Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


artykułach i komentarzach w komentarzach

Losowe zdjęcie

Modlitwa Inna Niż Wszystkie
Piękne kobiety. Modlitwa

Otwórz teraz Boże moje serce.
Uwalniam się od identyfikowania się z myślami o głupocie i pomieszaniu umysłowym pięknych, zgrabnych i inteligentnych kobiet. Przebaczam sobie, że ceniłem siebie samego mniej, niż piękne, zgrabne i inteligentne kobiety. Uwalniam się od reagowania na piękne, zgrabne i inteligentne kobiety, jak seksualny fanatyk. Akceptuję to, że moja wartość w oczach Boga jest równa wartości każdej pięknej, zgrabnej i inteligentnej kobiety. Uwalniam się od potrzeby udowadniania, że jestem mężczyzną mądrzejszym i lepszym od pięknych, zgrabnych i inteligentnych kobiet. Uwalniam się od potrzeby bycia mężczyzną mądrzejszym i lepszym od pięknych, zgrabnych i inteligentnych kobiet. Nie muszę posiadać penisa -szturmowca aby spotykać piękne, inteligentne kobiety.
`Uwalniam się od pomysłów, by potępiać kobiety za piękne ciało, za zgrabność i inteligencję, lub za brak inteligencji.
Uwalniam się od zazdrości, że jakaś piękna, zgrabna i inteligentna kobieta potrafi zarobić miesięcznie więcej niż ja. Uwalniam się od lęków przed staniem się ofiarą pięknych, zgrabnych i inteligentnych kobiet i wykonywanych przez nie praktyk a wtym seksualnych, magicznych, wiedźmich i nie tylko. Uwalniam się od budowania swego poczucia wartości na udowadnianiu sobie swej wyższości wobec pięknych, zgrabnych i inteligentnych kobiet. Uwalniam się od ciekawości dla zboczonych praktyk i od podniecenia, które towarzyszy myślom i rozmowom o pięknych, zgrabnych i inteligentnych kobietach. Przebaczyłem to, że lękałem się, że obawiałem się pięknych, ładnych, zgrabnych, inteligentnych kobiet i dziewcząt. Uwalniam się od presji podniecenia ludzi mówiących o pięknych, zgrabnych i inteligentnych kobietach. Uwalniam się od potrzeby udowadniania, że jestem mężczyzną, samcem, a wtym samcem alfa, gotowym zostać ojcem tłumu dzieci. Przebaczam sobie, że chciałem być atrakcyjny dla otoczenia przez pielęgnowanie niechęci do głupich, nieprzytomnych, nawalonych kobiet i przez ciągłe gadanie o nich. Jestem wolny od potępiania i od zwalczania pięknych, zgrabnych i inteligentnych kobiet.
Przebaczyłem wszystkim, którzy wmówili mi, że piękne, zgrabne, inteligentne dziewczęta i kobiety są naczyniem pełnym grzechu, że to są wszystko k...., dzi...ki i trzeba je omijać z daleka. Bóg zawsze i wszędzie zapewnia mi całkowitą i pełną ochronę kiedy piękne, zgrabne, inteligentne, niewinne, radosne i szczęśliwe kobiety są przy mnie.
Uwalniam się od ostentacyjnego gardzenia pięknymi, zgrabnymi i inteligentnymi kobietami. Z łatwością mogę się przyznać do tego, że moja Dusza inkarnowała kiedyś jako piękna, zgrabna i inteligentna kobieta.

Przebaczyłem wszystkim pięknym, ładnym, zgrabnym, inteligentnym kobietom i dziewczętom, że sprawiały mi ból i zadawały cierpienia. 
Przebaczam sobie, że czułem pociąg do pięknych, zgrabnych i inteligentnych kobiet.
Przebaczam sobie podniecenie, które czułem wobec pięknych, zgrabnych i inteligentnych kobiet.
Uwalniam się od lęku przed dominującymi pięknymi, zgrabnymi i inteligentnymi kobietami w seksie i w życiu codziennym. Uwalniam się od przekonania, jakoby kobieta była pożerającą samicą, nie mającą pojęcia o prawdziwej miłości w sercu i przyjaźni.
Uwalniam się od przekonania, jakoby seks z pięknymi, zgrabnymi i inteligentnymi kobietami, że miłość do pięknych, zgrabnych i inteligentnych kobiet stanowiło śmiertelne zagrożenia dla mnie oraz mojej duszy. Przebaczam wszystkim kobietom, które traktowały mnie jako potencjalne lub rzeczywiste źródło nasienia.

fragmenty

 


Dodano : 20-05-2009 Przez: s_majda Przeczytano: 724 razy
Komentowanie możliwe jest dla osób zalogowanych.