Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


artykułach i komentarzach w komentarzach

Losowe zdjęcie

Modlitwa Inna Niż Wszystkie
Poszukiwanie boskiej matki-intencje

Należy pamiętać, że oprócz Boskiej Matki znanej w Chrześcijaństwie, na całym świecie czczone są rozmaite inne kobiety o tym tytule. W Indiach, w Nepalu, w Tybecie są tak liczne, że ustanowiono ich gradację od najważniejszej krajowej Matki Boskiej, do gminnych Matek Boskich. Wiele kobiet marzy o tym, aby zostać boskimi matkami, a wielu ludzi doszukuje się wiedzy o tym, jakimi sposobami Bóg został urodzony przez tak wiele boskich matek, oraz prawdy o wszelkiego rodzaju, wielkości, rangi, poziomu, znaczenia i płci m.in boskich matkach o ich odpowiednikach, synonimach [m.in Tybetańskich Dakiniach] i nie tylko. 
 -naszego i cudzego z naszych inspiracji min. modlenia się do wszelkiego rodzaju, wielkości, rangi, poziomu, znaczenia i płci m.in. boskich matek, synów i córek bożych ich odpowiedników i nie tylko oraz naszego doświadczania tego skutków

 -naszego i cudzego z naszych inspiracji łatwego i utrudnionego m.in. poszukiwania, eksplorowania, odnajdywania, rozpoznawania wszelkimi technikami, sposobami w rozmaitej formie, postaci, rodzaju, wielkości, rangi, poziomu, znaczenia i płci m.in. boskich matek, synów i córek bożych, gigantów, tytanów, wiedźm oraz wszelkich innych goaudów, gumbasów ich odpowiedników i nie tylko oraz naszego doświadczania tego skutków/+ wzorce odwrotne dotyczące naszego bycia odnajdywanymi ….

-naszego i cudzego z naszych inspiracji łatwego i utrudnionego m.in. badania, rozpoznawania, ustalania, dociekania na czym polegają wzorce, kodowania, obciążenia, blokady, moce, atrybuty i nie tylko, które mają wszelkiego rodzaju, wielkości, rangi, poziomu, znaczenia i płci m.in. boskie matki, synowie i córki boga a w tym żywego boga, giganci, tytani, wiedźmy oraz wszelcy inni goaudzi, gumbasy ich odpowiedniki i nie tylko oraz naszego doświadczania tego skutków/+ wzorce odwrotne

-naszego i cudzego z naszych inspiracji bycia min ginekologami, lekarzami, uzdrawiaczami zbierającymi informacje, badającymi z zewnątrz i od wnętrza min. kobiety oraz bycia min. sekserami jacy badają płeć kurczaków, weterynarzami, rzeźnikami a w tym rytualnymi, którzy szukają wiedzy jakimi sposobami Bóg został urodzony przez tak wiele boskich matek, oraz prawdy o wszelkiego rodzaju, wielkości, rangi, poziomu, znaczenia i płci m.in boskich matkach ich odpowiednikach, synonimach i nie tylko oraz naszego doświadczania tego skutków/+ wzorce odwrotne

-naszego i cudzego z naszych inspiracji min. robienia porządku informacyjnego, odpowiednio zamętu, dezinformacji na temat wszelkiego rodzaju, wielkości, rangi, poziomu, znaczenia i płci m.in. m.in. boskich matek, synów i córek bożych, gigantów, tytanów, wiedźm oraz wszelkich innych goaudów, gumbasów ich odpowiedników i nie tylko oraz naszego doświadczania tego skutków/+ wzorce odwrotne

-naszego i cudzego z naszych inspiracji min. bycia dobrze, najlepiej ustawionymi boskimi matkami, modelkami i modelami pozującymi m.in. do obrazów i rzeźb celem wykonania podobizn m.in. Boga, boskich matek, bóstw, bogów, bogiń, oraz ustawiania innych zgodnie z wzorcami wszelkiego rodzaju, wielkości, rangi, poziomu, znaczenia i płci m.in. boskich matek, gigantów, tytanów, wiedźm oraz wszelkich innych goaudów, gumbasów ich odpowiedników i nie tylko oraz naszego doświadczania tego skutków/+ wzorce odwrotne 

 Poniżej przedstawiam selektywnie kilka tematycznych art. pokazujących sfery seksualności jakie warto jest uzdrowić przy uwalnianiu się od bycia boginiami seksu. Każdy z tych art. ma odpowiednik w osobnym art. dotyczącym intencji. Wystarczy ich poszukać w wyszukiwarce na portalu MINW. 
-Mój mąż. Modlitwa dla kobiet jeszcze samotnych. Link
-Boskie Matki w Hinduizmie. Bogini Matka w starożytności Link
-Wiedźma jako żona-intencje. Link
-Palenie papierosów, szydełko i swetry robione na drutach. Aspekty braku seksu.Link
-Chłopcy w Rajtuzach. Wzorzec gejowskich obciążeń. Karma Duszy.Link
-Zachwyt dla bóstw, dla bogiń i bogów piękności, młodości, płodności, seksu. Modlitwa rozkodowująca. Link
-Zoofila art ,,Z miłości do zwierząt" Link
-Ogolone na łyso prostytutki. Link
-Cuchnące łona niektórych kobiet Link

  Kwestie techniczne dotyczące idei oraz budowania zdań przy pracy z intencjami.
Art ,,800 intencji do oczyszczenia” Link
,,Budowanie obszernych Intencji i modlitw. Rozmowa Skype o technice " Link
,,Schemat 1 zdaniowy do intencji. " Link
Słowo (--nie) dodane przy pracy z intencjami do jakiegoś słowa oznacza, że warto je wymienić jako przeciwieństwo lub a nawet samodzielnie już w trakcie znaleźć i wypowiedzieć dowolne synonimy jakie się nasuwają na myśl razem z ich przeciwieństwami.
np. -- bycia biedakami, chorymi dobrze jest powiedzieć również z jego przeciwieństwem
--bycia biedakami, chorymi, --nie bycia biedakami, chorymi
Pozwala to od razu maksymalnie szeroko ruszyć dany wzorzec w odmiennych aspektach, również w jego przeciwieństwie. Warto też wiedzieć- że Dusze często myślą, twierdzą, że one nie mają takich przeciwnych wzorców np. że nie są bałwochwalcami jak w danym przypadku (danym słowie).
Inny przykład:
Dusza kobiety zaprzecza byciu kiedyś złą matką. Więc dodanie tu słowa przeczenia - nie bycia złą matką pozwolić jej może na zrozumienie stanu w jakim się znajduje.
Bycie złą matką, --nie bycia złą matką--
"-Ależ skąd nigdy w życiu! To przecież są nie moje wzorce. To co ja robię jest moją prywatną sprawą".[-Nader często mówi lub myśli o sobie dusza.

 


Dodano : 25-10-2015 Przez: s_majda Przeczytano: 887 razy
Komentowanie możliwe jest dla osób zalogowanych.