Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


artykułach i komentarzach w komentarzach

Losowe zdjęcie

Modlitwa Inna Niż Wszystkie
Oczyszczanie III oka. Modlitwa
Proszę Boże otwórz moje serce oraz moje 3 oko.
Przebaczam sobie teraz, że doprowadziłam siebie do zanieczyszczenia i zamknięcia mojego 3-go oka. Przebaczam sobie teraz że poprzez stosowanie rozmaitych używek zablokowałam sobie sama moje 3 oko. Boże uwolnij mnie teraz od wszystkich wewnętrznych i zewnętrznych przyczyn jakie doprowadziły mnie do zanieczyszczenia i zamknięcia mojego 3- oka. Przebaczam sobie teraz moje wypatrywania, moje oczekiwanie na to aby się nawalić i pogłębić moją nieprzytomność. Boże uwolnij mnie teraz od wszystkich wewnętrznych i zewnętrznych przyczyn jakie podtrzymują jeszcze zanieczyszczenia i zablokowanie mojego 3- oka. Boże uwolnij mnie teraz od wszystkich skutków, konsekwencji tego, że sama zanieczyściłam i doprowadziłam do zamknięcia mojego 3- oka. Boże uwolnij mnie teraz od wszystkich narkotycznych, hipnotycznych, transowych i telepatycznych blokad jakie podtrzymują moją nieprzytomność zanieczyszczenia i blokady mojego 3- oka. Przebaczam sobie teraz to, że moim hasłem przewodnim, moim mottem, moją ideą prowadzącą mnie wielokrotnie przez życie było nawalić się i spiętrzyć moją nieprzytomność.
Boże uwolnij mnie teraz od wszystkich moich ślubowań, przysiąg, zobowiązań i obietnic jakie podtrzymują moją nieprzytomność zanieczyszczenia i blokady mojego 3- oka.
Boże uwolnij mnie teraz od wszystkich mechanizmów działania i przejawiania się jakie podtrzymują moją nieprzytomność oraz zanieczyszczenia i blokady mojego 3- oka.
Boże uwolnij mnie teraz od wszystkich nakazów, oraz zakazów jakie podtrzymują moją nieprzytomność oraz zanieczyszczenia i blokady mojego 3- oka. Boże uwolnij mnie teraz od wszystkich moich misji, zobowiązań, posłannictw, oraz powinności, jakie podtrzymują moją nieprzytomność oraz zanieczyszczenia i blokady mojego 3- oka. Boże uwolnij mnie teraz od podtrzymywania na moim 3 oku kodów transowych. Boże uwolnij mnie teraz od wszystkich moich nawyków, przyzwyczajeń jakie podtrzymują moją nieprzytomność oraz zanieczyszczenia i blokady mojego 3- oka. Boże uwolnij mnie teraz od wszystkich mechanizmów działania i przejawiania się jakie podtrzymują moją nieprzytomność oraz zanieczyszczenia i blokady mojego 3- oka. Boże uwolnij mnie teraz od wszystkich moich oczekiwań, planów, projektów, pomysłów jakie podtrzymują moją nieprzytomność oraz zanieczyszczenia i blokady mojego 3- oka.
Boże uwolnij mnie teraz od intencji i nawyków dot. podtrzymywania na moim 3 oku intencji oraz kodów transowych bez względu na ich pochodzenie. Boże uwolnij mnie teraz od skutków i konsekwencji tego, że podtrzymywałam na moim 3 oku kody transowe.
Boże uwolnij mnie teraz od podtrzymywania wszystkich blokad w przepływie boskich energii na moim 3 oku.
Przebaczam teraz wszystkim którzy zapaćkali mi zabrudzili mi moje 3- oko. Zwracam teraz wolność i swobodę wszystkim którym pozwoliłem aby zanieczyścili, zablokowali mi moje własne 3 oko.
Bóg, wszechświat i wszystkie istoty, zawsze wspierają mnie kiedy niewinnie, bezpiecznie, wypełniony miłością żyję na trzeźwo i przytomnie.
Teraz uwalniam się od całego strachu przed wytrzeźwieniem. Przebaczam sobie wszystkie intencje niszczenia siebie i innych moim życiem doświadczanym na trzeźwo i przymnie. Przebaczam wszystkim, którzy nakazywali mi unicestwić poprzez doświadczanie nieprzytomności, poprzez alkohol i narkotyki. Moje ciało jest bezpieczne wobec przeszłości i przyszłości. Moje ciało jest bezpieczne wobec życia na trzeźwo i przytomnie.

Dodano : 26-04-2009 Przez: s_majda Przeczytano: 516 razy
Komentowanie możliwe jest dla osób zalogowanych.