która nam szkodzi, blokuje i odpowiednio służy naszemu zdrowiu, odblokowuje nas i nie tylko oraz naszego i cudzego doświadczania(nie) tego skutków.

Kwestie techniczne dotyczące idei oraz budowania zdań przy pracy z intencjami.
Art 800 intencji do oczyszczenia Link
,,Budowanie obszernych Intencji i modlitw. Rozmowa Skype o technice " Link
,,Schemat 1 zdaniowy do intencji. " Link Słowo (--nie) dodane przy pracy z intencjami do jakiegoś słowa oznacza, że warto je wymienić jako przeciwieństwo lub a nawet samodzielnie już w trakcie znaleźć i wypowiedzieć dowolne synonimy jakie się nasuwają na myśl razem z ich przeciwieństwami.
np. -- bycia biedakami, chorymi
dobrze jest powiedzieć również z jego przeciwieństwem
--bycia biedakami, chorymi, --nie bycia bycia biedakami, chorymi
Pozwala to od razu maksymalnie szeroko ruszyć dany wzorzec w odmiennych aspektach, również w jego przeciwieństwie. Warto też wiedzieć- że Dusze często myślą, twierdzą, że one nie mają takich przeciwnych wzorców np. że nie są bałwochwalcami jak w danym przypadku (danym słowie).
Inny przykład:
Dusza kobiety zaprzecza byciu kiedyś złą matką. Więc dodanie tu słowa przeczenia - nie bycia złą matką pozwolić jej może na zrozumienie stanu w jakim się znajduje.
Bycie złą matką, --nie bycia złą matką--
"-Ależ skąd nigdy w życiu! To przecież są nie moje wzorce. To co ja robię jest moją prywatną sprawą".[-Nader często mówi lub myśli o sobie dusza].


Dodano : 20-09-2015 Przez: s_majda Przeczytano: 511 razy
Komentowanie możliwe jest dla osób zalogowanych.