Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


artykułach i komentarzach w komentarzach

Losowe zdjęcie

Modlitwa Inna Niż Wszystkie
Obciążenia „boskich matek” w modlitwie uwalniającej.

Współautorka Magłgorzata Krata.

Na stronie MINW jest wiele art. poświęconych obciążeniom dotyczących karmy Duszy jako rozmaite Boskie Matki Link. Należy pamiętać, że oprócz Boskiej Matki znanej w Chrześcijaństwie, na całym świecie czczone są rozmaite inne kobiety o tym tytule. W Indiach, w Nepalu, w Tybecie są tak liczne, że ustanowiono ich gradację od najważniejszej krajowej Matki Boskiej, do gminnych Matek Boskich. Pamiętać należy również o ich rozmaitych odpowiednikach, synonimach [m.in Tybetańskich Dakiniach] i nie tylko. W artykule pt. "Mleko Boskiej Matki a choroba raka piersi. Wzorce obciążeń duchowych". Link jest szereg innych odniesień do tych blokad, z odnośnikami do kolejnych omówień.

Boże Dawco Życia wspólnie z moją Duszą i całą naszą istotą prosimy Ciebie o rozkodowanie i skasowanie wszystkich naszych intencji, nawyków, potrzeb, misji, wszystkich rodzajów uwikłań, obciążeń i zobowiązań o których Ty Boże wiesz, zarówno tu w świecie materialnym jak i poza nim, w czasie i przestrzeni, a także poza czasem i przestrzenią, trzymających nas m.in. w rozmaitych strukturach i kręgach wszelkiego rodzaju, rangi, poziomu, płci, wielkości m.in. boskich matek, bogiń i nie tylko ich
Boże Dawco Życia wspólnie z moją Duszą i całą naszą istotą prosimy Ciebie o rozkodowanie i skasowanie wszystkich naszych intencji, nawyków, potrzeb, misji, wszystkich rodzajów uwikłań, obciążeń i zobowiązań o których Ty Boże wiesz, zarówno tu w świecie materialnym jak i poza nim, w czasie i przestrzeni, a także poza czasem i przestrzenią, trzymających nas m.in. w rozmaitych strukturach i kręgach wszelkiego rodzaju, rangi, poziomu, płci, wielkości m.in. prostytutek, boskich matek, bogiń, Lady-boy, łysych k.., czarownic, wiedźm oraz wszystkich tych które świadczą jakiekolwiek szkodliwe, wszeteczne, lub bałwochwalcze usługi innym istotom, zarówno fizyczne, duchowe oraz energetyczne. Promy wspólnie z moją Duszą i całą naszą istotą abyś ty Boże uczynił wszystko co uważasz, z wszelkimi naszymi i cudzymi zniewoleniami dotyczącymi min. tych wymienionych wyżej i nie wymienionych ale podobnych kwestii, oraz z naszym wikłaniem innych ludzi, dusz, bytów, tworów, istot w te oraz inne kłopoty, cierpienia, zniewolenia.
Przepraszamy Ciebie Boże wspólnie z moją Duszą całą naszą istotą, że kiedyś chciałyśmy, że musiałyśmy, że uroiło nam się, aby zostać wszelkiej rangi, poziomu, płci, znaczenia, wielkości m.in. prostytutkami, boskimi matkami, boginiami, Lady-boyami, łysymi k.., czarownicami, wiedźmami i nie tylko nimi, którzy dogadzają innym, którzy przystawiają do swej piersi [i łona] każdego kto tego zapragnie, niczym Matka pierwsza i Matka ostatnia, która wykarmia wszelkie żyjące istoty własnym mlekiem.
Miłością Twoją odwróć Boże wszystkie skutki i konsekwencje tego, że moja Dusza i cała nasza istota dostarczała, produkowała, magazynowała w naszych piersiach a także w rozmaitych naczyniach, zbiornikach, garnkach, bańkach m.in. mleko własne oraz mleko Boskich Matek na potrzeby własne oraz innych istot, dla wszelkich bóstw, bogów, władców, królów, gnomów, ludzi, dusz i nie tylko dla nich.
Miłością Twoją Boże odwróć wszystkie skutki, konsekwencje, następstwa tego, że wkraczając na drogę posług, pracy wykonywanych przez nas jako wszelkiej rangi, znaczenia, poziomu, płci, wielkości matki boskie, a w tym kosmiczne matki boskie i nie tylko nią, wkroczyłyśmy zarazem w struktury, uwikłania, kręgi w których rządzą i władają inne Dusze min. te które stały się pierwszymi, odpowiednio największymi wszelkiego rodzaju, rangi, poziomu, płci, wielkości m.in. prostytutkami, boskimi matkami, boginiami, Lady-boyami, łysymi k.., czarownicami, wiedźmami i nie tylko nimi.
Miłością Twoją Boże prosimy Ciebie o uwolnienie nas spod władzy, z pod buta, zależności trzymania nas w szponach tych istot, ludzi, dusz, struktur, grup inicjacyjnych, hierarchii, które pilnują nas, które czynią tak abyśmy nadal w bólu, nieprzytomności, hipnozach, transach wypełniali dalej i ciągle min. rolę, misję bycia wszelkiego rodzaju, rangi, poziomu, płci, wielkości m.in. prostytutkami, boskimi matkami, boginiami, Lady-boyami, łysymi k.., czarownicami, wiedźmami i nie tylko nimi, które dostarczają innym uciechy cielesne, własne ciała, piersi, genitalia a także produkują, magazynują, przechowują m.in. mleko dla wszelkich innych istot.
Przyznajemy Boże, że chęć, potrzeba zostania przez moją Duszę i całą naszą istotę wszelkiej rangi, poziomu, płci, znaczenia m.in. prostytutkami, boskimi matkami, kosmicznymi matkami boskimi, boginiami, Lady-boyami, łysymi k.., czarownicami, wiedźmami i nie tylko nimi była naszą pomyłką, skutkiem pomieszania, skutkiem hipnoz oddzielających nas od Boga, blokujących nasz rozwój, zabierających nasz czas, upokarzających.
Przyznajemy Boże wspólnie z moją Duszą i całą naszą istotą i przepraszamy nasze ofiary za to, że z wielu powodów, przez wiele Dusz, ludzi, istot dałyśmy się wciągnąć m.in. do rozmaitych struktur, grup inicjacyjnych, hierarchii, które pilnują innych oraz nas samych, które czynią tak aby inni nadal w bólu, nieprzytomności, hipnozach, transach wypełniali dalej i ciągle min. rolę, misję bycia wszelkiego rodzaju, rangi, poziomu, płci, wielkości m.in. prostytutkami, boskimi matkami, boginiami, Lady-boyami, łysymi k.., czarownicami, wiedźmami i nie tylko nimi.
Prosimy Ciebie Boże wspólnie z moją Duszą i całą naszą istotą o Twoją boską pomoc, Twoje boskie wsparcie w wyjściu z tego uwięzienia, z tych i wszelkich innych struktur, kręgów, zależności, grup inicjacyjnych, hierarchii, hipnoz, kodowań ponieważ nie chcemy już więcej należeć do środowisk świadczących rozmaite usługi min. jako wszelkiego rodzaju, rangi, poziomu, płci, wielkości m.in. prostytutki, boskie matki, boginie, Lady-boye, łysye k.., czarownice, wiedźmy, które wykarmiają min mlekiem boskich matek inne istoty, bogów, gnomy, ludzi, zwierzęta, mężczyzn i nie tylko ich.
Prosimy Ciebie Boże wspólnie z moją Duszą i całą naszą istotą o uwolnienie nas od wszystkich naszych intencji, nawyków, potrzeb odbierania od innych istot, w zamian za wykarmienie, za podawanie piersi, za dostarczenie boskich matek, należnej nam zapłaty, we wszelakich możliwych formach, a w tym poprzez nasze oczekiwanie, że te oto istoty zadowolą nas seksualnie, dostarczą nam cielesnych przyjemności, wezmą nas do haremu, do żabiego króla, do bóstwa oraz na wszelkie inne sposoby.

 

 


Dodano : 18-11-2015 Przez: s_majda Przeczytano: 677 razy
Komentowanie możliwe jest dla osób zalogowanych.