Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


artykułach i komentarzach w komentarzach

Losowe zdjęcie

Modlitwa Inna Niż Wszystkie
Autorytet Boga (podważanie) - modlitwa uwalniająca

Proszę Boże otwórz moje serce i Duszę na przyjęcie pozytywnych skutków tej modlitwy.
Przebaczam sobie całkowicie podważanie autorytetu Boga. Przepraszam Boże za podważanie Twojego autorytetu, prestiżu samego Boga.
Przebaczam całkowicie wszystkim, którzy inspirowali mnie do podważania autorytetu Boga i do zaprzeczania wiedzy, informacjom pochodzącym do Boga.
Przepraszamy z moją duszą za osobiste ośmieszanie Ciebie Boże, za szukania wad i uchybień. Przepraszamy również za nasze a przez nas za cudze kwestionowanie i ośmieszanie Boskiego autorytetu, Boskich dokonań.
Przepraszamy z moją duszą za osobiste traktowanie i za promowanie rozmaitych wypowiedzi Boga, wiedzy, słów, inspiracji Boga wyłącznie jako opinii lub jako mniej istotnych poglądów. Przepraszamy z moją duszą za przydawanie Bogu, za przypisywanie Bogu podłych cech i podłości jako takiej, oraz niegodnych zachowań i dwuznacznych zamierzeń. Przepraszamy z moją duszą za przydawanie Bogu, za przypisywanie Bogu skłonności do czynienia rozmaitych przekrętów. Przebaczam sobie całkowicie z moją Duszą to, że podważanie autorytetu Boga, przyniosło nam wielokrotnie bolesne i opłakane skutki.


Dodano : 28-07-2018 Przez: s_majda Przeczytano: 1231 razy
Komentowanie możliwe jest dla osób zalogowanych.