Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


artykułach i komentarzach w komentarzach

Losowe zdjęcie

Modlitwa Inna Niż Wszystkie
Forum ``Skype MINW``. Zasady korzystania z forum
 1. Forum powstało dla potrzeb wspólnej, twórczej pracy osób, korzystających z technik, informacji i modlitw zamieszczonych na internetowej stronie o nazwie WWW/Modlitwa Inna Niż Wszystkie. Uczestnictwo jest możliwe tylko poprzez dodanie do grupy przez jednego z użytkowników. [Kontakt do organizatora Skype -slavomirmajda].
 2. Osoby początkujące w pracy z materiałami zamieszczony na MINW, a dopisane do Forum, proszone są dostosowanie się do metod pracy innych użytkowników.

 3. Praca z technikami MINW jest samodzielna i dobrowolna.

 4. W każdym momencie wystąpienie w Forum MINW jest wolną wolą użytkownika.

 5. Ponieważ Forum MINW opiera się na grupowym kontakcie wszystkich użytkowników poprzez komunikator Skype, to należy pamiętać, że każda wpisana wiadomość dociera do wszystkich osób. Zatem prosimy o pisanie wyłącznie merytorycznych treści. Gadulstwo, wklejanie słoneczek w osobnych wiadomościach, itp. oraz wszystkie inne zbędne informacje proszę kierować jako listy prywatne poza Forum, bezpośrednio do osób zainteresowanych poprzez Skype. Mając również na uwadze, że przez takie spamujace wpisy inni tracą czas na ich odczytanie i na analizę.

 6. Prosimy, aby nowe osoby w początkowym okresie uczestnictwa, zadawały pytania organizatorowi, tak aby pozostali czytelnicy nie byli angażowani po raz kolejny, w udzielanie informacji, uprzednio dobrze już opisanych na Forum i na stronie MINW. Nowe osoby mogą spożytkować wszystkie informacje z całego archiwum Forum MINW, działającego od grudnia 2015r.

  U samej góry okna dialogowego komunikatora Skype jest napis ,,Skype". Pod napisem jest pozioma kreska a pod nią napis ,,Dzisiaj”. Klikając słowo ,,Dzisiaj” możemy rozwinąć daty, aż do początku istnienia Forum. Ułatwieniem jest edycja całego Forum w Wordzie, pozwalająca na wyszukiwanie istotnych informacji. 

 7. Forum MINW promuje wiedzę o Bogu, o ludzkich Duszach, które część z nas swobodnie dostrzega. Nie zajmujemy się kosmitami, chanelingiem, kultem bóstw. Poszukujemy wspólnie informacji o wszystkich możliwych uwikłaniach fizycznych, duchowych i karmicznych. Również o takich które są szkodliwe, destrukcyjne i które mogą indywidualnie odciągać nas od Boga. To, że wnikamy w nieprzyjemne tematy, oraz to, że mamy świadomość bycia krzywdzonymi, a nawet pamięć karmicznego krzywdzenia innych nie oznacza, że na Forum należy używać słów uważanych za obraźliwe, niecenzuralne, lub epatować agresją.

 8. Forum MINW nie służy do polemik poświęconych wywyższaniu użytkowników lub kogokolwiek ponad Boga, ani wzmacnianiu środowiska rozmaitych pośredników na drodze do Boga.

 9. Możliwe jest usunięcie użytkownika z Forum min. przy braku chęci do samodzielnej pracy, przy stwarzaniu kłopotów innym użytkownikom, oraz na skutek długotrwałego braku aktywności. 


Dodano : 24-07-2016 Przez: s_majda Przeczytano: 413 razy
Komentowanie możliwe jest dla osób zalogowanych.