Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


artykułach i komentarzach w komentarzach

Losowe zdjęcie

Modlitwa Inna Niż Wszystkie
Latanie na spodkach, odlatywanie w kosmos, przyjmowanie wsparcia od kosmitów. Modlitwa uwalniająca.

Proszę otwórz teraz Boże moje serce, duszę, całą moją istotę. Proszę także o Boską ochronę dla mnie i dla mojej Duszy.
Jestem wdzięczny Tobie Boże, za usunięcie z moich energii, z mojej duszy i z całej mojej istoty wszystkich szkodliwych transów, wibracji, intencji, kodowań, wzorców bycia kosmitą, latania na spodkach, odlatywania w kosmos, przyjmowania inicjacji oraz wsparcia od kosmitów.
Jestem wdzięczny Tobie Boże, za usunięcie z moich energii, z mojej duszy i z całej mojej istoty wszystkich transów, wibracji, intencji, kodowań, wzorców bycia kosmitą, latania na spodkach, odlatywania w kosmos, przyjmowania inicjacji oraz wsparcia od kosmitów pochodzących ze skutków picia alkoholu, zażywania narkotyków.Jestem wdzięczny Tobie Boże, za usunięcie z moich energii, z mojej duszy i z całej mojej istoty wszystkich transów, wibracji, intencji, kodowań, wzorców bycia kosmitą, latania na spodkach, odlatywania w kosmos, przyjmowania inicjacji oraz wsparcia od kosmitów pochodzących z obcych cywilizacji energetycznych i materialnych. Jestem wdzięczny Tobie Boże, za usunięcie z moich energii, z mojej duszy i z całej mojej istoty wszystkich transów, wibracji, intencji, kodowań, wzorców bycia kosmitą, latania na spodkach, odlatywania w kosmos, przyjmowania inicjacji oraz wsparcia od kosmitów pochodzących ze skutków budowania piramid, z propagowania magii i praktyk inicjacyjnych.
Jestem wdzięczny Tobie Boże, za usunięcie z moich energii, z mojej duszy i z całej mojej istoty wszystkich transów, wibracji, intencji, kodowań, wzorców bycia kosmitą, latania na spodkach, odlatywania w kosmos, przyjmowania inicjacji oraz wsparcia od kosmitów blokujących moją istotę od poczęcia, od czasu narodzin, od dzieciństwa.
Jestem wdzięczny Tobie Boże, za usunięcie z moich energii, z mojej duszy i z całej mojej istoty wszystkich transów, wibracji, intencji, kodowań, wzorców bycia kosmitą, latania na spodkach, odlatywania w kosmos, przyjmowania inicjacji oraz wsparcia od kosmitów blokujących nasze serce i jego energetykę, naszą grasicę oraz czakrę serduszka.


Dodano : 22-06-2017 Przez: s_majda Przeczytano: 1184 razy
Komentowanie możliwe jest dla osób zalogowanych.