Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


artykułach i komentarzach w komentarzach

Losowe zdjęcie

Modlitwa Inna Niż Wszystkie
Boże, przyjacielu mój - modlitwa

Przebaczam teraz tym wszystkim i zwracam wolność tym wszystkim, przez których nie mogłem uwierzyć, iż Bóg może być przyjacielsko usposobionym wobec mnie i do wszystkich innych ludzi, istot, dusz.
Przebaczam teraz tym wszystkim i zwracam wolność tym wszystkim, przez których kiedyś straciłem wiarę w osobistą przyjaźń Boga do mnie. Przebaczam teraz tym wszystkim i zwracam wolność tym wszystkim, którzy odciągali mnie od przyjaźni z Bogiem, od współtworzenia z Bogiem dla najwyższego dobra.
Pragnę odbudować przyjaźń z Tobą Boże, aby miała taką formę oraz przejawienia, które i Ty byś chciał w niej wyrazić.
Przepraszam Boże za to, że moje rozmaite urazy i żale negatywnie wpływały na naszą przyjaźń i wzajemne relacje w czasie, w czasach i w półczasach. Chętnie z moją duszą przyjmujemy, doświadczamy i przejawiamy osobistą przyjaźń z Bogiem i z wszystkimi innymi istotami. Wiem i rozumiem, że w moim sercu, w czakrze serca, w duszy i w umyśle jest mocno ugruntowana osobista przyjaźń z Bogiem i z wszystkimi innymi istotami.
Przebaczam teraz tym wszystkim i zwracam wolność tym wszystkim, którzy wmówili mi, że ja......... nie mam prawa przyjaźnić się z Bogiem, że Bóg jest bardzo daleko od takich postaci jak ja …..., i jak moja Dusza. Przebaczam teraz tym wszystkim i zwracam wolność tym wszystkim, którzy stali się dla mnie niezastąpionymi pośrednikami do osobistej przyjaźni z Bogiem.
Ja... zawsze zasługuję na osobistą przyjaźń z Bogiem.
Przepraszam wszystkich, których kiedykolwiek potępiałem, karałem, niszczyłem za ich osobistą przyjaźń z Bogiem, za ich kontakt z Bogiem.
To jest prawda, że dla mnie samego i dla innych inicjacja mojej osobistej przyjaźni z Bogiem była zaskakująca, że stała się tak bardzo owocna w pozytywne skutki dla mnie i dla całego wszechświata. Wiem, że rozum wielu ludzi odrzuca możliwość zawarcia i utrzymania osobistej przyjaźni z Bogiem, kontaktu z Bogiem. Wiem i rozumiem, że wielu szuka sobie rozmaitych pośredników, wspomożycieli, aby tylko Bóg ich samych gdzieś nie wypatrzył i nic od nich nie chciał. Ja taki nie jestem.
Lubię z moją duszą przyjmować, doświadczać, wyrażać i przejawiać osobistą przyjaźń z Bogiem i z wszystkimi innymi istotami. Jestem wolny od całego strachu przed doświadczaniem osobistej przyjaźni z Bogiem i z wszystkimi innymi istotami.
Z łatwością i z satysfakcją przyjmujemy, doświadczamy i przejawiamy z moją duszą osobistą przyjaźń z Bogiem i z wszystkimi innymi istotami.
Potrafimy wspólnie z duszą przyjmować, doświadczać, wyrażać i przejawiać osobistą przyjaźń z Bogiem i z wszystkimi innymi istotami. Wiem i rozumiem, że w kontaktach z moją rodziną, z moimi dziećmi, żoną (mężem) rodzicami, krewnymi wyraża się, mocno ugruntowana osobista przyjaźń z Bogiem i z wszystkimi innymi istotami.
Zawsze z moją duszą przyjmujemy, doświadczamy i przejawiamy osobistą przyjaźń z Bogiem i z wszystkimi innymi istotami.
Opory innych przed moją osobistą przyjaźnią z Bogiem i z innymi istotami, nie mają dla mnie żadnego znaczenia.

Kilka innych nagranych modlitw w podobnej tematyce Link.

 


Dodano : 19-04-2018 Przez: s_majda Przeczytano: 376 razy
Komentowanie możliwe jest dla osób zalogowanych.