Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


artykułach i komentarzach w komentarzach

Losowe zdjęcie

Modlitwa Inna Niż Wszystkie
Błędne rozpoznanie, fałszywa ocena – modlitwa

Prosimy otwórz teraz Boże Dawco życia moje serce, duszę, całą naszą istotę.Oddaliśmy już z moją Duszą z całą naszą istotą Bogu Dawcy Życia wszystkie nasze transy zachwytu, opory, kodowania, obciążenia, intencje i blokady związane z tworzeniem, z okazywaniem, promowaniem i z doświadczaniem przez nas i przez innych m.in. pomysłów i obciążeń dotyczących naszego, a przez nas cudzego błędnego rozpoznawania i fałszywego oceniania m.in. Boga i rozmaitych osób, postaci, bóstw, faktów, wydarzeń, zjawisk, relacji, zagrożeń, wizji, urojeń i nie tylko, które kiedyś ściągnęliśmy do całej naszej istoty, Duszy i do bliźnich.
Wspólnie z moją duszą, z całą naszą istotą, bytem, tworem dziękujemy Bogu Dawcy życia za to, że uczynił wszystko, co uważał za stosowne związane z tworzeniem, z okazywaniem, promowaniem i z doświadczaniem przez nas i przez innych m.in. pomysłów i obciążeń dotyczących naszego, a przez nas cudzego błędnego rozpoznawania i fałszywego oceniania m.in. Boga i rozmaitych osób, postaci, bóstw, faktów, wydarzeń, zjawisk, relacji, zagrożeń, wizji, urojeń i nie tylko. Jestem istotą boskiej światłości wdzięczną Bogu Dawcy życia za uwolnienie mnie i mojej duszy, całej naszej istoty od wszystkich trójkątów, okręgów, kwadratów, merkab i wszelkich figur geometrycznych płaskich i przestrzennych wkodowanych w energie moje oraz mojej Duszy, kodujących w nas i utrzymujących wzorce związane z tworzeniem, z okazywaniem, promowaniem i z doświadczaniem przez nas i przez innych m.in. pomysłów i obciążeń dotyczących naszego, a przez nas cudzego błędnego rozpoznawania i fałszywego oceniania m.in. Boga i rozmaitych osób, postaci, bóstw, faktów, wydarzeń, zjawisk, relacji, zagrożeń, wizji, urojeń i nie tylko. Wspólnie z moją duszą, z całą naszą istotą, bytem, tworem dziękujemy Bogu Dawcy życia za to, że uczynił wszystko, co uważał za stosowne związane z tworzeniem, z okazywaniem, promowaniem i z doświadczaniem przez nas i przez innych m.in. pomysłów i obciążeń dotyczących naszego, a przez nas cudzego błędnego rozpoznawania i fałszywego oceniania m.in. Boga i rozmaitych osób, postaci, bóstw, faktów, wydarzeń, zjawisk, relacji, zagrożeń, wizji, urojeń i nie tylko, blokującymi i niszczącymi naszą istotę od czasu narodzin, od poczęcia, od dzieciństwa.Wspólnie z moją duszą, z całą naszą istotą, bytem, tworem dziękujemy Bogu Dawcy życia za to, że uczynił wszystko, co uważał za stosowne związane z tworzeniem, z okazywaniem, promowaniem i z doświadczaniem przez nas i przez innych m.in. pomysłów i obciążeń dotyczących naszego, a przez nas cudzego błędnego rozpoznawania i fałszywego oceniania m.in. Boga i rozmaitych osób, postaci, bóstw, faktów, wydarzeń, zjawisk, relacji, zagrożeń, wizji, urojeń i nie tylko, wytworzonych przez ego moje oraz mojej duszy, całej naszej istoty.

Fragmenty obszernego tekstu.


Dodano : 12-04-2018 Przez: s_majda Przeczytano: 411 razy
Komentowanie możliwe jest dla osób zalogowanych.