Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


artykułach i komentarzach w komentarzach

Losowe zdjęcie

Modlitwa Inna Niż Wszystkie
Good Fella Keshe w jasnowidzeniu

Good Fella Keshe w jasnowidzeniu
Latem 2017 roku zatopiłem 2 szt Good Fella Keshe w zbiornikach wodnych. We wrześniu wspólnie z p. Andrzejem Pietrowskim zrobiliśmy to przed kamerą i na żywo opowiadamy o skutkach. Film kończy poniższa modlitwa.


Boże Dawco Życia, wspólnie z moją Duszą, całą naszą istotą, prosimy Ciebie o zgodę na zatopienie tego urządzenia o nazwie .... (Magrav, Good fela) w np. zbiorniku wodnym[, rzece, jeziorze, basenie przydomowym, beczce przydomowej,] dla najwyższego dobra naszego, całego otoczenia, wszystkich sąsiadów, zwierząt, roślin, mikroorganizmów, wszystkich istot żyjących i tych w świecie astralnym, świecie materialnym, pobłogosław ich, pobłogosław nas Boże, tak jak Ty tego chcesz. Oddajemy Ci wszystkie skutki działania tego urządzenia, które chcemy zatopić. Prosimy też aby żadne istoty zewnętrzne nie mały jakiegokolwiek negatywnego wpływu na to urządzenie w czasie, czasach, pół-czasach, w całej wielowymiarowości, tak jak ja je rzucam do wody, tak ma działać zgodnie z Twoją wolą, na Twoją Boże odpowiedzialność do czasu aż z przyczyn technicznych albo z Twojej woli Boże zostanie zakończone. Prosimy, aby wpływ czyjkolwiek, czyjakolwiek wola nie mały na to urządzenia, na jednostki tym zarządzające, czyli na gnomy, na dżiny, na inne dusze, istoty które pracują przy tym urządzeniu, działają, nie mały żadnego wpływu poza Twoją Boską wolą. Prosimy abyś Boże wspomógł tych wszystkich, którzy pracują dla najwyższego dobra poprzez te urządzenia, którzy chcą się przysłużyć bliźnim wedle woli Twojej. Prosimy Boże, abyś dopowiedział również to co uważasz, aby wszystko służyło najwyższemu dobru.

Tekst spisała Jolanta Dębiec


Dodano : 04-09-2017 Przez: s_majda Przeczytano: 1406 razy
Komentowanie możliwe jest dla osób zalogowanych.