Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


artykułach i komentarzach w komentarzach

Losowe zdjęcie

Modlitwa Inna Niż Wszystkie
Boska aprobata - modlitwa

Proszę Boże, otwórz moje serce. Proszę pokaż mi Boże drogę, jaką mam pójść, aby zyskać aprobatę w Twoich oczach.
Proszę Boże, naucz mnie zawsze działać tak, abym była pewna i świadoma, że wszystko co robię, to robię w zgodzie z Twoją wolą, a co daje mi gwarancję Twojej boskiej aprobaty, wsparcia i pomocy.
Jestem wolna od chęci i potrzeby przypodobywania się komukolwiek i zabiegania o aprobatę oraz przychylność rozmaitych bóstw, bogiń, weryfikatorów czy innych istot, innych Dusz, a Ciebie Boże proszę wesprzyj mnie w tym moim wyborze i odprowadź Boże wszystkich tych, o których uwagę i wsparcie kiedyś zabiegałam.
Proszę Boże, aby zawsze na rozstajach dróg, Twój boski głos wskazywał mi właściwy kierunek, a moje wybory zawsze powodowały uśmiech aprobaty na Twoim boskim obliczu.
Pragnę zawsze wiedzieć wspólnie z moją Duszą co podoba się Tobie Boże, co wywołuje uśmiech na Twojej Boskiej Twarzy i radość w Sercu Twoim, co Ty Boże popierasz, co oświetlasz Światłem i jaka też jest Twoja opinia na wszelkie tematy.
Pragnę Boże wiedzieć co Ty myślisz o mnie i o mojej Duszy, jak Ty Boże nas oceniasz, co według Ciebie powinniśmy zmienić, aby zyskać i mieć na stałe wsparcie, ochronę i aprobatę w Twoich oczach.
Proszę Boże, dokonaj teraz osądu wszelkich naszych wyborów, zmierz je, zważ, oszacuj, dokonaj analizy i daj nam też stosowną wiedzę, gdzie tkwiły pomyłki i błędy, które w efekcie zaprowadziły nas na pokrętne drogi karmicznych uwikłań.
Proszę Boże, pokaż mi i mojej Duszy jak mamy się zmienić, jak i w którym miejscu w czasie, czasach i całej wielowymiarowości te i wszelkie inne korzystne zmiany mają być zainicjowane, przeprowadzone i dokonane, aby zyskać Twoje Boże wsparcie w jak najszerszym zakresie.
Ja i moja Dusza prosimy Ciebie Boże, abyś to Ty był naszym nauczycielem i osobistym przewodnikiem, a więc bez zbędnej powściągliwości zwracamy teraz wolność wszystkim nauczycielom, guru czy pośrednikom, wraz z całą zbędną wiedzą jaką nam wtłoczyli i wypromowali.
Prosimy Boże, abyś w miejsce tej wiedzy, jaką do tej pory trzymaliśmy i którą kierowaliśmy się w naszych wyborach karmicznych, dał nam wiedzę pochodzącą bezpośrednio od Ciebie; wiedzę zrozumiałą dla nas i sposobność korzystania z niej, a która to wiedza spowoduje także silną potrzebę pójścia za Twoim boskim głosem i przejawienie się jako ta istota, która ma pełne wsparcie i aprobatę u Boga.

Autorka Małgorzata Krata


Dodano : 08-06-2018 Przez: s_majda Przeczytano: 1258 razy
Komentowanie możliwe jest dla osób zalogowanych.