Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


artykułach i komentarzach w komentarzach

Losowe zdjęcie

Modlitwa Inna Niż Wszystkie
Przepraszam Boże. Modlitwa
Nie pytałem Boga czy chce moich przeprosin.
Jeśli ja oraz moja Dusza oczekujemy na przeproszenie od krzywdziciela to i Bóg może tego od nas oczekiwać. Z uwagi na nieznane mi teraz okoliczności wcześniejszych działań mojej Duszy i jej dawnych ziemskich awatarów, przepraszam dziś Boga bez czekania na Jego zachętę.


Boże proszę otwórz teraz moje serce.
Przepraszam Ciebie Boże za to, że Miłość moja, że Miłość mojej własnej Duszy i jej awatarów do Ciebie nie zawsze była taka sama jak Boża Miłość do nas. Przepraszam Ciebie Boże mego serca za to, że ja sam, że moja Dusza i jej awatarowie przez wiele wcieleń nie chcieliśmy uznać prymatu Miłości Bożej nad nami, nad naszym istnieniem. Przepraszam Boże za to, że Miłość moja, że Miłość mojej własnej Duszy i jej awatarów do Ciebie Boże nie zawsze była tak piękna, tak czysta i jasna jak Boża Miłość do nas. Przepraszam Ciebie Boże za to ja sam, że moja Dusza i jej awatarowie wielokrotnie pasożytowaliśmy na Miłości Bożej, nic dobrego w zamian nie dając od siebie. Ta epoka zakończyła się już bezpowrotnie.
Przepraszam Ciebie Boże mego serca za to, że ja sam, że moja Dusza i jej awatarowie przez wiele wcieleń tak kiepsko przyjmowaliśmy Miłość do serca i nędznie też dawaliśmy Miłość sobie oraz innym istotom. Przepraszam Ciebie Boże mego serca za to, że ja sam, że moja Dusza i jej awatarowie przez wiele wcieleń używaliśmy Miłości Bożej, Bożych mocy do destrukcji i zniszczenia.
Przepraszam Ciebie Boże za to, że Miłość moja, że Miłość mojej własnej Duszy i jej awatarów do Ciebie nie zawsze była chętnie i łatwo kierowana zwrotnie do Ciebie Boże. Przepraszam Ciebie Boże wszechmogący za to, że ja sam, że moja Dusza i jej awatarowie przez wiele wcieleń zawężaliśmy i zmniejszaliśmy coraz bardziej ilość Miłości Bożej jaką chcieliśmy wyrażać z radością poprzez moje serce. Przepraszam Ciebie Boże stwórczej Miłości za to, że ja sam, że moja Dusza i jej awatarowie przez wiele wcieleń przyjmowaliśmy Miłość i używaliśmy Miłości Bożej, Bożych mocy przeciwko innym istotom, przeciwko Bogu. Przepraszam Ciebie Boże mego serca za to, że ja sam, że moja Dusza i jej awatarowie przez wiele wcieleń zamiast brać i używać Miłości Bożej jako podstawowego budulca mojego ciała i mojej energetyki to zatruwaliśmy siebie, moje nerki, energie za pomocą emocji i toksycznych intencji, szkodliwych działań.
Przebaczyłem, że odrzucając kiedyś Miłość Bożą moja Dusza i jej awatarowie sprawili to, że moje łańcuchy DNA, moja kundalini, moje skrzydła, moje wszystkie energie uległy degradacji i zablokowane mocno przyblakły. Przepraszam Ciebie Boże stwórczej Miłości za to, że ja sam, że moja Dusza i jej awatarowie przez wiele wcieleń omijaliśmy z daleka i tak długo Miłość Twoją i Twoje wszechmogące wsparcie dla nas.
Przepraszam Ciebie Boże stwórczej Miłości za to, że ja sam, że moja Dusza i jej awatarowie przez wiele wcieleń zamiast brać i używać pełnię Miłości Bożej woleliśmy zwiedzać materialne i astralne Mroki, Ciemności oraz doświadczać cierpienia i nędznej wegetacji. Przepraszam teraz wszystkie dusze, wszystkie istoty i ich awatarów przeciwko którym ja sam, moja Dusza i jej awatarowie użyliśmy Miłości Bożej oraz boskich mocy. Proszę teraz o Sąd Boży pomiędzy mną, moją Duszą i tymi wszystkimi istotami, wobec których użyliśmy kiedyś Miłości Bożej oraz boskich mocy. Przyjmuję teraz z szacunkiem orzeczenie Boga stwórczej Miłości w przedmiotowej sprawie.
Proszę Boże stwórczej mocy Miłości, zdejmij teraz ze mnie oraz z mojej Duszy piętno istoty, jaka użyła kiedyś Miłości Bożej oraz boskich mocy do destrukcji oraz do zniszczenia.
Dodano : 20-06-2009 Przez: s_majda Przeczytano: 1175 razy
Komentowanie możliwe jest dla osób zalogowanych.