Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


artykułach i komentarzach w komentarzach

Losowe zdjęcie

Modlitwa Inna Niż Wszystkie
Najpierw dla duszy czy dla osobowości?
,,Najpierw dla duszy, a może chcesz odwrotnie?” usłyszała kiedyś znajoma.
Warto sobie poszukać własnej odpowiedzi na to pytanie.
Bioterapeuta uzdrawiał kilka miesięcy osobę chorą. Nie było specjalnej poprawy, ale stan się nie pogarszał. Któregoś dnia odwiedziła go dusza chorującej i poprosiła o zaprzestanie wszelkich działań ,,bo chce już odjeść”. Śmierć nastąpiła w ciągu 2 miesięcy.
Kiedy pracujemy z ciężko chorym to uzdrowienie nastąpi błyskawicznie o ile zaangażuje się duszę, o ile dusza zostanie przekonana. Plamy rakowe ze skóry znikły w ciągu 3 dni komuś, to twardo postawił własną duszę przed stwórcą jako sprawcę.
Podobnie będzie w każdej innej kwestii dotyczącej pieniędzy, seksu czy związków.
Na własnym przykładzie podam, że kwestie finansowe blokowała mi dusza poglądami wyniesionym z tybetańskich inkarnacji. To ona musiała ponownie dowiedzieć się i zrozumieć czym dla europejczyka jest brzemię ślubowań bodhisattwy. Uczyniła to kierując osobowość na zajęcia Regresingu, gdzie ja uzyskałem odpowiednie doświadczenia i wglądy dostępne przecież w całości dla mojej duszyczki.
Najpierw dusza musi być otwarta na zmiany.
Najpierw dusza musi otworzyć energie ludzkiego serca własną czakrę.
To dusza ludzka ponownie otwiera skrzydła, a człowiek jedynie wyraża zgodę.
To dusza ludzka oświeca się na miarę Buddy. Widać przecież światło duszy a nie ludzkie poprzez 3 jasnowidzące oko.
Działanie odwrotne nie sprawdza się. Kiedy awatar zechce mieć np. więcej pieniędzy, lecz dusza nie będzie energetycznie gotowa na ich przyjęcie, to odrzuci wszystkie jego starania. Może też dojść do szybkiej utraty łatwo zarobionych pieniędzy.
Wiele osób boryka się z samotnością, afirmuje związki lecz nie rozlicza duszy z karmy, nie zachęca jej do zmiany intencji. To dla tego niewiele zmienia się w życiu jednostki.
Uwalniamy równolegle i duszę i osobowość od złej karmy (przeszłości).
Dążąc do oświecenia działamy dla duszy i osobowości.
Dla siebie i duszy proszę o przejawienie pełni jego boskich energii.
Dla siebie i duszy proszę o odbudowę skrzydeł (choć posiada je tylko dusza).
Dla siebie i duszy proszę o łatwość w realizacji planu Boga.

Kiedy zadbamy od duszę, ona przychyli nam nieba dostępnego dla niej.
Dodano : 13-01-2011 Przez: s_majda Przeczytano: 1681 razy
Komentowanie możliwe jest dla osób zalogowanych.
 • Sławomir M. 30-07-2013 19:34:42

  [18:00:38] Mirka: wiesz na ziemi sami bogowie, boginie
  mają takie doświadczania, utożsamienia, przekonania
  [18:02:58] Joanna: tia, ziemia - planeta bogów, bogiń... dla innych nie ma miejsca a już w szczególnosci dla samego Stwórcy Życia....Niezłą balangę mają tam na górze..
  [18:03:13] Mirka: gdzie na górze?
  [18:03:52] Joanna: no wiesz, co na górze to na dole :)
  [18:04:02] Mirka: na górze mam strych
  więc strych mam na dole?
  [18:05:12] Joanna: a to chyba w biblii było napisane nieprawdaż? z tym co na górze to i na dole... Znawcą pism nie jestem, to jeden z bardziej znanych kodów.
  [18:05:15] Mirka: kodowania że ,,niebo,, to przebywają święci, a w ziemii to piekło, ogień piekielny
  nad osobowością jest Dusza
  co Dusza chce jest na ,,dole,,

  dziwne piętrowe powiedzenia i hierarchie feudalne ;)

  [18:09:34] Joanna: w takim razie czy MD (moja Dusza) jest nad??? bo w sumie skoro ona przy całej swojej nietrzeźwości, ma pierwszeństwo w kontakcie z BSŻ to mogłoby się wydawać, że jest blizej Stwórcy, a na dodatek jak blokuje odpowiedzi od Stwórcy do mnie i wycofuje oddawane INP to znaczy że ma więcej praw niż osobowość, czyli jest nad.. czyż nie?

  [18:10:14] Mirka: czekałam na tą reakcje :D

  Dusza robi co jej się podoba, do czasu...

  [18:11:40] Joanna: czekałam na tą reakcje wiadomo! znany z ciebie podpuszczacz ;)

  [img]http://www.modlitwainnanizwszystkie.pl/images/photoalbum/album_3/huna_t2.jpg[/img]
  Artykuły
  Nie nazywaj swojej Duszy podświadomością
  Czym jest Dusza ? W tej publikacji zajmuję się nieporozumieniem jakim jest nazywanie ludzkiej Duszy mianem podświadomości. 
  Termin Dusza nie przyjął się u ludzi zajmujących się rozwojem duchowym, ani we współczesnej psychologii. 
  Posłuż się mną Boże
  Posłuż się mną Boże stwórczej Miłości, oto do Twojej dyspozycji są całe moje własne serce, Dusza, umysł i osobowość doświadczające wzorcowego ładu, harmonijności i porządku zgodnego zawsze z Twoim bożym planem. Do Twojej dyspozycji Boże zawsze i wszędzie są wszystkie moje własne energie, moje wszystkie talenty i umiejętności. 
  Biorę od Boga wszystko
  Kilkoro moich znajomych ma w Duszy zapisany taki wzorzec funkcjonowania: Żyję i działam tylko dla Boga... ale poprzez wyrzeczenie. Tu pokazuje się zaraz odrębna dla każdego i długa lista wyrzeczeń...
  Moja Dusza miała kiedyś wątpliwość czy brać od Boga wszystko. Czy brać wszystko teraz, czy może kiedyś tam w przyszłości. Może wypada wziąć jedynie odrobinkę ?
  Chciała poznać moje zdanie.
  Wola Boga. Modlitwa
  Wola Twoja Boże jest zawsze dla mnie drogą po której ja chętnie i łatwo podążam wspólnie z moją własną duszą.
  Przebaczyłem to, iż nie byłem świadomy, że moja Dusza, że jej awatarowie i ja sam wielokrotnie działaliśmy sprzecznie wobec woli Boga, wobec planu Boga. 
  Wola Twoja Boże twórczej mocy jest mi zawsze najbliższa, najwłaściwsza.
  Jedno ze światłem. Modlitwa

  Chętnie i łatwo przejawiam jedność z właściwym dla mnie bożym światłem na wszystkich moich 12 ciałach aurycznych. Chętnie i łatwo przejawiam jedność z właściwym dla mnie bożym światłem, ponieważ taka jest moja natura ukochanego dziecka Boga, natura mojej duszy i osobowości. Chętnie i łatwo przejawiam jedność z właściwym dla mnie bożym światłem na wszystkich moich czakramach głównych, na czakrach pobocznych i na punktach akupunkturowych.


  Oświecam się w tym wcieleniu mojej duszy. Modlitwa
  Rozliczyłem się przed Bogiem i wszechświatem ze współpracy z archaniołami i grupą beliala- przeto proszę Boże oświeć mnie i moją Duszę Twoją stwórczą mocą. Proszę Boże wchłoń w siebie teraz i usuń wszystkie tamy, zatory, blokady jakie ustawiła sobie moja dusza i jej awatarowie na własnej drodze do oświecenia.
  Dusza i rozwój pseudo duchowy
  Czy rzeczone Etapy Rozwoju Duchowego mają jakieś odniesienie od naszego oświecenia ? Czy używanie w nazwie Etapy Rozwoju Duchowego mają jakieś odniesienie do duszy, podświadomości, a może opisują rozwój osobowości? Z hałasu jaki powstaje w obronie podświadomości wynika, że Etapy Rozwoju Duchowego z Duszą nic wspólnego nie mają bo albo badana jest sama dusza albo nie. Jeśli nie bada się Duszy no to co? Jak to jest, że ktoś kto wypiera duszę i odniesienia do niej równocześnie propaguje swoje poczynania jako rozwój duchowy, zawłaszczając termin do innych praktyk?
  Sukcesy twojej duszy. Modlitwa
  Wdrażam w moje życie sukcesy duchowe oraz materialne ponieważ cieszą mnie wszystkie tego pozytywne rezultaty. 
  Każdy mój prawdziwy sukces przynosi sukces mojej duszy. Wdrażam w moje życie trwałe sukcesy duchowe oraz materialne , ponieważ taka jest też wola Boga a ja jej nie neguję i Bogu nie zaprzeczam. Doceniłem wszystkie prawdziwe, trwałe sukcesy mojej duszy. Jestem osobowością mojej duszy na Ziemi a więc cieszą mnie wszystkie trwałe, prawdziwe sukcesy mojej duszy, jakie wspólnie osiągamy. Wdrażam w moje życie trwałe sukcesy duchowe oraz materialne, ponieważ oboje z duszą zyskujemy na tym a wielkie korzyści odnosi także cały wszechświat.
  Karma i prawo łaski wg E. Caycego
  Nasza karma (karma naszych dusz)jest rezultatem używania wolnej woli. Wybory, których dokonaliśmy w zgodzie z wolą Boga dają nam siłę do wyrażenia ojcowskiej miłości i powrotu do Niego. Wybory w ducha buntu przynoszą trudności, które musimy napotkać powracając do Stwórcy. Nawet owe trudności mają swój cel. Wszystkie ciężkie doświadczenia, którym stawiamy czoła, są dla nas wezwaniem do poprawy. Dają nam sposobność do zyskania siły duchowej i przezwyciężenia egoistycznych skłonności z powodu których zaistniały. Jednej z osób Cayce powiedział, że trudno­ści „staną się kamieniami, po których można przejść rzekę, a nie kamieniami-zawalidrogami, jeśli wewnętrzna wiara jednostki - jej związki z Siłami Tworzenia czyli Bogiem - będzie wykorzystywana twórczo, a nie do pobłażania sobie czy podniesienia swej pozycji..." (1494-1).
  Mechanizmy wcieleń wg Edgara Cayce,,go
  Reinkarnacja dotyczy duszy, tej części nas samych, która istnieje niezmiennie pod­czas okresów zamieszkiwania ludzkiego ciała i tych „pomiędzy" nimi. Czy dusza jest uwikłana w ziemskie życie czy też nie, doświadcza przeżyć mogących pomóc jej w rozwoju i powrocie do świadomości pełnej mi­łości i jedności z Bogiem.
  Dokąd zaprowadzi nas reinkarnacja- wg Caycego 
  Inaczej niż większość osób zajmujących się tzw ,,duchowością czy rozwojem duchowym” ja piszę, iż to nie my ludzie inkarnujemy ale nasz dusze. Jest to zgodne z ridingami Caycego, ale informacja ta ginie już w książkowych opisach i komentarzach. To ważne rozdzielenie, oraz istotna wiedza, kto inkarnuje i kto ponosi odpowiedzialność za błędy poprzednich wcieleń. Jako dawny żołnierz walczyłem na wojnach nie ja sam Sławek ale inne ziemskie wcielenie mojej duszy. Dla uściślenia tego faktu dodałem w kilku pierwszych danach cytowanej książki w nawiasie słowo dusza. 
  Co dalej po otwarciu czakry serca?
  Po otwarciu przez Boga czakry ludzkiego serca, żyje się prawie tak samo jak przed. Piszę to na podstawie obserwacji sporej już grupy osób, którym serca wypełniło światło w odpowiedzi na wzniosłe modlitwy brzmiące tak; ,, proszę otwórz Boże moje serce”. U mnie i w grupie znajomych światło pojawiło się w ten sam sposób, dopiero po pełnej odbudowie skrzydeł. To może być istotny szczegół. 
  Prawo łaski. Modlitwa
  Otwórz proszę Boże moje własne serce, moją własną Duszę, umysł, wszystkie czakramy oraz kanał czakrowy na kontakt z Tobą, na Twoją bożą światłość, Miłość, na Twoją Prawdę, na Twoją Wolę, na Twoje boskie prowadzenie.
  Koło Samsary, uwalanie się od wkodowanego myślokształtu

  W miejscu pozytywnych energetycznych mocy Koło Samsary oddałem Bogu. To które możesz mieć wkodowane we własnych energiach, może wyglądać jak na rysunku. Link ,,Moje” Koło Samsary założone było na III oku. Mały świetlisty krążek blokujący przepływ światła oraz informacji.
  Prawa i obowiązki dusz wobec Boga. Readingi E. Caycego
  Boskie decyzje na ogół są ostateczne i niewielu potrafi wyprosić dla siebie, bądź innych jakiekolwiek zmiany. 
  Poniższe zestawienie przedstawia uzgodnienia zawarte pomiędzy pewnymi duszami a Bogiem. Sprawa wg Caycego dotyczyła chęci ratowania dusz, które zstąpiły jako pierwsze, ok. 10 mln lat temu, w Ziemskie światy materialne. 
  Uzdrawianie na siłę i wbrew cudzej woli.
  Po upływie kilku lat temat powrócił ze zdwojoną siłą i również bez chęci do zmiany intencji samej duszy oraz osobowości. Zaczęły się przepychanki, kto komu bardziej dokopie swoimi chorobami. Pozostawiłem wszystko Bogu, i po raz pierwszy wycofałem się. 
  Krytycznie o Bogu. Rozważania
  Wszędzie są znaki boskie, i boskie podpowiedzi, ale nie tak że obsesyjnie ich trzeba wyszukiwać jak czynią to różni nawiedzeni od archaniołów. 

  Ludzie ani Dusze nie potrafią pojąć jak Bóg może być taki okrutny, że zsyła choroby, nieszczęścia, blokady na innych a zwłaszcza na nich samych. W ogóle co to jest za Bóg! Stąd rodzi się bunt przeciw Bogu- nie rozumieją....Chcą Go zniszczyć, zastąpić- znajomy niedawno mówił "Ja bym wszystkich obdarował miłością byłaby idylla. Ale już nie patrzą że ci "biedni" ludzie, Dusze same tego chciały co posiadają. 
  Gniew na Boga
  Z niezadowolenia pojawia się chęć ,aby Bóg zmienił decyzję ale na WARUNKACH Duszy lub/i inkarnacji

  A najlepiej gdyby Bóg sił Stwórczych Miłości wymazał wszystkie przewinienia, obciążenia wobec wszelkich Dusz, jakie kiedyś zostały przez jakąś tę Duszę skrzywdzone. Chciałyby Dusze od razu doznać takiej łaski...to powstałby jeden wielki chaos. Dusze nadal popadałyby w stare schematy myślowe i nadal popełniały te same błędy. A Bóg chce jak najlepiej i pomaga Duszom w naprawieniu dawnych błędów, w oczyszczeniu lub kasacji wzorców myślowych, bo bez tego nic się nie zmieni na lepsze, a bałagan się jeszcze bardziej by szerzył. Dopóki jest wola Dusz żyć w uzależnieniach to tak będzie, a jak chce się wyrwać z ograniczeń to trzeba popracować z Bogiem Dawcą Życia i koło się domyka. Zawsze trzeba negocjować z Nim. Kiedy nie czujesz spełnienia w życiu- rozmawiaj z Nim, co można w tej kwestii zrobić, bo każda Dusza i inkarnacja je,j są rozpatrywane indywidualnie. 

  Niespełnienie może być wynikiem dawnych błędów Duszy, ale zawsze można z Bogiem negocjować na ten temat- ofiarować coś w zamian, nie szukać zemsty na Dawcy Życia, czy podejmować usilne próby zgładzenia GO.
  , Motorniczy,, (jako funkcja) aspekt Duszy
  Łatwiej Duszom jest tworzyć iluzje na swój temat, mamić niż żyć w prawdzie. Wówczas Dusza u swojego Motorniczego i w jego ,,kabinie” wszystko układała ..hm upycha. Widząc Go, widzisz to co Dusza zepchnęła na śmietnik swojej niepamięci i życiowy chaos. Są tu zepchnięte uczucia, brzydota, niepokoje Duszy, których na zewnątrz nie chce wyrazić i pokazać innym Duszom. Dla tego to u jednostek pomieszanych Motorniczy panikuje, chowa się lub osłania czym popadnie. 
  Dyskusja na temat ,,Intencji” i kwestii oporu duszy przed ich oczyszczeniem.
  Pomyślcie i poczucie- co Dusza będzie mieć jak się uwolni z obciążeń a nie znajdzie satysfakcji w obecnym waszym wcieleniu? Albo jak Dusza ma się cieszyć i żyć w boskim świetle jeśli inkarnacja swoim postępowaniem odtwarza obciążenia?Wtedy Dusza oporuje
  Według kategorii Stwórcy
  Dla czego w schemacie kasującym znajduje się zwrot ‘według kategorii Stwórcy’? 
  Pracując z modlitwami, intencjami, pokłonami uzdrawiającymi relacje często ja oraz moja Dusza nie wiedziałyśmy już, co jest właściwe a co niewłaściwe- przecież takie stwierdzenia są zmienne i oznaczają, co innego dla każdego.

  Proszę chwilę zastanowić się, co znaczy dla ciebie czytelniku słowo
  .Blokowanie światła Stwórcy. Rozmowy
  [10:22:37 AM] NATALIA: czytałam wczoraj art... o blokowaniu światła
  bo czuje ze sama moja dusza ma cos nad głową
  ostatnio co jadę, to mam wrażenie ze mam coś na głowie
  [10:28:18 AM] Mirka: a to nie ignorować takich odczuć

  udrażnianie kanału czakrowego, czakr głównych, czakr pod stopami

  Dopytywać w pokłonie nawet wobec Stwórcy co się dzieje i co to jest

  jakie masz odczucia co to może być? Jaki pierwszy obraz, myśl przychodzi ci do głowy?
  Skutki pracy nad uwalnianiem się z obciążeń. Rozmowy
  Nie byłoby to jednak możliwe bez wcześniejszej mojej pracy, która dała mi podstawy do widzenia mojej duszy tj. oczyszczanie mojej energetyki przy pomocy modlitw.
  Na początku nie było łatwo ani dla mnie ani dla mojej duszy. Zwiększałem intensywność słuchania modlitw oraz zacząłem systematycznie robić pokłony. Ujawniane przez to wzorce i obciążenia duszy, wpływały nie tylko na stan mojej psychiki ale też na moje ciało. Także niektórym duszom nie podobało się to, że zaczęliśmy uwalniać się od obciążeń, szczególnie tym które kodowały cokolwiek mojej duszy. Nie było dnia żeby jakaś nie zjawiła się próbując odwieźć nas od pracy nad sobą. Prosząc Boga o ochronę udało się wytrwać podczas tego nieprzyjemnego czasu 
  Spełnienie (jako przekręt) a współtworzenie ze Stwórcą
  Niektórzy twierdzą, że oddają siebie z Duszą na odpowiedzialność Stwórcy, tak iż współtworzą z Nim. A skąd pewność, co robi Dusza i że prowadzenie nie odbywa się przez nią?
  Ktoś mówi ,,Cierpię, ale poddałem się woli Stwórcy. Skoro taka Jego wola”. Pytanie czy Bóg Dawca Życia chce cierpienia Duszy i istoty a także czy padło pytanie do Niego co zrobić by tego nie było?
  ,,Cierpię, ale poddałem się woli Stwórcy” warto dodatkowo rozpatrywać wszechstronnie np.;
  -od kogo się od tym dowiedziałem
  -czy na pewno Stwórca chce abym ja cierpiał ascezę, nędze, brak potomstwa
  Często osobowość prowadzona jest przez intencje własnej Duszy, nie oddane Stwórcy i dociąża ją wtedy balast z tego wcielenia oraz poprzednich (własnej Duszy, istoty). 
  Wiele doktryn religijnych, sekciarskich oparte jest na twierdzeniu że cierpienie i niespełnienie uszlachetniają........ Więc po co komu szczęście?
  Nie raz też padło to stwierdzenie z ust inkarnacji a także Dusz.