Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


artykułach i komentarzach w komentarzach

Losowe zdjęcie

Modlitwa Inna Niż Wszystkie
Obiegi energii seksualnych w organizmie i w energetyce

Podczas pracy z modlitwami wiele osób zauważa, jak w sposób wyraźnie wyczuwalny prostują się kwestie obiegu energii seksualnych i jak zmienia się ich kierunek na taki, jak ustanowił Bóg.
Wiadomo , że w prawidłowy sposób, spływ energii seksualnych powinien odbywać się w dół, aż do stóp i dalej poprzez czakry pod stopami. Taki przepływ energii jest wyczuwalny (fizycznie) jeśli odblokowuje się czakram seksualny, w innym przypadku te energie krążą gdzieś i rozchodzą się w nieokreślonych kierunkach, a najczęściej są pchane w górę, dając uczucie gorąca aż do głowy i twarzy. Jest to również związane z manipulacjami nad tymi energiami i promocją poglądów (m.in. w różnych gałęziach jogi, pracy z kundalinii), że należy energię seksualną kumulować i pchać do góry, przekształcając ją i transformując, aby zrobić zeń inny pożytek. Do takich celów i pomysłów na pewno pomocne będą różne blokady seksualności, które unieczynnią kanały energetyczne na ujście energii w dół.
Proces odzyskania sprawności seksualnej, orgazmów i prawidłowego obiegu energii podczas pobudzenia seksualnego, jest stosowny do poziomu indywidualnych obciążeń. Muszą zostać oddane blokady, wiedźmie miotły, tubusy na penisy, karma eunuch, obciążenia geja pasywnego, rozmaite inne wszelakie pomysły Dusz na zablokowanie lub namieszanie w tym czakramie. To również proces odbudowy zniszczonych kanałów energetycznych ot choćby związane ze zranieniami narządów seksualnych z czasów prostytucji, z męskiego homoseksualizmu, z różnych wierzeń, obrzędów, inicjacji czy nawet z inkarnacji, gdzie ktoś pozbył się narządów seksualnych (bycie eunuchem, różne obrzezania, nakładane zniewolenia gdzie wykrawany bądź raniony jest fragment lub całość narządu, przerywając także naczynia krwionośne i kanały energetyczne).
Energie seksualne, u osób pozostających w samotności, nie krążą. Tworzą się zastoiny tych energii można by rzec rodzaj martwicy (zapewne skutkiem tego nie będzie witalność i może negatywnie przełożyć się to na choroby w zakresie seksualności). Zablokowany, zamknięty czakram seksualny pozostaje w uśpieniu. Nie jest otwarty na przyjmowanie i przepływy boskich energii, bo nie ma też ujścia i odblokowanego spływu na te energie. Przykładowo jeśli Dusza posiada wiedźmią miotłę, to nie jest nastawiona na przepływ energii seksualnych i niechętnie też będzie te energie brała.
Autorka Małgorzata Krata

 


Dodano : 07-07-2017 Przez: s_majda Przeczytano: 909 razy
Komentowanie możliwe jest dla osób zalogowanych.