Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


artykułach i komentarzach w komentarzach

Losowe zdjęcie

Modlitwa Inna Niż Wszystkie
Salomon
Salomon
E. Cayce pisał o królach żydowskich że m.in. symbolem Dawida był heksagram, Salomona pentagram. Obaj władcy wnieśli własny wkład w międzynarodową, czytelną dla wszystkich symbolikę magiczną. Gwiazda Dawida i pentagram są dziś niezbędnym elementem praktyki każdego szanującego się maga, a pentagramem kręconym astralnie w lewą stroną można rozbić nawet ciężką postać raka.

Symbole te ustanowili obaj dla prywatywnych wyłącznie celów podczas Indyjskich inkarnacji i nie miały one nigdy żadnego magicznego odniesienia. Wszelkie magiczne czy ochronne działania na obu gwiazdach kierują energie do ich dusz i materialnych osobowości. Są jakby to powiedzieć, formami działań bałwochwalczych dla tych którzy tak zechcą czynić. Przecież mamy Boga któremu należy oddać wszystkie troski i kłopoty.
Na planach otrzymanych od ojca wybudował Salomon świątynię poświęconą jedynemu Bogu. W budownictwie próbował rywalizować z nim Justynian Wielki, który po ukończeniu świątyni Mądrości Bożej (Haja Sofia) z dumą oświadczył ,,Salomonie prześcignąłem Ciebie”.

O Salomonie Cayce pisał też przy okazji kilku jego innych wcieleń. Wymieniał go jako istotę bliską oświecenia. Nie oświecił się wówczas gdyż namiętnie kochał swoje liczne żony. Pozostał jednak na wiele kolejnych wcieleń nie z ich powodu, ale dla swego ojca.
Z innej inkarnacji znamy go jako Sygin, legendarne uosobienie ochronnej miłości żony do męża.
Utrzymując się przez długi czas na powierzchni z widocznym, ogromnym, jasnym sercem Salomon stał się bramą, poprzez którą boża miłość zainicjowała na Ziemi przygotowania do roku 2012.
Salomon jest w obecnym wcieleniu najbliższy oświecenia duszy. Jest na to zjednoczona zgoda i duszy i jej obecnego awatara.
Z uwagi na jego znaczącą dawniej i dziś działalność dobrze jest już teraz rozliczyć się ze wspólnej karmicznej przeszłości. Salomon tak samo jak Dawid i inni stworzył własne liczne ziemskie i astralne żołnierskie armie. Podziękujmy jemu za wspaniałe dowodzenie.
Poprośmy Boga naszych serce o uwolnienie od obowiązku dalszej służby w armiach Salomona (przy okazji w armiach Dawida).
Dobrze jest poprosić o uwolnienie od wszystkich karmicznych uwikłań pomiędzy Salomonem i jego duszą a Tobą i Twoją duszą.
Korzystnym też będzie przeprowadzenie sądu bożego wg podanej na stronie procedury.
Dodano : 29-06-2009 Przez: s_majda Przeczytano: 874 razy
Komentowanie możliwe jest dla osób zalogowanych.