Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


artykułach i komentarzach w komentarzach

Losowe zdjęcie

Modlitwa Inna Niż Wszystkie
Szukałem Ciebie Boże. Modlitwa
Otwórz proszę Boże moje serce.
Tyle wcieleń szukałem Ciebie Boże.
Przebaczyłem to że martwiąc się, przez tak wiele wcieleń szukałem Boga-nie pytając Ciebie Boże, gdzie Ty jesteś. Przebaczyłem to, że szukałem Ciebie Boże w sercach innych ludzi, poza sercem moim. Przebaczyłem to, że moja dusza szukała Ciebie Boże pośród bogów astralnych, półbogów, asurów-nie pytając Ciebie Boże, gdzie Ty jesteś. Przebaczyłem to, że moja dusza szukała Ciebie Boże za pośrednictwem archaniołów, Beliala, grupy fioletowego płomienia i wszelakich innych cwaniaków. Przebaczyłem to, że moja dusza szukała Ciebie Boże prowadzona głupotą i nieprzytomnością własną oraz innych istot.
Akceptuję to, że przez tak wiele wcieleń szukałem Ciebie Boże w sposób godny chwały. Przebaczyłem to, że moja dusza szukała Ciebie Boże prowadzona przez dogmaty religijne, mistyczne odjazdy, fałszywych pośredników-nie pytając Ciebie samego Boże, gdzie Ty jesteś.
Przebaczyłem to, że moja dusza szukała Ciebie Boże pośród tych co siebie ogłosili bogiem na tej Ziemi-nie pytając Ciebie Boże, gdzie Ty jesteś.
Przebaczyłem to, że moja dusza szukała Ciebie Boże też w sposób beznadziejny, aby tylko nie odnaleźć, nie stanąć w światłości. Przebaczyłem to, że moja dusza szukała Ciebie Boże prowadzona błędnymi wskazówkami innych, ich presjami, pomieszaniem.
Przebaczyłem to, że moja dusza szukała Ciebie Boże w światach astralnych, mentalnych, przyczynowych-nie pytając Ciebie Boże, gdzie Ty jesteś.
Przebaczyłem to, że moja dusza szukała Ciebie Boże prowadzona własnymi błędami z przeszłości.
Przebaczyłem to, że szukałem Ciebie Boże pośród bóstw tantry seksualnej, prostytutek i alfonsów. Przebaczyłem to, że moja dusza szukała Ciebie Boże prowadzona przez nieświadomych religijnych przywódców, guru, religijne egregory, kapłanów i arcykapłanów.
Dodano : 23-12-2010 Przez: s_majda Przeczytano: 1145 razy
Komentowanie możliwe jest dla osób zalogowanych.