Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


artykułach i komentarzach w komentarzach

Losowe zdjęcie

Modlitwa Inna Niż Wszystkie
Dobytek i Rzecz, czyli aspekty bycia niewolnikiem - modlitwa

Do napisania tego tekstu zainspirowała mnie część II filmu ``Ted``o misiu, którego sąd w USA uznał za ``Dobytek``. To że miś był narkomanem, że miał wszystkie wzorce DDA i był wygadany, nie miało żadnego znaczenia. Dobytkiem w USA byli i nadal są w innych krainach rozmaicie niewolnicy. A ciągle Dobytkiem - inwentarzem nazywane mogą być np. prostytutki, czasem czyjaś żona i dzieci. W artykule pt. ``Atlantydzkie ,,Rzeczy", czyli ludzkie hybrydy ze zwierzętami`` Link cytuję rozmowę  na temat tzw. Rzeczy Atlantyckich, szeroko omawianych przez E. Caycego.

Prosimy otwórz teraz Boże Dawco życia moje serce, duszę.
Oddaliśmy już z moją Duszą z całą naszą istotą Bogu Dawcy Życia wszystkie nasze transy zachwytu, opory, kodowania, obciążenia, intencje i blokady związane z tworzeniem, z okazywaniem, promowaniem i z doświadczaniem przez nas i przez innych m.in. pomysłów i obciążeń dotyczących traktowania nas lub kogokolwiek jak lub jako m.in. dobytku, własności, inwentarza, jako przynależnych przedmiotów lub rzeczy i nie tylko, które kiedyś ściągnęliśmy do całej naszej istoty, Duszy i do bliźnich.
Wspólnie z moją duszą, z całą naszą istotą, bytem, tworem dziękujemy Bogu Dawcy życia za to, że uczynił wszystko, co uważał za stosowne związane z tworzeniem, z okazywaniem, promowaniem i z doświadczaniem przez nas i przez innych m.in. pomysłów i obciążeń dotyczących traktowania nas lub kogokolwiek jak lub jako m.in. dobytku, własności, inwentarza, jako przynależnych przedmiotów lub rzeczy i nie tylko.Wspólnie z moją duszą, z całą naszą istotą, bytem, tworem dziękujemy Bogu Dawcy życia za to, że uczynił wszystko, co uważał za stosowne związane z tworzeniem, z okazywaniem, promowaniem i z doświadczaniem przez nas i przez innych m.in. pomysłów i obciążeń dotyczących traktowania nas lub kogokolwiek jak lub jako m.in. dobytku, własności, inwentarza, jako przynależnych przedmiotów lub rzeczy i nie tylko, pochodzącymi ze skutków budowania piramid, z propagowania magii i praktyk inicjacyjnych. Wspólnie z moją duszą, z całą naszą istotą, bytem, tworem dziękujemy Bogu Dawcy życia za to, że uczynił wszystko, co uważał za stosowne związane z tworzeniem, z okazywaniem, promowaniem i z doświadczaniem przez nas i przez innych m.in. pomysłów i obciążeń dotyczących traktowania nas lub kogokolwiek jak lub jako m.in. dobytku, własności, inwentarza, jako przynależnych przedmiotów lub rzeczy i nie tylko, blokujących doskonałe wypełnianie woli naszego Boga.
Wspólnie z moją duszą, z całą naszą istotą, bytem, tworem dziękujemy Bogu Dawcy życia za to, że uczynił wszystko, co uważał za stosowne związane z tworzeniem, z okazywaniem, promowaniem i z doświadczaniem przez nas i przez innych m.in. pomysłów i obciążeń dotyczących traktowania nas lub kogokolwiek jak lub jako m.in. dobytku, własności, inwentarza, jako przynależnych przedmiotów lub rzeczy i nie tylko, utrzymujących w naszym życiu niedostatek, ubóstwo i ograniczenia finansowe. Wspólnie z moją duszą, z całą naszą istotą, bytem, tworem dziękujemy Bogu Dawcy życia za to, że uczynił wszystko, co uważał za stosowne związane z tworzeniem, z okazywaniem, promowaniem i z doświadczaniem przez nas i przez innych m.in. pomysłów i obciążeń dotyczących traktowania nas lub kogokolwiek jak lub jako m.in. dobytku, własności, inwentarza, jako przynależnych przedmiotów lub rzeczy i nie tylko, wytworzonych przez ego moje oraz mojej duszy, całej naszej istoty.  

Fragmenty obszernego tekstu.


Dodano : 25-03-2018 Przez: s_majda Przeczytano: 412 razy
Komentowanie możliwe jest dla osób zalogowanych.