Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


artykułach i komentarzach w komentarzach

Losowe zdjęcie

Modlitwa Inna Niż Wszystkie
Płaszcze auryczne i płaszcze czakramów. Modlitwa
Posiadamy w naszych energiach rozmaite formy i przejawienia owych energii; czakramy, kundalini, ciała auryczne, promienie światła, kanały itp.
Każda z tych energii jest rozdzielona od każdej innej, nawet tej podobnej.
-Mamy przecież 21 czakramów głównych odrębnych i oddzielonych od siebie( 5 ponad głową, 7 w ciele fizycznym i 9 podziemnych).
-12 ciał aurycznych (7 głównych i 5 dla których bazą jest 5 czakramów ponad naszymi głowami)itp.
Każde z ciał aurycznych i czakramów (itp.) ma swoją granicę, poza którą już nie sięga. Każde jest odrębnym tworem energetycznym, posiada własną pojemność energii. Granica rozdzielająca jest zmienna i dostosowuje się do chwilowych wahań w przepływie i poziomie energii. Dotyczy to też chwilowych skurczów i rozszerzeń przestrzeni danego ciała energetycznego.
Granica rozdzielająca jest rzeczywista i stanowi ją na ogół delikatna błonka energii, nazywana ,, np. płaszczem czakramu” lub ,,kopułką”.
Zdarzyło mi się kiedyś, że w jedną z czakr astralna istota wpuściła mi destrukcyjną energię mającą za zadanie … działać destrukcyjnie. Odesłałem to do nadawcy. Zainteresowało mnie w jaki sposób energia przeniknęła w moją czakrę. W krótkim czasie dostałem w to samo miejsce prezent od znajomego. Prezent nie był materialny ale uznałem, że nie posiadam skutecznej kontroli nad tym co się w moich energiach dzieje. Wyglądało jakby w płaszczu mojej czakry zainstalowano drzwi obrotowe, a każdy sobie wchodzi, wychodzi i robi co chce.

Otwórz proszę Boże moje serce.
Oddałem Tobie Boże na trwałe ochronę, opiekę nad wszystkimi moimi płaszczami energetycznymi. Oddałem Tobie Boże na zawsze ochronę, opiekę nad integralnością wszystkich moich płaszczy energetycznych. Oddałem Tobie Boże na zawsze ochronę, opiekę nad wszystkimi moimi płaszczami energetycznymi moich czakramów i ciał aurycznych. Oddałem Tobie Boże na zawsze ochronę, opiekę nad płaszczem energetycznym czakramu mojego serca. Oddałem Tobie Boże na zawsze ochronę, opiekę nad każdym płaszczem energetycznym mojej własnej duszy i całej mojej istoty. Proszę Ciebie Boże o pełną ochronę i opiekę nad wszystkimi moimi płaszczami energetycznymi.
Proszę Ciebie Boże, dokonaj teraz kasacji wszystkich moich intencji, nawyków i potrzeb, jakie umożliwiały innym istotom przenikanie poprzez moje własne płaszcze energetyczne.
Proszę Ciebie Boże, dokonaj teraz kasacji wszystkich moich intencji, nawyków i potrzeb, jakie umożliwiały innym istotom naruszanie całości moich własnych płaszczy energetycznych. Proszę Ciebie Boże, dokonaj teraz kasacji wszystkich moich intencji, nawyków i potrzeb, jakie umożliwiały innym istotom destrukcyjną penetrację moich energii, mojej Duszy, moich czakramów i ciał aurycznych, poprzez moje własne płaszcze energetyczne.
Przebaczyłem sobie to, że kiedyś awatarowie mojej Duszy oraz moja Dusza naruszali całość cudzych płaszczy energetycznych. Proszę Ciebie Boże, dokonaj teraz kasacji wszystkich moich intencji, nawyków i potrzeb, jakie umożliwiały innym istotom przedzieranie moich własnych płaszczy energetycznych.
Proszę Ciebie Boże na zawsze, o pełną opiekę i ochronę mojej istoty przed wszystkimi, którzy kiedyś przedarli się poprzez moje płaszcze energetyczne. Proszę Ciebie Boże na zawsze, o pełną opiekę i ochronę mojej istoty przed wszystkimi, którzy chcieliby przedrzeć się poprzez moje płaszcze energetyczne.
Zabraniam innym istotom, nawet tym które lubię, które kocham i szanuję niszczyć moje płaszcze energetyczne, niszczyć jakiekolwiek moje własne energie, dane mi przez Boga stwórczej siły.
Dodano : 17-05-2009 Przez: s_majda Przeczytano: 514 razy
Komentowanie możliwe jest dla osób zalogowanych.