Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


artykułach i komentarzach w komentarzach

Losowe zdjęcie

Modlitwa Inna Niż Wszystkie
Wieczór panieński/kawalerski –intencje do przemodlenia

Autorka Agnieszka Muller

Kwestie techniczne dotyczące idei oraz budowania zdań przy pracy z intencjami.
Art ,,800 intencji do oczyszczenia” Link
,,Budowanie obszernych Intencji i modlitw. Rozmowa Skype o technice " Link
,,Schemat 1 zdaniowy do intencji. " Link
Słowo (--nie) dodane przy pracy z intencjami do jakiegoś słowa oznacza, że warto je wymienić jako przeciwieństwo lub a nawet samodzielnie już w trakcie znaleźć i wypowiedzieć dowolne synonimy jakie się nasuwają na myśl razem z ich przeciwieństwami.
np. -- bycia biedakami, chorymi dobrze jest powiedzieć również z jego przeciwieństwem
--bycia biedakami, chorymi, --nie byciabiedakami, chorymi
Pozwala to od razu maksymalnie szeroko ruszyć dany wzorzec w odmiennych aspektach, również w jego przeciwieństwie. Warto też wiedzieć- że Dusze często myślą, twierdzą, że one nie mają takich przeciwnych wzorców np. że nie są bałwochwalcami jak w danym przypadku (danym słowie).
Inny przykład:
Dusza kobiety zaprzecza byciu kiedyś złą matką. Więc dodanie tu słowa przeczenia - nie bycia złą matką pozwolić jej może na zrozumienie stanu w jakim się znajduje.
Bycie złą matką, --nie bycia złą matką--
"-Ależ skąd nigdy w życiu! To przecież są nie moje wzorce. To co ja robię jest moją prywatną sprawą".[-Nader często mówi lub myśli o sobie dusza.] 
1. Naszego i cudzego we wszelkich płciach, bycia/nie, zapraszanymi, a także zapraszania/nie, organizowania/nie, zarówno wieczoru panieńskiego jak i kawalerskiego, m.in. ludzi, dusz, a także Boga, a w tym wszelkie bóstwa poziomu rangi płci, będącymi/nie, towarzystwem, paczką, gronem, a także pół świadkiem, zarówno doborowym jak i meliniarskim, a także fantastycznym, cudownym, m.in. szampańskim, a w tym, narkomanów, pijaków, łobuzów, a także draństwa, chuliganów i nie tylko, oraz naszego i cudzego doświadczania/nie, tego wszelkich skutków.
2. Naszego i cudzego we wszelkich płciach, bycia/nie, zapraszanymi, a także zapraszania/nie, organizowania/nie, zarówno wieczoru panieńskiego jak i kawalerskiego, m.in. ludzi, dusz, a także Boga, a w tym wszelkie bóstwa poziomu rangi płci, na zabawę/nie, hulanki/nie, orgie/nie, a w tym, kulturalne jak i nie, zarówno z alkoholem jak i bez, a także z narkotykami, m.in. opium, jak i bez, m.in. bawić się/nie, wprowadzać/nie, w nastrój, zarówno dobry jak i zły, m.in. siebie jak i gości, m.in. tańcząc/nie, pijąc/nie, narkotyzując się/nie, a w tym bycia/nie, nieprzytomnym, skacowanym, nieobecnym, a także świadomym, trzeźwym, logicznym i nie tylko, oraz naszego i cudzego doświadczania/nie, tego wszelkich skutków.
3. Naszego i cudzego we wszelkich płciach, bycia/nie, zapraszanymi, a także zapraszania/nie, organizowania/nie, zarówno wieczoru panieńskiego jak i kawalerskiego, z radości/nie, zarówno uciechy jak i smutku, że wydaje się/nie, za mąż, m.in. córkę/nie, wnuczkę/nie, swojego awatara/nie, a także syna/nie, wnuka/nie i nie tylko, oraz naszego i cudzego doświadczania/nie, tego wszelkich skutków.
4. Naszego i cudzego we wszelkich płciach wychodzenia/nie, zarówno za mąż jak i poślubiania, partii, zarówno dobrej jak i złej, a w tym biednego jak i bogatego, pięknego jak i brzydkiego, a także kochającego jak i nie, zarówno dobrego jak i złego i zapraszania/nie, organizowania/nie, wieczoru panieńskiego, m.in. dla ludzi, dusz, a także Boga, a w tym wszelkie bóstwa poziomu rangi płci i nie tylko, oraz naszego i cudzego doświadczania/nie, tego wszelkich skutków.
5. Naszego i cudzego we wszelkich płciach, brania/nie, udziału jak i organizowania/nie, wieczoru panieńskiego, a w tym, specjalnego jak i wyjątkowego, a także zwyczajnego, m.in. zabaw, uciech, popijaw, striptizów, a także obżarstwa, ćpania, a w tym głośnego jak i cichego, m.in. śpiewania, klnięcia, a także wyzywania, obrażania, jak i kulturalnego mówienia i nie tylko, oraz naszego i cudzego doświadczania/nie, tego wszelkich skutków.
6. Naszego i cudzego we wszelkich płciach, otrzymania/nie, prezentów/nie, m.in. alkoholu jak i narkotyków, a także kwiatów jak i buziaków, a w tym taniec rozbierany striptizera, m.in. w radości jak i smutku, a w tym, żalu/nie, za utraconą/nie, wolnością/nie, a także nowym/nie, rozdziałem w życiu i nie tylko, oraz naszego i cudzego doświadczania/nie, doświadczania tego wszelkich skutków.
7. Naszego i cudzego we wszelkich płciach, brania/nie, udziału jak i organizowania/nie, wieczoru panieńskiego, zarówno w domu jak i w restauracji, a także na łące, w parku, w campingu, m.in. w hotelu, na statku, w kosmosie i nie tylko, za darmo jak i za opłatą, dużą jak i małą, a także zarówno z dyskoteka jak i powolnymi tańcami, a w tym w hałasie jak i w ciszy, w przebraniach jak i nie, m.in. ze swoim/nie, a w tym. alkoholem, narkotykami, a także jedzeniem i nie tylko, oraz naszego i cudzego doświadczania/nie, tego wszelkich skutków.
8. Naszego i cudzego we wszelkich płciach, brania/nie, udziału jak i organizowania/nie, wieczoru panieńskiego, trwającego/nie, zarówno jeden dzień jak i tydzień, a także miesiąc, a w tym kilka miesięcy, całe lata, całą wieczność i nie tylko, we wszystkich czasach i pół czasach, a także po za czasem i przestrzenią, na wszystkich poziomach i nie tylko, oraz naszego i cudzego doświadczania/nie, tego wszelkich skutków.
9. Naszego i cudzego we wszelkich płciach, brania/nie, udziału jak i organizowania/nie, wieczoru panieńskiego, a w tym picia/nie, chlania/nie, narkotyzowania się/nie, a także bijatyki/nie, orgie/nie, które zniszczyły/nie, spowodowały/nie, ze zarówno pan młody jak i ojciec, a także dusza, zarówno się wycofały jak i poobrażały i nie tylko, oraz naszego i cudzego doświadczania/nie, tego wszelkich skutków.


Dodano : 16-01-2017 Przez: s_majda Przeczytano: 572 razy
Komentowanie możliwe jest dla osób zalogowanych.