Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


artykułach i komentarzach w komentarzach

Losowe zdjęcie

Modlitwa Inna Niż Wszystkie
Meridian płuc: modlitwa oczyszczająca

Boże Dawco Życia wspólnie z Moją duszą, z całą naszą istotą prosimy Ciebie o opiekę ochronę, o otwarcie mojego serca, mojej Duszy, całej naszej istoty na przyjęcie skutków tej naszej modlitwy. Prosimy Boże o takie skutki dla nas jakie Ty byś boże chciał, zgodne z Twoją wolą i najwyższym dobrem moim i wszystkich istot. Prosimy także Boże abyśmy przyjęli te skutki na trzeźwo i przytomnie, ze zrozumieniem, abyśmy rozumieli zarówno treść tej naszej modlitwy, oraz abyśmy rozumieli to, coTy Boże dajesz nam jako odpowiedź na tę modlitwę.

Boże Dawco Życia prosimy o oczyszczenie MERIDIANu PŁUC, który zaczyna się wewnątrz tułowia w okolicach ”środkowego ogrzewacza”, stąd biegnie w dół w kierunku jelita grubego, następnie z powrotem wzdłuż żołądka, od strony odźwiernika do wejścia żołądka. Przechodzi przez przeponę i wchodzi do płuc, skąd przechodzi w górę do tchawicy i gardła. Z gardła wychodzi w poprzek pod pachę i wzdłuż wewnętrznej strony ręki przechodzi aż do koniuszka kciuka, gdzie kończy się. Droga płuc ma jedno odgałęzienie, które rozdziela się mniej więcej za nadgarstkiem iw kierunku krawędzi palca wskazującego przebiega dalej do wewnętrznej krawędzi podstawy paznokcia, 1 punkt drogi jelita grubego. Ta gałąź krzyżuje drogę jelita grubego.
Boże Dawco Życia prosimy o oczyszczenie meridiana płuc które zablokowane powoduje problemy z oddychaniem, kaszel, astma, uczucie duszności i wypełnienia w klatce piersiowej, bóle w jamce obojczykowej, bóle gardła, dreszcze, gorączki z poceniem się i bez, obniżona odporność na zimno i infekcje, ale również arytmia serca, bóle nadgarstka i ramion, problemy z oddawaniem moczu, niektóre egzemy, plamy na skórze, sucha i szorstka skóra, utrata owłosienia.
Prosimy Boże Dawco Życia, abyś uczynił z tym wszystkim to co uważasz za stosowne. Oddaję również Tobie Boże dawco życia wszystkie moje i mojej duszy, całej naszej istoty opory przeciwko temu uwolnieniu, a także wszystkich strażników i weryfikatorów oporujących przeciwko temu naszemu uwolnieniu. Uczyń z nimi Boże to co uważasz za stosowne.

Autorka Marzena Szczygielska


Dodano : 23-12-2016 Przez: s_majda Przeczytano: 513 razy
Komentowanie możliwe jest dla osób zalogowanych.