Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


artykułach i komentarzach w komentarzach

Losowe zdjęcie

Modlitwa Inna Niż Wszystkie
Penis kobiecy energetyczny; klasyfikacja wielkościowa.

Na MINW jest kilka artykułów omawiających kobiece Penisy. Oczywiście nie fizyczne, ale ich energetyczne, tzw. astralne odpowiedniki.
1. Najmniejsze Penisy mają dusze tych kobiet, które funkcjonują w energetycznych postaciach męskich i nie doczepiły sobie niczego więcej, poza tym co w innych właśnie męskich wcieleniach odziedziczyły po tatusiach.
2. Energetyczne Penisy o długości do 50 cm. i proporcjonalnej średnicy. Trzeba by podociekać, czemu ich długości mają pewną różnorodność; do 50cm., do 100cm. Są i takie, które bywają dłuższe niż wzrost danej kobiety. Być może małe 50 centymetrowe to jest  tylko symboliczne pokazanie androginiczności kobiety, lub karmy wiedźmy. Lub są czymś na podobieństwo legitymacji klubowej. Ujawnieniem własnej przynależności do grupy Dusz, szukających tej drogi zbawienia i powrotu do Boga poprzez dwupłciowość. 
3. Energetyczne Penisy o długości do 100 cm. i proporcjonalnej średnicy. Utrzymanie ich w pozycji poziomej, nastręcza już pewnej wiedzy i umiejętności twórczych. Dusza sama buduje zmyślne gadżety, system zamocowań urządzenia na biodrach, system podnoszenia i opuszczania z pozycji wzniesionej do pełnego zwisu. Montowane są tu rozmaite dźwigienki, systemy pneumatyczne napędzane cieczami lub gazami, a wszystko zależne od inwencji lub od podpatrzonych cudzych rozwiązań.


4. Penis kobiecy znacznej wielkości i tej klasy ,, jak trąba słonia”. Mniej więcej o długości kobiecego ciała. Można powiedzieć, że budują je dla siebie rozmaite samotne kobiety, ale z pewnością prezentują je te, należące do zakonów, oraz m.in. mniszki, kapłanki. Czyli kobiety z mocy religijnego prawa pozbawione seksu. Zakonnice nowicjuszki mają Penisy większe, niż kobiety przebywajace w zakonie na dłuższym stażu, a zatem znudzone już podobnymi, oklepanymi tematami. Takie Penisy nawet astralne ważą sporo, i powodują, że dusza dla zachowania równowagi, chodzi mocno odchylona ku tyłowi. Kobieta może mieć wówczas poza kłopotami ginekologicznymi, nieco sztywną postawę i boleści pleców. Przyczyny tego zjawiska łatwo jest pojąć, analizując myśl, wypowiedzianą w Seksmisji; ,,powariowałyście, boście chłopa dawno nie widziały". 
5. Symbolem co większych Penisów i androginiczności kobiet są wzorce wiedźmy w urodzie oraz astralna miotła, noszona między udami.

Konkludując; kobieta samotna musi mieć Penisa astralnego. Jej Dusza nie wychodzi na miasto bez niego, podobnie jak kobieta bez makijażu. Mężatki również miewają podobne artefakty. 


Dodano : 16-02-2017 Przez: s_majda Przeczytano: 737 razy
Komentowanie możliwe jest dla osób zalogowanych.
  • s_majda 11-03-2017 14:23:38

    Tworzono kiedyś posągi m.in.z inskrypcją, przypisywaną Izydzie/Hator; „Jestem tą, która jest, była i będzie. Nikt nie uniósł mojej zasłony. Owocem, który zrodziłam, jest Słońce” . Pokłosiem podobnych pomysłów może być u kobiecej Duszy astralny ogromy penis, znany z buddyzmu, i hinduizmu. W Helladzie monstrualne penisy przypięte do małego mężczyzny o imieniu Priap, były czczone z nim, lub jako samodzielne artefakty, a związanie z kultem płodności. Obowiązkowo czczono również Priapa i innych panów z monstrualnymi penisami jako bóstwa Słońca. Można zatem zakładać, że Izyda i Hator oraz kobiety z nimi utożsamiające się, mają podobne uwikłania. Innym wspomnieniem starego kultu penisa, jest dziś Wielkanocne święcenie jajek i kiełbaski w kościele. Aż dziw, że o podobieństwie 2 jajek i kiełbasy w koszyczku, do męskich klejnotów nikt głośno nie mówi. Rodzina idąca z kiełbaską i jajkami o umycie ich wodą, nie będzie przecież negowała wysiłku kapłana, starającego się o dobro i ukontentowanie wszystkich zainteresowanych stron.