Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


artykułach i komentarzach w komentarzach

Losowe zdjęcie

Modlitwa Inna Niż Wszystkie
Choroby nerek. Modlitwa uwalniająca

Fragmenty
Choroby nerek widziałbym jako skutek nadużycia boskich mocy. Poprzez używanie woli Ego do niszczenia innych czy uwznioślania siebie dochodzi do zablokowania ich energii. Moc, wielkość nerek świadczy o kreatywności jednostki.
Jak duże są nerki, łatwo zobaczymy po wielkości małżowiny usznej, i porównaniu ich u kilku ludzi. Osoby z dużymi małżowinami są długowieczne. Osoby z małymi uszami mają zatem wielkie pole dla działań ozdrowieńczych i modlitw ochronnych.

Boże, Ty który jesteś Miłością proszę Cię otwórz moje serce i duszę teraz i na zawsze.
Przebaczyłam sobie ja i moja dusza to, że odrzuciłyśmy bezmyślnie Twoją boską miłość i odcinając się od naszego materialnego ciała spowodowałyśmy chorobę naszych nerek i zaburzenia w naszym systemie energetycznym.
Przebaczyłam sobie to, że ja i moja Dusza kiedyś nie potrafiłyśmy przebaczać, nie akceptowałyśmy innych ludzi, byłyśmy nieżyczliwe i niewdzięczne, czym doprowadziłyśmy do choroby naszych nerek i zaburzeń w całym systemie energetycznym naszego ciała.
Przebaczyłam sobie to, że ja i moja Dusza kiedyś pielęgnowałyśmy w sobie niemoc, lęk, strach, poczucie niespełnienia i braku celu w życiu, rozwijałyśmy pragnienie nieistnienia, oraz pustki życiowej czym doprowadziłyśmy do choroby naszych nerek i zaburzeń w całym systemie energetycznym naszego ciała.
Przebaczyłam sobie to, że ja i moja Dusza kiedyś zadręczałyśmy się wyrzutami sumienia, niespełnionymi oczekiwaniami i upokorzeniami, czym doprowadziłyśmy do choroby naszych nerek i
zaburzeń w całym systemie energetycznym naszego ciała.
Przebaczyłam sobie to, że ja i moja dusza przyciągałyśmy, wyrażałyśmy i gromadziłyśmy nienawiść i niskie energie w naszym sercu, w naszych nerkach pod postacią twardej, czarnej smoły, czarnych blokad, czarnych energii.
Przebaczyłam sobie to, że ja i moja dusza odrzuciłyśmy i pogardziłyśmy wszystkimi niewinnymi, czystymi dobrami materialnymi, pieniędzmi, jakie Boska Miłość zawsze nam daje, powodując zmaterializowanie się tej pogardy oraz chaosu w naszych nerkach oraz w całym naszym systemie energetycznym.
Przekazałam już Bogu dawcy życia wszystkie intencje oraz przyczyny, które doprowadziły mnie i moją Duszę do pielęgnowania w sobie niemocy, lęku, strachu, poczucia niespełnienia i braku celu w życiu oraz pragnieniem nieistnienia .
Oddałam już Bogu, stwórczej siły miłości wszystkie intencje oraz przyczyny, które doprowadziły mnie i moją Duszę do zadręczania się wyrzutami sumienia, niespełnionymi oczekiwaniami i upokorzeniami.
Przekazałam już Bogu wszystkie intencje oraz przyczyny, które doprowadziły mnie i moją Duszę do bycia nadmiernie zależnymi od innych, jednocześnie niemocy znalezienia swojego miejsca w życiu.
Oddałam już Bogu wszystkie krzyże karmiczne i węzły karmiczne jakie spowodowały chorobę moich nerek i zaburzenia w całym moim systemie energetycznym .
Przekazałam już Bogu stwórczej siły Miłości wszystkie strzygowe i lucyferańskie intencje, nawyki i potrzeby, jakie spowodowały chorobę moich nerek i zaburzenia w całym moim systemie energetycznym .
Oddałam już Bogu, dawcy życia wszystkie negatywne wpływy wszelkich form magii działających na moje nerki i cały mój system energetyczny .
Jestem wdzięczna Bogu, za usuniecie wszystkich czarnych, ciemnych owijek energetycznych, czarnych podpięć jakie pojawiły się kiedyś w moim sercu oraz w moich nerkach oraz całym moim systemie energetycznym.
Jestem wdzięczna Bogu stwórczej mocy Miłości, za usuniecie wszystkich energii pochodzących z magii, znaków i zaklęć, które pojawiły się kiedyś w moim sercu w moich nerkach i całym moim systemie energetycznym.
Jestem wdzięczna Bogu stwórczej siły Miłości za uwolnienie mnie i mojej Duszy od wszelkich intencji, potrzeb i nawyków niemożności przebaczania, braku akceptacji innych ludzi, bycia nieżyczliwymi i niewdzięcznymi. Dziękuję Tobie Boże stwórczej siły Miłości za usunięcie wszystkich blokad i nakładek z moich 12 par DNA i RNA, jakie blokowały moje nerki oraz cały mój system energetyczny.


Dodano : 05-03-2011 Przez: s_majda Przeczytano: 1125 razy
Komentowanie możliwe jest dla osób zalogowanych.
  • s_majda 06-05-2020 08:40:44

    Na tych filmach oni mają mają elfie uszy. Tym upodabniającym się ludzi, lub mieszańcom rasowym, obcinali koniuszki uszu, aby usunąć znamiona elfa. Korekta uszu i również obcięcie skrzydeł. Małgorzata Krata

    S. Majda. Skojarzyło mi się to podcinianie z dużymi uszami ludzi, mających mocne nerki. Czego objawem jest długowieczność. Według medycyny Chińskiej, zablokowanie nerek ogranicza filtrowanie zanieczyszczeń a tym samu skrócenie życia.