Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


artykułach i komentarzach w komentarzach

Losowe zdjęcie

Modlitwa Inna Niż Wszystkie
Podtatusiały mężczyzna - intencje do przemodlenia

Kwestie techniczne dotyczące idei oraz budowania zdań przy pracy z intencjami.
Art ,,800 intencji do oczyszczenia” Link
,,Budowanie obszernych Intencji i modlitw. Rozmowa Skype o technice " Link 
,,Schemat 1 zdaniowy do intencji. " Link
Słowo (--nie) dodane przy pracy z intencjami do jakiegoś słowa oznacza, że warto je wymienić jako przeciwieństwo lub a nawet samodzielnie już w trakcie znaleźć i wypowiedzieć dowolne synonimy jakie się nasuwają na myśl razem z ich przeciwieństwami. 
np. -- bycia biedakami, chorymi dobrze jest powiedzieć również z jego przeciwieństwem
--bycia biedakami, chorymi, --nie byciabiedakami, chorymi
Pozwala to od razu maksymalnie szeroko ruszyć dany wzorzec w odmiennych aspektach, również w jego przeciwieństwie. Warto też wiedzieć- że Dusze często myślą, twierdzą, że one nie mają takich przeciwnych wzorców np. że nie są bałwochwalcami jak w danym przypadku (danym słowie).
Inny przykład:
Dusza kobiety zaprzecza byciu kiedyś złą matką. Więc dodanie tu słowa przeczenia - nie bycia złą matką pozwolić jej może na zrozumienie stanu w jakim się znajduje. 
Bycie złą matką, --nie bycia złą matką--
"-Ależ skąd nigdy w życiu! To przecież są nie moje wzorce. To co ja robię jest moją prywatną sprawą".[-Nader często mówi lub myśli o sobie dusza].

Naszego a przez nas cudzego bycia podtatusiałymi mężczyznami, których inni widzą i których omawiają jako podtatusiałych i nie tylko oraz naszego a przez nas cudzego doświadczania tego wszelkich skutków
Naszego a przez nas cudzego bycia tymi, o których się mówi, że ten pan jest m.in.: leciwy, nie pierwszej młodości, niemłody, podstarzały, postarzały, przejrzały, przekwitły, przystary, ramolowaty, sędziwy, skapcaniały, spierniczały, starawy, stareńki, starszawy, stary, stetryczały, strupieszały, w latach i nie tylko oraz naszego a przez nas cudzego doświadczania tego wszelkich skutków
Naszego a przez nas cudzego bycia tymi, o których się mówi, że ten pan jest m.in.: posunięty w leciech, w podeszłym wieku,wiekowy, zaawansowany wiekiem, zdziadziały, zesklerociały, zestarzały, zgrzybiały, zniedołężniały, zramolały, przebrzmiały, przekwitnięty, siwy, wczorajszy i nie tylko oraz naszego a przez nas cudzego doświadczania tego wszelkich skutków
Synonimy pobrałem ze strony Link.


Dodano : 12-08-2020 Przez: s_majda Przeczytano: 90 razy
Komentowanie możliwe jest dla osób zalogowanych.