Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


artykułach i komentarzach w komentarzach

Losowe zdjęcie

Modlitwa Inna Niż Wszystkie
Jasnowidzenie z ciemności

To termin określający fakt widzenia zwykle niskiego świata astralnego, na skutek nawet karmicznego narkotyzowania się, stosowania magii i innych praktyk, blokujących czakry oraz Duszę na Światłość boską. Narkotyki są jednym z wytrychów otwierających III oko. Podobnie, prostytutka otwiera sobie czakrę seksu wytrychem, jakim jest nadzwyczajna ilość aktów seksualnych.
Osoby ``Jasnowidzące z ciemności`` nie mają świadomości skutków karmicznych, czyli przenoszonych na inne wcielenia własnej Duszy. Przykładem stosownym wydaje się być los nałogowego alkoholika, który w transach widzi rozmaite pająki, węże, tylko dla tego, że mimowolnie otworzył sobie 3 oko.
``Jasnowidzących z ciemności`` łatwo rozpoznać po;

-Nieprzytomności a w tym decyzyjnej i jej skutkach
-Zamęcie w ich życiu prywatnym
-Czarnych strojach
-Poglądach opartych na dyskretnym lub jawnym unikaniu Boga, na bałwochwalstwie itp.


Dodano : 13-01-2017 Przez: s_majda Przeczytano: 695 razy
Komentowanie możliwe jest dla osób zalogowanych.
  • Małgorzata Krata 15-03-2019 20:45:39

    Czytam ksiązkę jednej ze znanych światowych jasnowidzów, która opisuje swoja drogę i jak rozwijała umiejętność. Zawsze była wrażliwym dzieckiem i skoncentrowanym na własnym wnętrzu. W dorosłym życiu zaczęła medytować-najpierw chodziła na grupowe spotkania z medytacją a potem sama zaczęła uczyć innych jak medytować. Podczas wyciszania się, medytowania zaczęła widzieć różne sprawy i obrazy.Długo ukrywała swoje wizje ale potem zaczęła to nagłaśniać. Przychodziły do niej tłumy ludzi-najczęściej tacy, którzy szukali kontaktu ze zmarłymi członkami rodzin. No i ona siadając z nimi wspólnie medytowała a podczas tych stanów zaczynała mówić obcymi głosami-głosami tych zmarłych ludzi. Ci zmarli, te Dusze opowiadały żyjącym członkom rodziny rózne rzeczy, pocieszały, tłumaczyły się, mówiły o swoich błędach itd...Czyli jak mniemam poszło to wszystko w jakieś opętania i mediumizm, gdzie nad jasnowidzem przejmowały kontrolę inne Dusze.Pani jasnowidz jako "rozwinięta duchowo" zaczęła w końcu swojej kariery pisać przekazy channelingowe-jej zdaniem od wysoko rozwiniętych astralnych opiekunów. Autorka także twierdzi, że świat duchowy posiada wszystkie odpowiedzi na nasze pytania i ludzkie wątpliwości.

  • s_majda 31-05-2019 21:55:09

    Wulkanie o Elfich uszach, bohaterowie serialu s-f pt. Enerprise ``Star Trek``chorują na stwardnienie IV gruczołu dokrewnego - grasicy. Przypadłość ta dotyka wyłącznie telepatów. Grasica jest fizyczną bramą, przez którą światło wnika z czakry serca do całego organizmu. Jest bramą otwierającą każdą istotę na miłość. Zatem stwardnienie grasicy, podobnie jak skamienienie serca to zawoalowana informacja, że jasnowidzenie przynajmniej w tamtym świecie elfów, zamyka serce na miłość.