Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


artykułach i komentarzach w komentarzach

Losowe zdjęcie

Modlitwa Inna Niż Wszystkie
Kobieta Modliszka i jej oswajanie.

Wzorzec obciążeń Modliszki jaki ma kobieca dusza, po pewnym czasie kontynuowania, zaczyna doskwierać samotnością. Wynika to z gatunkowych uwarunkowań owada, powodujących, że samice są znacznie większe od samców i nader często zabijają ich w trakcie uprawiania seksu. A bywa, że jeszcze przed grą wstępną, w trakcie samych zalotów. Jeśli dusza zdecydowała się przez kilka wcieleń na ,,własnoręczną” eliminację rodu męskiego, to w pewnym momencie, do akcji może wkroczyć Bóg, największy znawca psychologii i praw przyrody. Zależnie od uwikłań i oporów, konkretna dusza może być postawiona w kolejnych inkarnacjach, przed faktem całkowitego braku mężczyzn. Dusza ta widzi, że inne dusze w ciałach kobiecych, mają swoich mężów i dbają o nich. Dostrzega, że dla kolejnych kobiet, dobry Bóg znajdzie męża, a jeszcze doda im w bonusie autobus kochanków.
Cel ascezy wydaje się być wówczas oczywisty.
1-Oprzytomnienie dla duszy.
2-Pozwolenie na życie przedstawicielom tej samej rasy, gatunku, ale odmiennej płci.
3-Wstępne przygotowanie się, do możliwości stworzenia pełnowartościowej rodziny.
Niekiedy kobieca Dusza otrzymuje jednak dar stworzenia takiej rodziny, poprzez mozolne przepracowanie najcięższych wzorców z mężem/mężczyzną, gorszego sortu. [Jak to mówią politycy w Polsce 2016 roku.] ,,Drugiego męża mieć nie będziesz” -taką zapowiedź może usłyszeć Dusza kobiety z karmą Modliszki, przyuczająca się do życia rodzinnego.
-W takim przypadku mąż/mężczyzna może być obłożnie lub śmiertelnie chory. Zatem często od sprawności kobiecych rąk, od jej zaradności, opieki zależeć będzie długość jego życia, lub nawet powrót do zdrowia.
-Nieco inny, ale adekwatny przypadek mężczyzny gorszego sortu, to relacje alfons-prostytutka, lub prostowanie pogrzebaczem kręgosłupa moralnego kobiecie, przez jej męża lub alfonsa, wypominajacego niewierność albo i burdel panujacy w domu. Ta opcja wydarzeń, przyciąga niekończące się kontynuowanie podobnych uwikłań. gdzie udręki zadawane są naprzemiennie i bez końca.

Szerzej tematyczne wzorce i obciążenia omawiam w kilku art.

1],,Kobieta modliszka. Wzorce zachowań."Link

2],,Kobieta modliszka. Test badający wzorce obciażeń."Link
3],,Kursy, szkolenia na boginię, oraz jak później się od tego uwolnić”Link
4],,Bogini Matka w starożytności” Link 

 Powiązany temat opisany jest w art. pt. ,,Marihuana i opium w energetyce ludzkiej. Wzorce obciążeń." Link 


Dodano : 15-04-2016 Przez: s_majda Przeczytano: 734 razy
Komentowanie możliwe jest dla osób zalogowanych.