Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


artykułach i komentarzach w komentarzach

Losowe zdjęcie

Modlitwa Inna Niż Wszystkie
Ubóstwienie, tych co jasnowidzą

Oddałam już tobie Boże wszystkich zagubionych i oszołomionych jasnowidzów.
Oddałam już tobie Boże wszystkich jasnowidzów o wzorcach gumbasa i wszystkich co jasnowidzą, jasnosłyszą z poziomu gumbasa i z poziomu wiary w nieomylność własną i cudzą. Proszę Boże uczyń wszystko co uważasz za stosowne z wszystkimi jasnowidzącymi gumbasami, również tymi w hipnozach oraz z całą wiedzą pochodzącą od nich.
Oddałam Tobie Boże wszystkich tych, którzy z powodu swego jasnowidzenia, jasnosłyszenia i kontaktu z Tobą wypromowali siebie na bóstwo, boga, półboga, świętego, Mesjasza, Goaulda czy guru przez co też wypromowali równocześnie własne wzorce ograniczeń.
Oddałam już Tobie Boże wszystkie jasnowidzące, jasnosłyszące każdego rodzaju poziomu i płci m.in. boginie, bogów, półbogów, boskie matki, guru, świętych jacy na darze jasnowidzenia zbudowali swój i odpowiednio cudzy kult.
Zwróciłam już wolność wszystkim tym, którzy ubóstwiają jasnowidzów, jasnosłyszących, którzy te umiejętności traktują jako boskie, jako świadczące o ich własnej lub cudzej boskości, o byciu ponad innymi.
Oddałam już Bogu wszystkich tych, którzy czczą jasnowidzów, którzy czczą jasnosłyszących i modlą się do nich, którzy padają do stóp jasnowidzom i budują im świątynie.
Zwróciłam już wolność wszystkim tym, którzy wierzą, że jasnowidz, że jasnosłyszący jest najlepszym źródłem prawdziwych informacji, lepszym nawet niż Bóg.
Przepraszam Ciebie Boże za całe bałwochwalstwo jakie wytworzyliśmy wspólnie z moją Duszą w tematyce jasnowidzenia i jasnosłyszenia naszego i czyjegokolwiek.
Oddałam już Tobie Boże wszystkich jasnowidzów, wszystkich jasnosłyszących, którzy stali się pośrednikami na drodze innych istot do Boga.
Małgorzata Krata


Dodano : 29-08-2017 Przez: s_majda Przeczytano: 831 razy
Komentowanie możliwe jest dla osób zalogowanych.