Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


artykułach i komentarzach w komentarzach

Losowe zdjęcie

Modlitwa Inna Niż Wszystkie
Jeśli Boże Ty w tym jesteś, to ja to biorę. Modlitwa
Miałem pewien kłopot i wątpliwości, czy jest mi wolno przyjąć coś od pewnej osoby(czy jest to bezpieczne). Prosiłem przecież o to Stwórcę a nie tę osobę. Kiedy jednak dać chciała mi osoba, to nie byłem już pewien skutków jakie się pojawią. Bóg akceptuje wszystko i wszystko może zaistnieć, dobro oraz zło. Pieniądze np. mogą pochodzić z kradzieży i przestępstw, które przecież się dokonują, ale raczej nie na ,,zlecenie" Stwórcy.

Otwórz teraz Boże moje serce. Jeśli Boże Ty w tym (opisz swój własny temat) jesteś, to ja to biorę wspólnie z moją duszą.
Jeśli Boże Ty w tym(..........) jesteś, to ja to wszytko biorę i przyjmuję tego pozytywne skutki. Jeśli Boże Ty jesteś w jasności, w czystości mojego serca, to ja je wszystkie przyjmuję i urzeczywistniam.
Jeśli Boże Ty jesteś w zdrowiu mego ciała, w moich czystych energiach, to ja je wszystkie przyjmuję i urzeczywistniam. Jeśli Boże Ty jesteś w pozytywnych skutkach moich działań, to ja je wszystkie przyjmuję i chętnie doświadczam. Jeśli Boże Ty jesteś w pieniądzach i bogactwie, jakie daje mi wszechświat, to ja je wszystkie przyjmuję i raduję się nimi. Jeśli Boże Ty jesteś w wolności od urojeń, w wolności od cierpienia, w wolności od biedy, nędzy, to ja biorę tę wolność wspólnie z moją duszą. Jeśli Boże Ty jesteś w wolności od wszelkich spętań dokonywanych przez istoty astralne, przez Archanioły, przez grupę Fioletowego Płomienia, to ja biorę tę całą wolność. Jeśli Boże Ty jesteś w wolności od karmy, od karmicznej przeszłości mojej duszyczki, to ja biorę tę całą wolność.
Jeśli Boże Ty jesteś w pieniądzach i bogactwie jakie masz dla mnie, jakie nadchodzą, to ja niewinnie biorę je wszystkie.
Jeśli Boże Ty jesteś w wolności od wszelkich spętań dokonywanych przez żywych bogów, przez bogów astralnych, przez półbogów, asurów i guru, to ja biorę tę całą wolność. Jeśli Boże Ty jesteś w moim szczęściu małżeńskim, moich osobistych radościach, to ja biorę je wszystkie.
Jeśli Boże Ty jesteś w majątku, kosztownościach, złocie jakie daje mi wszechświat, to ja je wszystkie chętnie przyjmuję i cieszę się nimi bezpiecznie.
Jeśli Boże Ty jesteś w obfitościach łask i dobrodziejstw, które jeszcze ma dla mnie Ziemia i wszechświat, to ja biorę je wszystkie, zgodnie z Twoją wolą i również dla dobra mojego oraz innych istot.
Jeśli Boże Ty jesteś za całkowitym oświeceniem mojej duszy oraz osobowości, to jesteśmy na oświecenie zdecydowaniu. Zatem niech się dokona pełne nasze oświecenie. Bierzemy je, już teraz dziękując Tobie Boże za wsparcie.
Dodano : 20-11-2010 Przez: s_majda Przeczytano: 1186 razy
Komentowanie możliwe jest dla osób zalogowanych.