Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


artykułach i komentarzach w komentarzach

Losowe zdjęcie

Modlitwa Inna Niż Wszystkie
Bóg mnie wspiera finansowo całe życie - modlitwa

Fragmenty tekstu.

Proszę otwórz teraz Boże moje serce oraz duszę.
Cieszy mnie i moją duszę, że Światłość Świata wspiera mnie całe moje życie finansowo, że opłaca wszystkie moje wydatki. Cieszy mnie i moją duszę, że Światłość Świata wspiera mnie całe moje życie dając mi dochodowe zajęcie, pracę, zawodową oraz godnie wysokie wynagrodzenie.
Boże wszystkich serc- ja wiem co dobrze robię dla Ciebie i dla ludzkości, zatem dziękuję Tobie za finansową łaskawość dla mnie i dla mojej duszy. Boże wszystkich serc- ja wiem co dobrze robię dla Ciebie i dla ludzkości, zatem dziękuję Tobie za darowanie mnie i mojej duszy finansowych długów i zobowiązań pochodzących nawet z odległej przeszłości. Przebaczyłem to, że wspólnie zduszą uchylaliśmy się od przyjmowania finansowego wsparcia boskiego i wsparcia pochodzącego od bliźnich.
Proszę Boże niech moja modlitwa odbędzie się w zgodzie z najwyższym dobrem moim i innych.
Proszę, niech serce Boże pobłogosławi czułą, delikatną, bezwarunkową miłością mnie samego, moją duszę i wszystkie jej poprzednie wcielenia w kwestiach finansowych, w kwestii przewiania i przyjmowani całego bożego dostatku, oraz pieniędzy które Bóg zawsze nam daje.
Proszę, niech serce Boże pobłogosławi czułą, delikatną, bezwarunkową miłością mnie samego, moją duszę i wszystkie jej poprzednie wcielenia, abyśmy stali się świadomi finansowego oddłużenia i przebaczenia, abyśmy przejawili trwałą wolność od intencji doświadczania biedy, nędzy, ograniczeń, biedy, ubóstwa.
Proszę Boże abym ja sam, moja dusza i wszystkie jej poprzednie wcielenia przejawili i doznali teraz wielkiej radości, miłości, szczęścia i pokoju Bożego łącznie z doświadczeniem tego czym jest niewinny nadmiar własnych pieniędzy i bogactw materialnych.
Proszę niech na mnie samego, na moją duszę i wszystkie jej poprzednie wcielenia spłynie boska zgoda i boże błogosławieństwo na przejawienie i na doświadczenie tego czym jest niewinny nadmiar własnych pieniędzy i bogactw materialnych.
Proszę Boże, abyśmy ..... stali się teraz całkowicie wolni od wszelkich obcych wpływów, obcych kodowań, obcych ingerencji, od żalów i pretensji, wolni od wszystkich obcych narzuconych podpięć, lin, sieci, od obcych narzuconych myślokształtów, blokujących nam kiedyś przejawienie i na doświadczenie tego czym jest niewinny nadmiar własnych pieniędzy i bogactw materialnych..
Z góry dziękuję Ci za to Panie Boże, za Twoje boskie wsparcie, za opiekę, i proszę niech się tak stanie

Przebaczyłem sobie i duszy zwlekanie z działaniem i decyzjami i wyborami finansowymi , odkładanie ich na przyszłość. Jestem wdzięczny Bogu za skasowanie wszystkich moich intencji, nawyków i potrzeb związanych ze odwlekaniem, opóźnianiem właściwych, słusznych działań i decyzji, z odkładaniem ich na przyszłość. Nie muszę chorować ani cierpieć w związku z potrzebą podjęcia właściwej, niewinnej decyzji. Akceptuję, że ja i moja dusza niewinnie potrafimy podejmować właściwe, bezpieczne, niewinne decyzje.
Zawsze działam teraz, optymistycznie nastawiony do dnia dzisiejszego, otwarty na trwałe boskie wszechmogące wsparcie. Przebaczyłem to, że słabą stroną moją oraz mojej duszy były lęki przed skutkami decyzji, lęki przed przyszłością. Przebaczyłem to, że byłem kiedyś mistrzem tysięcy sposobów NIE DZIAŁANIA, a także złego, niebezpiecznego działania tutaj i teraz. Jestem wdzięczny Światłości za skasowanie wszystkich moich misji, ślubowań i hipnoz związanych ze odwlekaniem, opóźnianiem właściwych, słusznych działań i decyzji, z odkładaniem ich na przyszłość. Jestem wdzięczny światłości, za uwolnienie od lęków wynikających z decyzji jakie podjęli na wojnach i bitwach awatarowie mojej duszy, oraz ona sama. Nie musimy już z duszą odkładać na przyszłość pozytywnych i twórczych działań, motywowani karmą i przeszłością żołnierza.


Dodano : 02-10-2017 Przez: s_majda Przeczytano: 719 razy
Komentowanie możliwe jest dla osób zalogowanych.