Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


artykułach i komentarzach w komentarzach

Losowe zdjęcie

Modlitwa Inna Niż Wszystkie
Wiedźmy i ich plaga w Polsce po 2000 roku.

Około roku 2005 zdziwiły mnie fotografie ulic Paryża, z tłumami ludzi ubranych na czarno. Tego u nas jeszcze nie było. Ale jak wszystkie destrukcje mody, również i czerń zawitała do Polski również w strojach codziennych, jeśli nie czarnych, to chociaż dekorowanych czaszkami, piszczelami.

  
Mało osób chce wiedzieć, że rak widoczny jest w energetyce człowieka jako barwa czarna. Zatem noszenie czerni jest afirmowaniem sobie m.in. choroby raka.
Jednak dla kobiet czarny strój oznacza dodatkowo wszelkiego rodzaju kłopoty w seksie, a to m.in.:
-brak orgazmów lub ich małą ilość Link
-brak seksu, czego nie należy łączyć z brakiem orgazmów
-niedossanie piersi przez udomowionego mężczyznę Link
-brak dzieci
-brak męża
-szybkie rozwody lub szybkie wdowieństwo.

Przed rokiem 1990 za tzw. Komuny kobiety nosiły u nas długie włosy, starały się ubierać kolorowo. Z upływem lat przybywało coraz więcej młodych kobiet ubranych na czarno, podobnie jak młodych kobiet wygolonych na łyso Link.

Zwróćmy uwagę na ulice, biura, mieszkania. Przejrzyjmy domowe szafy wiedźm. Ogromną ilość razy słyszałem już, że ``nie mogę wyrzucić czarnych wiedźmich ubrań- no bo nie miała bym w czym chodzić``.
Zobaczmy ile wiedźmowatych matek wozi noworodki w wózkach czarnych Link, niczym pogrzebowe karawany.

Pamiętajmy też, że śluby panowie biorą u nas w czarnych strojach, jakby szli prosto z pogrzebu. No ale, skoro żenią się z wiedźmami, to podświadomie mogą mieć obawy, że najlepszy seks i szczęście może być już za nimi.

Należy pamiętać, że wiedźmy wspierają mroczne religie, i że są są oczkiem w głowie kapłanów, zapaśników cnoty.
Pogromy wiedźm urządzali w średniowieczu homoseksualni kapłani rytu Rzymskiego. W Polsce zwłaszcza hierarchowie, prowadzą krucjatę przeciwko działaniom papieża Franciszka, jak również przeciwko obcym mężczyznom w koronkowych sukienkach, zagrażającym ich samookreśleniu się w tęczowej grupie LBGT. Kiedy ten lub inny papież podda się oddolnym presjom, oczy samotnych kapłanów gejów mogą ponownie zwrócić się przeciwko płci odmiennej i to niewątpliwie wiedźmy, cała rasa ``Kobiet w czerni`` stanie na przeciwnej pierwszej linii ich frontu.  

Przypomniałem sobie przy okazji, że nie tylko korporacyjni geje zagięli kiedyś parol na wiedźmy. Homoseksualny Jakub król Anglii zlecił wymordowanie ich, jak się szacuje w liczbie ok. 5000. 

Więcej o tych uwikłaniach ludzkich dusz opublikowałem pod znajdującym się na samym dole hasłem Wiedźma w tym obszernym dziale tekstów Link


Dodano : 09-10-2016 Przez: s_majda Przeczytano: 684 razy
Komentowanie możliwe jest dla osób zalogowanych.