Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


artykułach i komentarzach w komentarzach

Losowe zdjęcie

Modlitwa Inna Niż Wszystkie
Grzechy finansowe - modlitwa

Fragmenty tekstu

Jestem wolny od wpływu wszystkich, których siła opiera się na ich Grzechach finansowych, zarobkowych, zdrowotnych.
Jestem wolny od wpływu wszystkich, którzy opowiadają, że potrafią zmazać moje i mojej duszy grzechy finansowe, zarobkowe, zdrowotne -w sposób daleko lepszy niż uczynił to Bóg, dawca mojego życia. Jestem wolny od wpływu wszystkich religii oraz sekt wschodu, zachodu, południa i północy opierających swoje interesy na próbach kasacji Grzechu Pierworodnego. Jestem wolny od wpływu wszystkich kapłanów, mistrzów i guru, którzy opowiadają, że potrafią zmazać moje i mojej duszy grzechy finansowe, zarobkowe, zdrowotne -w sposób daleko lepszy niż uczynił to Bóg.
Oddałem Tobie Boże wszystkie przyjęte inicjacje nie tylko religijne jakie posiadałem, mające na celu uwolnienie mnie od moich i mojej duszy grzechów finansowych, zarobkowych, zdrowotnych oraz od jego skutków. Proszę Boże dokonaj kasacji wszystkich inicjacji jakie jak kiedykolwiek dałem innym istotom w celu kasacji ich własnego Grzechu Pierworodnego.
Oddałem Tobie Boże mój własny i mojej duszy grzech finansowy, zarobkowy, zdrowotny, mój pierwszy bunt przeciwko Stwórcy, oraz wszystkie wibracje tego grzechu. Jestem wdzięczny Boże za to, że skasowałeś wszystkie jego wibracje, energie i towarzyszące grzechowi emocje. Jestem wdzięczny Boże za to, że skasowałeś wszystkie jego negatywne skutki, następstwa, konsekwencje.
Oddałem Tobie Boże i mojej duszy grzech finansowy, zarobkowy, zdrowotny mojej duszy, jej pierwszy bunt przeciwko Stwórcy, oraz wszystkie wibracje tego grzechu. Jestem wdzięczny Boże za to, że skasowałeś wszystkie jego wibracje, energie i towarzyszące grzechowi emocje. Jestem wdzięczny Boże za to, że skasowałeś wszystkie jego negatywne skutki, następstwa, konsekwencje. Proszę Boże daj mi teraz wszystko co masz dla mnie lepszego, od kroczenia przez świat z brzemieniem moich i mojej duszy grzechów finansowych, zarobkowych, zdrowotnych. Przebaczyłem sobie to, że moje i mojej duszy grzechy finansowe, zarobkowe, zdrowotne choć dobrze ukryty, nie dawał o sobie zapomnieć. Jestem wdzięczny Tobie Boże, za usunięcie wszystkich skutków moich i mojej duszy grzechów finansowych, zarobkowych, zdrowotnych wpływających negatywnie na długość mojego życia, na jakość mojego życia, na moją witalność. Przebaczyłem sobie to, że wstydziłem się za moje i mojej duszy grzechy finansowe, zarobkowe, zdrowotne Jestem wdzięczny Tobie Boże, za usunięcie wszystkich skutków moich i mojej duszy grzechów finansowych, zarobkowych, zdrowotnych wpływających negatywnie na moje zarobki, na moją prace zawodową. Przepraszam teraz Boże dawco życia za to, że dusza moja nie potrafiła tak długo pozbyć się ciężaru własnego Grzechu Pierworodnego, chociaż od samego początku wiadomo było, że tylko na powrót przed Bogiem zdać mi przyjdzie relację z tego wydarzenia. Nie muszę się już nigdy więcej wstydzić się za moje i mojej duszy grzechy finansowe, zarobkowe, zdrowotne-ta epoka wstydu oraz ukrywanie prawdy zakończyła się już bezpowrotnie. Jestem wdzięczny Tobie Boże, za usunięcie wszystkich skutków moich i mojej duszy grzechów finansowych, zarobkowych, zdrowotnych tamujących strumień bożych łask, płynących bezustannie ku mnie. Oddałem Tobie Boże mój własny i mojej duszy grzech finansowy, zarobkowy, zdrowotny, bo przecież komu innemu miałbym ten ciężar ufnie przekazać. Przebaczyłem sobie to, że moje i mojej duszy grzechy finansowe, zarobkowe, zdrowotne choć dobrze ukryty, choć zapominany uciskał mocno i ciągle ukazywał się na powierzchni mych myśli. Proszę Boże usuń z mojej istoty poczucie wstydu i zażenowania, za ciężar jakim stał się mój i mojej duszy grzech finansowy, zarobkowy, zdrowotny. Przebaczyłem sobie to, że wstydząc się za własny i mojej duszy grzech finansowy, zarobkowy, zdrowotny, moja dusza odeszła od Boga za urojeniami w światy materialne. Zwróciłem wolność wszystkim którzy zainspirowali moja duszę do Grzechu Pierworodnego, nie muszę ich trzymać przy sobie, ani ściągać ku sobie i do mojej duszy. Prawda o moim i mojej duszy grzech finansowy, zarobkowy, zdrowotny jest oczywista i nie mam czego ukrywać skoro on kiedyś zaistniał-oddałem ten ciężar samemu dawcy mojego życia. Jestem wolny od intencji dalszego trapienia się i mojej duszy grzech finansowy, zarobkowy, zdrowotny jaki kiedyś popełniła moja istota.


Dodano : 25-12-2017 Przez: s_majda Przeczytano: 749 razy
Komentowanie możliwe jest dla osób zalogowanych.