Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


artykułach i komentarzach w komentarzach

Losowe zdjęcie

Modlitwa Inna Niż Wszystkie
Sterowniki naszych Dusz, służące do sterowania ludźmi

W zrozumieniu tego zjawiska pomocna będzie lektura dwóch innych artykułów tj.:
1. Laleczki jakie mają dusze, oraz ich symbolika Link.
2. ,, Motorniczy” (jako funkcja) aspekt Duszy Link.

Wielokrotnie spotkałem rozmaite sterowniki należące do rozmaitych Dusz, służące do sterowania ludźmi.
Większość ma wygląd samej kierownicy, z wbudowanymi w nią przyciskami. Nigdy nie grałem w gry komputerowe przy pomocy podobnych urządzeń, jednak analogia do nich nasuwa się sama.
Zapewne sterowniki mają indywidualne przyciski, zależne od talentów i matrycy Duszy.
Łatwo sobie wyobrazić Duszę, kierującą własną ziemską osobowością przy pomocy sterownika, wydającą przy tym dźwięki w stylu ``brum, brum``.

 

Sterowniki są indywidualne dla każdej istoty.
Sterowniki mogą być przekazane dobrowolnie innej Duszy lub cudzej inkarnacji, ale to jest mało prawdopodobne. Są jednak Dusze mające wiele sterowników do kierowania osobowościami innych Dusz. Łatwo można wytłumaczyć skąd się one wzięły, analizując jakość myślenia alkoholików, narkomanów i osób, których Dusze zostały zahipnotyzowane. Ktoś nieprzytomny od spożytego alkoholu lub narkotyków, podejmuje decyzje, skutkujące tym, że jego Dusza MUSI wywiązać się z przyjętych wówczas zobowiązań. Warto zadać sobie pytanie, kto zarządza myśleniem, słowem i czynami pijanej osoby, zwłaszcza w kontekście owych sterowników i ich znacznej liczby u niektórych Dusz.


Dodano : 14-12-2017 Przez: s_majda Przeczytano: 595 razy
Komentowanie możliwe jest dla osób zalogowanych.